Режим роботи:

пн.-пт. 10:00-21:00,

сб. 10:00-18:00

RU UK
English PrimeFAQ

Скільки коштують курси?

На нашому сайті немає інформації про оплату, так як у нас діє гнучка система знижок. Адміністратори розписують вам деталі після безкоштовного пробного уроку щоб дати дані, які необхідні саме у вашій ситуації і не “завалювати” зайвими цифрами.

Скільки людей у ​​вас в групах?

В середньому в групах у нас 14-16 чоловік. У будь-якому випадку, кількість студентів не може перевищувати 18 осіб. Така кількість обумовлена ​​особливостями методики. По-перше, студент вчиться з легкістю розпізнавати різні варіанти вимови, що значно розвиває навик сприйняття на слух. По-друге, студент вчиться працювати зі співрозмовником іноземною мовою і при цьому відчувати себе впевнено і комфортно, незалежно від того, знав він цю людину раніше або тільки зараз познайомився.

Скільки триває один рівень? Скільки занять на одному рівні?

На рівні Beginner 23 заняття, на рівні Elementary 22 заняття. Всі інші рівні розраховані на 21 заняття з урахуванням іспиту. У перерахунку на тижні – це 8 і 7 тижнів відповідно .

Перейшовши за посиланням, натискайте кнопку “Визначити потрібний рівень вивчення мови” і Ви зможете розрахувати приблизну програму навчання і її тривалість в нашій школі виходячи з ваших цілей і поточного рівня знань.

Хто ваші викладачі?

Наші викладачі – висококласні фахівці. Кожен майбутній викладач проходить ряд тестів і перевірок на здатність викладати, доносити інформацію та, звичайно ж, на знання англійської. Саме тому педагогічний диплом не є обов’язковою умовою при прийомі на роботу, так як навіть його наявність не означає, що людина здатна якісно передавати інформацію. Далі кожен, хто пройшов попередні випробування, приступає до тривалого і насиченого курсу навчання відповідно до нашої технології і методики, в ході якого ми бачимо, як людина буде виконувати всі свої обов’язки. Всі, хто успішно пройшли навчання – стають викладачами нашої школи. Кожен з них здатний на вищому рівні піднести інформацію і допомогти впоратися з перешкодами, які можуть виникнути під час вашого навчання. На цьому процес їх навчання не припиняється, а тільки починається. Всі викладачі постійно підвищують свою кваліфікацію. І найголовніше: у нас працюють викладачі, яким небайдужий результат їх діяльності, і вони допомагають кожному індивідуально в освоєнні англійської мови!

Яку методику ви застосовуєте?

Ми застосовуємо міжнародну методику English as a Second Language , розроблену в 1997 році в Європі. Метою методики є навчити людину говорити англійською так само вільно як на рідною мовою без зубріння і в короткі терміни.

У вас упор на американську англійську або на британську?

В основі будь-якого англійського діалекту лежать одні й ті ж граматичні правила. Саме на це ми і робимо упор: навчитися вільно застосовувати в мові загальновідомі правила англійської мови незалежно від діалекту. 

Що стосується лексики, саме вона є відмінною рисою діалектів: в кожному з них присутні слівця, яких немає в іншому, але їх кількість не настільки значна як здається. Тому лексику ми також даємо загальну, придатну на будь-якому континенті, в будь-якій країні. Однак у кожній темі, що вивчається присутні слова, які по-різному застосовуються в Америці і в Британії, на що ми обов’язково робимо акцент. 

Також ми навчаємо наших студентів як зробити свою мову більш британською / американською, використовуючи правильно вимову.

Ми даємо фундамент, а далі ви самі зможете зробити свою англійську більш британською, американською або навіть австралійською.

Якою мовою проходять заняття?

На початкових рівнях заняття проходять переважно на рідній мові, так як завдання – домогтися максимального розуміння кожного досліджуваного правила. У міру просування групи, англійської мови стає більше. Починаючи приблизно з 3 – 4 рівнів заняття проводяться повністю англійською мовою. 

Я точно вивчу мову? Я стільки раз кидав (-ла)!

Навчання англійській мові в школі English Prime ® відбувається по точній технології. Це означає, що виконання студентом усіх етапів навчання в повному обсязі завжди приводить до успіху і необхідного результату.  

