пн.-пт. 10:00-22:00,

сб. 10:00-18:00

RU UK
English PrimeСтаттіАнглійські скорочення

10 Вересня 2019

Автор
Міла Тітова

Сьогодні в 21 столітті, з розвитком технологій і постійною урбанізацією, люди все менше часу приділяють особистому спілкуванню і листуванню. Це суперечливо, але чим більшим є об’єм інформації, якою володіє людина, тим активніше вона шукає спосіб її впорядкувати і передати в більш «стиснутому» вигляді. Скорочення інформації у нас найчастіше відбувається за рахунок абревіатур. Це своєрідні кліше, які використовуються практично в кожній сфері життя, починаючи з ділового листування, та закінчуючи повідомленнями в блогах. Англійські скорочення в розмовній мові, так як і в письмовій, використовуються дуже часто. Власне тому, вони зацікавлять кожного, хто вчить чи впевнено розмовляє цією мовою.

Зміст статті

 • Популярні англійські скорочення
 • Словник найвідоміших англійських скорочень
 • Які скорочення використовуються в інтернет-переписці?
 • Діалог з англійськими скороченнями
 • Вивчення скорочень в школі English Prime

Популярні англійські скорочення

Навіть, якщо ви новачок і зовсім не знаєте англійської, запевняємо з деякими скороченнями знайомі навіть діти. Взяти, наприклад, відомі:

постскриптум – P.S. або містер / місіс Mr./Mrs.

Зустрічали, правда? Справа в тому, що на кількох словах англійські абревіатури і скорочення не закінчуються. Як і будь-яка інша, ця іноземна мова активно розвивається. Англійські абревіатури і сленг стрімко еволюціонують в інтернеті. Отож, давайте з ними познайомимося. Найзручніше розібратися з англійськими абревіатурами з перекладом, який ми для вас підготували.

 Також в англійській мові деякі довгі слова врізаються до більш коротких.

Словник найвідоміших англійських скорочень

Сontraction – это аббревиатура, созданная путем объединения пары или нескольких слов. Для таких сокращений характерно наличие знака апострофа. Посещая наши курсы английского языка для начинающих в Киеве, вы сможете подробно изучить эту тему. Она обязательно включена в программу, поскольку является важной частью английской лексики. Подобные словосочетания активно применяются в различных сферах деятельности и на сегодняшний день широко распространены. 

Перебуваючи у англомовному середовищі, ви можете помітити, що молодь активно вживає деякі шаблонні фрази, наприклад:

 • «C’mre» – що означатиме йди сюди;
 • «Fuhgeddaboutit» – що перекладається, як забудь про це;
 • «Touche» – що значить потрапити в точку.

Ці скорочення називаються «abbreves», вони є частиною молодіжного сленгу.

Які скорочення використовуються в інтернет-переписці

Для початку розберемося, для чого потрібні англійські скорочення в листуванні.

 1. Це зручно, якщо потрібно швидко надрукувати лист.
 2. Абревіатури дозволяють швидше розкрити суть листа.
 3. Їх застосування є доречним при обмеженнях по кількості символів (Шанувальники Twitter зрозуміють).

Популярні англійські скорочення в смс будуть вельми доречними при діловій переписці, або ж у спілкуванні з іноземцями на дозвіллі.

До слова про чати, для цифрової мови вже давно створено окреме визначення Digispeak. І дуже багато цифрових абревіатур перетворилися в акроніми. Це вид скорочень, що складається з початкового звуку слова. Читайте та запам’ятовуйте:

Спробуйте вимовити ці скорочення вголос, і ви відразу зрозумієте з якими словами або навіть фразами вони асоціюються.

Погляньте на найбільш вживані скорочені слова і фрази. Деякі з них стали інтернаціональними і використовуються не тільки в англійській, а й у багатьох інших мовах, включаючи російську та українську.

Діалог з англійськими скороченнями

Наведемо вам дотепний приклад діалогу мами з сином, де використовуються англійські абревіатури з перекладом.

Для того, щоб у вас не виникало непорозумінь, як в Марка з його мамою, варто приділити увагу і вивчити відомі абревіатури. Англійські скорочення в інтернеті зустрічаються часто, особливо якщо ви спілкуєтеся в чатах або стежте за популярними блогами.  

Вивчення скорочень в школі English Prime

Як ви вже переконались, абревіатури – тема доволі обширна, та не варто хвилюватися. Скориставшись скороченнями раз, ви не тільки полюбите їх, а й оціните легкість спілкування, яку вони створюють. Дотепні фрази завжди легко запам’ятовуються. Вибирайте кращі курси англійської в Києві, записуйтесь в English Prime, здивуйте близьких новим способом спілкування.

BFN and good luck with this theme!

Популярні курси
6178 0

поділитися в соц мережах:

Коментарі 0

Щоб додати коментар вкажіть свої дані нижче
10 Вересня 2019
5844 0

Ви, напевно, здивовані, чому ми розглядаємо тему тварин англійською, адже це скоріше заняття для дітей. But, уou are wrong. Знайомство з мешканцями фауни - важлива частина програми кожного студента, що вивчає англійську мову.

Читати більше
10 Вересня 2019
5273 0

Одним з головних інструментів глобалізації стало використання міжнародних мов. Саме завдяки цьому в сучасному світі існує велика кількість можливостей для спілкування, ведення ділових переговорів, обміну досвідом

Читати більше
части тела на английском в картинках
10 Вересня 2019
2467 0

Продовжуючи тему важливих слів, сьогодні ми розглянемо термінологію, пов'язану з частинами людського тіла на англійській мові.

Читати більше
Визначити потрібний рівень вивчення мови

Запишіться на безкоштовний пробний урок

Зазначте зручний філіал:

Безкоштовний урок

Визначте потрібний рівень володіння мовою

Виберіть мету вивчення мови

Оцініть свій поточний рівень знань

Запишитесь на бесплатный пробный урок

Укажите удобный филиал: