Как фильмы помогут изучать английский язык

Як фільми і відео можуть допомогти у вивченні англійської мови.

Вчителі використовують фільми на своїх заняттях упродовж багатьох десятиліть, й існує ціла низка причин, чому фільм є чудовим способом викладання й вивчення мови.

Навчання з фільмами є приємним і мотиваційним

Мотивація є одним із найважливіших чинників в успішному вивченні англійської мови. Фільми та телепередачі є невід’ємною складовою життя студентів, тому є сенс показувати їх у мовній школі. Фільм, як мотиватор, також робить процес вивчення мови більш цікавим і приємним.

Фільм демонструє автентичність і різнобарвність мови

Ще одна перевага використання фільму полягає в тому, що він є джерелом справжньої і різнобарвної мови. Фільм демонструє студентам приклади англійської мови, що використовуються в «реальних» ситуаціях за межами класної кімнати, зокрема інтерактивну мову – розмовну мову в реальному житті. Фільм демонструє учням природні вирази і природний потік мови. Якщо вони не живуть в англомовному середовищі, можливо, тільки кіно і телебачення може допомогти учням слухати і сприймати англійську мову, як у реальному житті.

Фільм дає візуальним контекст

«Візуальність» фільму робить його безцінним інструментом для вивчення англійської мови, що дає можливість учням краще зрозуміти мову в повному візуальному контексті. Фільм допомагає учням, надаючи їм можливість не лише слухати діалоги, а й бачити такі візуальні носії, як міміку і жести одночасно. Ці візуальні підказки супроводжують словесне повідомлення і забезпечують увагу.

Різнобарвність і гнучкість

Фільм може надати різнобарвності та гнучкості мовленню в класі. Розширення низки навчальних методів і ресурсів допомагає студентам розвивати всі чотири комунікативні навички. Наприклад, весь фільм або епізод може бути використаний на практиці прослуховування і читання, а також в якості моделі для усного та письмового мовлення. Також фільм може виступати в якості трампліну для наступних завдань, таких як дискусії, дебати з соціальних питань, відіграє роль реконструкції діалогу або підведення підсумків. Крім того, можна надати більшої різноманітності мовному навчанню в класі шляхом скринінгу різних видів плівки: плівки повнометражних, коротких епізодів фільмів, короткометражних фільмів і реклами.

З огляду на переваги використання плівки в класі англійської мови, це не дивно, що багато вчителів прагнуть використовувати відео зі своїми учнями, і все більше число з них успішно інтегрують фільм у свої навчальні програми. До зовсім недавнього часу було важко знайти звуковий матеріал фільму і вчителі були змушені витрачати багато годин створюючи свої власні відеоматеріали. Проте, з появою Інтернету на сьогодні існує величезна кількість інтернет-ресурсів як для викладачів мови, так і для їхніх учнів. При чому наявна така велика кількість ресурсів, що іноді буває важко розібратися в них. Тому, щоб не заплутатись у такому величезному розмаїтті навчальних матеріалів, пропонуємо Вам прийти до нас у школу English Prime на кращі курси англійської мови в Києві. 80% навчального часу у нас займає практика спілкування англійською мовою, тому дуже швидко Ви зможете розмовляти на різні теми без проблем.

10 Вересня 2019

Назви тварин англійською мовою

10 Вересня 2019

Як правильно будувати речення англійською

10 Вересня 2019

Нецензурна лексика в англійській мові