Якщо ви виконували все, що необхідно, але не отримали прохідний бал на іспиті, наша школа готова надати вам БЕЗКОШТОВНЕ перепрохожденія рівня . Саме на стільки ми впевнені в своїй технології і в вашому результаті.

Скільки разів на тиждень і в які дні проходять заняття? Де це можна подивитися?

Заняття проходять 3 рази на тиждень по 3 години. Така кількість часу дозволяє добитися ефекту англомовного середовища і є оптимальним для успішного засвоєння матеріалу.

Заняття в школі проходять з понеділка по суботу. Залежно від графіка ви можете навчатися вранці, ввечері або вибрати комбінований варіант. Більш детально ознайомитися з графіком навчання ви можете тут .

Чи можу я змінювати графік відвідування занять так як мені зручно?

Графік відвідування занять – фіксований, але є різні варіанти. Стандартно ми пропонуємо ранковий, вечірній і комбінований розклади. Також на деяких філіях є денний розклад для дорослих і для дітей окремо. Більш детально ви можете ознайомитися з графіком навчання тут .  

Якщо ви вибрали певний графік, але вам більше не зручно по ньому займатися, ви можете перейти в іншу групу вашого рівня, яка займається за іншим розкладом, за умови наявності місця в групі.

Чи змінюється викладач в групі?

Як правило за однією групою закріплюється один викладач, який веде групу від початку і до кінця. Однак, школа залишає за собою право змінити викладача, якщо того вимагає ситуація (наприклад, якщо викладач сильно захворів).

Як проходять заняття в дитячих / підліткових групах?

Заняття в дитячих і підліткових групах проходять по такій же методиці, як і в групах для дорослих. Відмінністю є лише час заняття (2 години замість 3) і лексика, яка адаптована під життя та інтереси дітей. Процес тренування на заняттях в дитячих і підліткових групах адаптований в більш ігрову форму, так як дітям, на відміну від дорослих, важко довго концентруватися на одній вправі.

Чи існує у вас пробне заняття?

Так. На цьому занятті вам проведуть частину реального уроку, на якому ви вивчите слова і вирази і заговорите по-англійськи, навіть якщо до цього ви ніколи не вивчали англійську! У вас з’явиться уявлення як проходять заняття в нашій школі, дізнаєтеся свій рівень володіння мовою і зможете вибрати графік відвідування занять.

Записатися на безкоштовне пробне заняття можна за посиланням

Що робити якщо я пропустив заняття?

Перш за все ваш викладач повинен бути проінформований. Це пов’язано з деталями навчального процесу. Далі він підбирає вам групу для відпрацювання, де ви зможете відвідати це же заняття і отримати весь пропущений матеріал. Також вам необхідно якомога швидше здати домашнє завдання по пропущеному заняттю, щоб викладач побачив, як йде процес засвоєння і зміг відразу допомогти, якщо є необхідність.

Якщо я пропустив заняття, чи можу я забрати за нього гроші?

У разі пропуску заняття гроші за нього не повертаються. Це пов’язано з тим, що ми зобов’язуємося надати вам 100% сплаченого вами курсу . Саме тому кожен пропуск відпрацьовується в іншій групі вашого рівня. В крайньому випадку відпрацювати можна з вашим викладачем за попередньою домовленістю.

Що буде якщо я не здам іспит?

Якщо ви написали іспит менше ніж на 75%, а значить не набрали прохідний бал, вам буде запропоновано повторне проходження рівня, тому що не засвоєно більше ¼ матеріалу, що стане величезною перешкодою в подальшому навчанні і буде впливати не тільки на вас особисто, а й на ваших одногрупників. Також, в залежності від ситуації, вам можуть бути запропоновані інші варіанти співробітником відділу якості.

Якщо я пропустив фінальний тест, чи можу я написати його в інший день?

Якщо ви не були присутні на фінальному тесті по закінченню рівня, ви можете написати його з іншою групою. Для цього необхідно заздалегідь обговорити все з викладачем.

Який прохідний бал для переходу на наступний рівень?

Для переходу на наступний рівень вам необхідно набрати 75% з 100%.

Скільки потрібно часу, щоб пройти у вас навчання з першого по останній рівні?

