пн.-пт. 10:00-22:00,

сб. 10:00-18:00

RU UK
English PrimeСтаттіЯк фільми допоможуть вивчати англійську мову

22 Липня 2019

Автор
Міла Тітова

Как фильмы помогут изучать английский язык

Як фільми і відео можуть допомогти у вивченні англійської мови.

Вчителі використовують фільми на своїх заняттях упродовж багатьох десятиліть, й існує ціла низка причин, чому фільм є чудовим способом викладання й вивчення мови.

Навчання з фільмами є приємним і мотиваційним

Мотивація є одним із найважливіших чинників в успішному вивченні англійської мови. Фільми та телепередачі є невід’ємною складовою життя студентів, тому є сенс показувати їх у мовній школі. Фільм, як мотиватор, також робить процес вивчення мови більш цікавим і приємним.

Фільм демонструє автентичність і різнобарвність мови

Ще одна перевага використання фільму полягає в тому, що він є джерелом справжньої і різнобарвної мови. Фільм демонструє студентам приклади англійської мови, що використовуються в «реальних» ситуаціях за межами класної кімнати, зокрема інтерактивну мову – розмовну мову в реальному житті. Фільм демонструє учням природні вирази і природний потік мови. Якщо вони не живуть в англомовному середовищі, можливо, тільки кіно і телебачення може допомогти учням слухати і сприймати англійську мову, як у реальному житті.

Фільм дає візуальним контекст

«Візуальність» фільму робить його безцінним інструментом для вивчення англійської мови, що дає можливість учням краще зрозуміти мову в повному візуальному контексті. Фільм допомагає учням, надаючи їм можливість не лише слухати діалоги, а й бачити такі візуальні носії, як міміку і жести одночасно. Ці візуальні підказки супроводжують словесне повідомлення і забезпечують увагу.

Різнобарвність і гнучкість

Фільм може надати різнобарвності та гнучкості мовленню в класі. Розширення низки навчальних методів і ресурсів допомагає студентам розвивати всі чотири комунікативні навички. Наприклад, весь фільм або епізод може бути використаний на практиці прослуховування і читання, а також в якості моделі для усного та письмового мовлення. Також фільм може виступати в якості трампліну для наступних завдань, таких як дискусії, дебати з соціальних питань, відіграє роль реконструкції діалогу або підведення підсумків. Крім того, можна надати більшої різноманітності мовному навчанню в класі шляхом скринінгу різних видів плівки: плівки повнометражних, коротких епізодів фільмів, короткометражних фільмів і реклами.

З огляду на переваги використання плівки в класі англійської мови, це не дивно, що багато вчителів прагнуть використовувати відео зі своїми учнями, і все більше число з них успішно інтегрують фільм у свої навчальні програми. До зовсім недавнього часу було важко знайти звуковий матеріал фільму і вчителі були змушені витрачати багато годин створюючи свої власні відеоматеріали. Проте, з появою Інтернету на сьогодні існує величезна кількість інтернет-ресурсів як для викладачів мови, так і для їхніх учнів. При чому наявна така велика кількість ресурсів, що іноді буває важко розібратися в них. Тому, щоб не заплутатись у такому величезному розмаїтті навчальних матеріалів, пропонуємо Вам прийти до нас у школу English Prime на кращі курси англійської мови в Києві. 80% навчального часу у нас займає практика спілкування англійською мовою, тому дуже швидко Ви зможете розмовляти на різні теми без проблем.

Популярні курси
1416 0

поділитися в соц мережах:

Коментарі 0

Щоб додати коментар вкажіть свої дані нижче
10 Вересня 2019
4158 0

Умовні речення в англійській мові — невід'ємна і характерна її частина, яку однаково цікаво вивчати як новачкам, так людям з високим рівнем англійської. Завдяки даному типу фраз мова стає багатою і менш одноманітною.

Читати більше
Прилагательные в английском языке
10 Вересня 2019
3766 0

Hello, everyone! Настав час обговорити тему, яка є дуже важливою для всіх, хто збираєтеся говорити англійською.

Читати більше
10 Вересня 2019
2175 0

Почути мати на англійській мові, або прочитати їх будь-де — навряд чи рідкісне явище для сучасної людини. Яскраво забарвлені емоційні вирази дозволяють людям висловлювати свої почуття практично на всіх мовах світу, і всюди до них в суспільстві ставляться вкрай неоднозначно.

Читати більше
Визначити потрібний рівень вивчення мови

Запишіться на безкоштовний пробний урок

Зазначте зручний філіал:

Безкоштовний урок

Визначте потрібний рівень володіння мовою

Виберіть мету вивчення мови

Оцініть свій поточний рівень знань

Запишитесь на бесплатный пробный урок

Укажите удобный филиал: