Как лучше читать, чтобы понимать английский язык

Навіть, якщо Ви читаєте багато книг англійською мовою, без розуміння прочитаного Ви не зможете нормально навчатися мови. Деякі носії англійської мови також страждають від поганого розуміння прочитаного.

Причини можуть бути різними для кожного: можливо, Ви не знаєте достатньої кількості слів, щоб зрозуміти текст, або, можливо, Вас перервали на півдорозі, і Ви забули, про що читали. Можливо, це просто складний або нецікавий текст.

Якщо у Вас виникають проблеми з розумінням читання, знайдіть час, щоб поліпшити його, і Ви виявите, що вивчення англійської мови стає трохи простішим! Якщо хочете поліпшити свою розмовну англійську, можете відвідати наші курси англійської мови на м. Позняки, також у нас є філії і в інших районах Києва.

5 простих кроків для покращення розуміння англійської мови

1. Завжди знаходьте час для читання

Читати із задоволенням можна у будь-якому місці: можна читати цікаву книгу в автобусі, перед сном у ліжку або в офісі. Головне, для поліпшення свого розуміння прочитаного – потрібно уважно зосередитись на тексті. Це означає, що для читання потрібно виділяти спеціальний час, щоб Вас ніхто не відволікав і була можливість сфокусуватися на матеріалі.

Знайдіть тихе, зручне місце з яскравим освітленням, переведіть всі телефони в тихий режим. Визначте час, який Ви хочете витратити на читання. Певний процес підготовки до читання налаштує Ваш мозок на читання, і Ви будете більш зосередженим на цьому процесі.

Намагайтеся проводити мінімум 30 хвилин на день за читанням. Чим більше Ви будете читати, тим більше буде поліпшуватися Ваша англійська.

2. Читайте правильні книги

Коли вибираєте книги (або інші тексти) для читання, пам’ятайте про дві речі: про те, що Вас цікавить, і Ваш рівень читання.

Ви маєте читати ту літературу, яка Вам подобається. Також рівень книг має відповідати Вашому рівню знання англійської мови. Процес читання має бути легким і невимушеним.

3. Задавайте собі питання під час і після читання

Витратьте небагато часу, щоб знову згадати, про що йшлося у тексті. Постарайтесь швидко написати пару речень, які описують прочитане. Розмірковуючи над прочитаним текстом, Ви побачите, що зрозуміло, а де ще залишились питання.

4. Повторне читання

Інколи прочитати текст лише один раз недостатньо для його розуміння. Якщо у Вас дуже складний текст, прочитавши кілька разів, зможете краще зрозуміти його зміст.

Повторне читання чудово підходить, якщо Ви читаєте слова, але не можете зрозуміти їх зміст. Якщо в тексті є якісь нові слова, повторно читаючи, Ви будете швидше їх запам’ятовувати.

5. Читайте різні тексти

Сьогодні ми не просто читаємо книги і газети. Ми читаємо різні блоги, електронні листи, твіти та тексти. Чим більше Ви читаєте що-небудь англійською, тим краще Ви пізнаєте мову.

Знайдіть журнал, який Вам сподобається, слідкуйте за цікавими людьми або веб-сайтами в Facebook чи відвідайте блог, який Вам цікаво читати.

Що б Ви не читали, просто пам’ятайте: чим більше Ви тренуєтесь, тим більше Ви отримаєте.

25 Листопада 2019

Методики вивчення англійської

01 Жовтня 2019

Вчимо англійську з задоволенням – навчальні мультики для дітей

01 Жовтня 2019

Кольори англійською мовою