Повний курс навчання з першого по останній рівні розрахований на 14,5 місяців навчання в звичайному режимі. Іншими словами, 1 рік і 2,5 місяця потрібно щоб закрити для себе питання англійської та вийти на рівень Advanced з нуля.

Перейшовши за посиланням, натискайте кнопку “Визначити потрібний рівень вивчення мови” і Ви зможете розрахувати приблизну програму навчання і її тривалість в нашій школі виходячи з ваших цілей і поточного рівня знань.

Як можна оплатити курс?

Оплатити курс ви можете безпосередньо на філії використовуючи готівковий або безготівковий розрахунок або здійснивши переказ грошових коштів на карту. Більш детальну інформацію про оплату ви отримаєте на консультації після пробного заняття .

Чи можу я оплатити в розстрочку?

В нашій школі існує можливість розбити платіж на частини. Більш детальну інформацію про оплату ви можете отримати на консультації після пробного заняття .

Що робити якщо мені щось не сподобається в вашій школі?

Перш за все звертайтеся до свого викладача. Він тут, щоб вам допомогти.

 Якщо з якоїсь причини ви не хочете звертатися до нього, зверніться до адміністратора. Він передасть ваше запитання співробітнику відділення якості, який в найкоротші терміни зв’яжеться з вами і допоможе вирішити ситуацію. 

Ми тут щоб допомогти вам зробити ваше навчання максимально ефективним і приємним.

Скільки у вас рівнів і як визначити який у мене?

В нашій школі 9 рівнів основної програми навчання. Кожен з них розрахований на 1.5 місяця. Детально про кожен з рівнів ви можете прочитати тут .

Для визначення вашого рівня володіння мовою запишіться на безкоштовний пробний урок де ви зможете також познайомитися з методикою.

Мені не потрібно писати або читати, але мені потрібно говорити. Я отримаю це в вашій школі?

Наша методика і програма кожного рівня спрямовані саме на розмовну англійську, а заняття розплановані таким чином, щоб ви проводите 80% заняття в розмовній практиці. 

Однак, зовсім без читання і письма обійтися неможливо. Щоб працювати з матеріалом, вам необхідно розпізнати всі букви / слова і зрозуміти їх зміст, інакше кажучи – прочитати. Для кращого запам’ятовування все прочитане хочеться законспектувати, іншими словами – записати. Плюс наші студенти отримують письмове домашнє завдання для закріплення всього вивченого. 

Навіть якщо ви не читаєте книг, читання присутнє у вашому житті. Якщо ви не ведете переписку, навик письма все одно необхідний. Ось і виходить, що вивчення мови – це комплексний процес.

Чи потрібні якісь підручники?

Ні. Для навчання вам знадобляться тільки робочий зошит формату А4 в твердій палітурці і два зошити для домашніх завдань. Весь необхідний матеріал ви будете отримувати на заняттях.

Чи отримаю я сертифікат по закінченню рівня?

Так. По закінченню кожного рівня є можливість отримати сертифікат з даними про пройдені рівні за запитом . Для цього необхідно звернутися до адміністратора.

По завершенню рівня Advanced студент може отримати сертифікат, що підтверджує його знання, за умови успішного написання додаткового іспиту. 

Я можу отримати сертифікат з будь-яким балом по іспиту?

Для отримання сертифіката вам необхідно набрати 75% (прохідний бал для переходу на наступний рівень).

Ваш сертифікат є офіційним підтвердженням мого рівня знань?

Наш сертифікат підтверджує, що в рамках нашої школи і відповідно до нашої програмою ви отримали певний рівень знань. 

Для підтвердження на офіційному рівні Вам необхідно здати міжнародний іспит, наприклад IELTS .

За короткий термін мені потрібно значно поліпшити свій рівень володіння англійською мовою. Ви можете в цьому допомогти?

Наша методика дає можливість в короткі терміни покращити свою англійську. У звичайному режимі один рівень займає приблизно 1,5 місяці, коли в інших школах це займає від 3 до 6 місяців.

Для тих, кому потрібно дуже швидко, ми пропонуємо інтенсив. Це сезонне явище. Більш детально можна ознайомитися на цій сторінці .

Перейшовши за посиланням, натискайте кнопку “Визначити потрібний рівень вивчення мови” і Ви зможете розрахувати приблизну програму навчання і її тривалість в нашій школі виходячи з ваших цілей і поточного рівня знань.

Що таке клуби вихідного дня? Я можу їх відвідувати якщо я не студент вашої школи / тимчасово навчаюся?

Клуби вихідного дня – це додаткові заняття, які ви можете відвідувати за бажанням. Вони пов’язані з розбором граматики, опрацюванням навички сприйняття англійської мови на слух і робота з розмовою.

Якщо ви студент нашої школи, але тимчасово зробили паузу, ви можете відвідувати будь-які заняття. Головне – записатися у адміністратора.

Якщо ви не студент нашої школи, ви можете відвідувати всі клуби, крім клубу з граматики, так як необхідно повне знання і розуміння всіх особливостей тренування.

Як записатися на відвідування клубу вихідного дня?

Для запису вам необхідно повідомити адміністратора який саме клуб Ви хочете відвідати і Вас внесуть до списку. 

Будьте уважні, на різних філіях проводяться різні клуби. Інформація про це представлена ​​на кожному з філій. 

Хто викладає на клубах вихідного дня?

Розмовний клуб проводить носій мови, так як завдання просто спілкуватися. Решта клубів проводять наші викладачі, через необхідність проводити аналогії між нашою рідною мовою і англійською, щоб домогтися максимального розуміння.

Чи можу я оплатити навчання на одній філії, а займатися іншій?

Так. Інформація про оплату буде зберігатися в Вашій картці студента, а значить доступ до неї буде з будь-якої філії.

Якщо я провалив іспит, чи можу я його перездати?

Якщо ви написали іспит менше ніж на 75%, а значить не набрали прохідний бал, написати його повторно ви зможете тільки після повторного проходження рівня. Також, в залежності від ситуації, вам можуть бути запропоновані інші варіанти співробітником відділу якості.

Як дізнатися на скільки балів я написав (-а) іспит?

Результат тесту ви дізнаєтеся на останньому занятті рівня. Якщо ви не зможете на ньому бути присутнім, необхідно звернутися до вашого викладача.

Визначити потрібний рівень вивчення мови

  Запишіться на безкоштовний пробний урок

  *Якщо Ви знаходитесь за кордоном, вкажіть номер телефону, за яким закріплений один з месенджерів

  Зазначте зручний філіал:

  Отримайте безкоштовну консультацію і дізнайтесь свій рівень володіння англійською
  [utm_campaign_i][/utm_campaign_i] [utm_source_i][/utm_source_i] [utm_medium_i][/utm_medium_i] [utm_term_i][/utm_term_i] [utm_content_i][/utm_content_i] [gclid_i][/gclid_i]
  Безкоштовний урок

  Визначте потрібний рівень володіння мовою

  Виберіть мету вивчення мови

  Оцініть свій поточний рівень знань

   Запишитесь на бесплатный пробный урок

   *Если Вы за границей, укажите номер телефона, за которым закреплен один из мессенджеров

   Укажите удобный филиал:

   Получите бесплатную консультацию и узнайте свой уровень английского
   [utm_campaign_i][/utm_campaign_i] [utm_source_i][/utm_source_i] [utm_medium_i][/utm_medium_i] [utm_term_i][/utm_term_i] [utm_content_i][/utm_content_i] [gclid_i][/gclid_i]

    Запис на онлайн навчання

    *Якщо Ви знаходитесь за кордоном, вкажіть номер телефону, за яким закріплений один з месенджерів
    [utm_campaign_i][/utm_campaign_i] [utm_source_i][/utm_source_i] [utm_medium_i][/utm_medium_i] [utm_term_i][/utm_term_i] [utm_content_i][/utm_content_i] [gclid_i][/gclid_i]

     Замовити курс

     *Якщо Ви знаходитесь за кордоном, вкажіть номер телефону, за яким закріплений один з месенджерів
     [utm_campaign_i][/utm_campaign_i] [utm_source_i][/utm_source_i] [utm_medium_i][/utm_medium_i] [utm_term_i][/utm_term_i] [utm_content_i][/utm_content_i] [gclid_i][/gclid_i]