пн.-пт. 10:00-22:00,

сб. 10:00-18:00

RU UK
English PrimeСтаттіЯк визначити свій рівень знань англійської мови

22 Липня 2019

Автор
Міла Тітова

Чи знаєте Ви, який у Вас рівень англійської мови? Знання свого рівня допомагає визначитися, де Ви зараз перебуваєте і які цілі ставити перед собою на майбутнє.

У цій статті ми більш детально розглянемо різні рівні англійської мови, і способи, як перевірити рівень знання англійської мови.

Згідно Загальноєвропейської компетенції володіння іноземною мовою (CEFR), прийнято виділяти шість рівнів володіння англійською мовою.

A1: Beginner (Початківець)

A2: Elementary (Елементарний)

B1: Intermediate (Середній)

B2: Upper Intermediate (Вище середнього)

C1: Advanced (Поглиблений)

C2: Proficient (Професійний)

Зупинимось детальніше на кожному з них.

Рівень А1 Beginner чи Початковий

Фактично це початковий рівень учня англійської мови. На цьому рівні Ви можете використовувати дуже прості вирази, щоби розповісти про себе.

A2: Elementary чи Елементарний

Якщо у Вас цей рівень, то Ви вже можете розуміти часто використовувані вирази, розповідати про себе вже більш детально, вмієте висловлюватися простими фразами. Ви можете говорити про прості речі на знайомі теми. Також Ви вмієте читати і перекладати.

B1: Intermediate чи Середній

Якщо Ви вільно справляєтеся зі спілкуванням англійською мовою під час поїздок, подорожей, можете розповідати про події, які з Вами траплялися, вільно висловлюєте свої думки, тоді у Вас рівень В1.

Також, у Вас добра граматика і Ви добре розбираєтесь у системі часів англійської мови. Можете дивитися фільми або інші передачі англійською мовою, але при цьому трапляються деякі труднощі, зумовлені недостатнім словниковим запасом.

B2: Upper Intermediate чи Вище середнього

На цьому рівні Ви вже відчуваєте себе цілком комфортно, щоб змогти розібратися в більшості ситуацій. Ви можете вільно розмовляти з англомовними людьми і вони Вас розуміють без особливих труднощів.

Ви правильно будуєте речення, використовуєте складні конструкції. Ви вже добре мислите по-англійськи.

Цього рівня достатньо, щоб без проблем влаштуватися на роботу в міжнародну компанію. Ви можете без проблем скласти резюме і успішно пройти співбесіду англійською мовою.

C1: Advanced чи Поглиблений

Це вже високий рівень, який означає, що Ви без зусиль можете вільно спілкуватися англійською мовою при будь-яких ситуаціях. Ви без проблем розумієте співрозмовника, вільно дивитеся фільми або ТВ-шоу англійською мовою і без проблем читаєте книжки в оригіналі.

C2: Proficient чи Професійний

Цей рівень означає, що Ви англійською мовою володієте на рівні рідної. Ви розумієте абсолютно все і розмовляєте цілком вільно.

Як визначити рівень знання англійської мови

Визначити свій рівень можна кількома способами. Можна перевірити рівень англійської мови онлайн безкоштовно на різних сайтах, наприклад, сервісі lingualeo, за допомогою тесту.

Зараз багато мовних шкіл пропонують пройти тест онлайн лише за кілька хвилин. А результати тесту разом з відповідями Ви отримуєте швидко – одразу після проходження.

За допомогою таких тестів Ви можете перевіряти своє володіння англійською мовою в будь-який зручний час. Дуже часто, за результатами, Вам можуть підібрати програму для вивчення мови.

Ще один спосіб перевірити рівень володіння англійською мовою – пройти безкоштовний пробний урок англійської мови, відвідати який Вам пропонує школа English Prime. Тут Вас не тільки ознайомлюють зі своєю методикою навчання, а й можуть запропонувати пройти тест на знання, а також перевірять Ваш рівень. У мовній школі проводяться заняття з англійської для дорослих, але знайдуться також заняття і для Вашої дитини.

Такі курси дозволяють значно поліпшити свої знання англійської мови з отриманням сертифікату, що підтверджує Ваш рівень.

Також, тестування і вивчення англійської мови можна проходити по скайпу, але така послуга вже не буде безкоштовною.

Питання – як визначити рівень знання англійської мови, має багато відповідей і варіантів визначення, а який із них найкращий – визначати Вам.

Популярні курси
1658 0

поділитися в соц мережах:

Коментарі 0

Щоб додати коментар вкажіть свої дані нижче
01 Жовтня 2019
8111 0

Тема «colors» – важнейшая часть программы по изучению английского языка. Тяжело представить полноценное общение на иностранном, не обладая

Читати більше
22 Липня 2019
3737 0

Школа англійської мови «English Prime» пропонує освоєння англійської мови у міні-групах за адресою: проспект Володимира Маяковського, 72.

Читати більше
22 Липня 2019
2879 0

Шукаєте курси англійської мови у центрі Києва? Наша школа розташована за адресою вул. В. Васильківська, 72 (ТК «Олімпійський»). Записуйтесь на безкоштовний пробний урок і приходьте на заняття!

Читати більше
Визначити потрібний рівень вивчення мови

Запишіться на безкоштовний пробний урок

Зазначте зручний філіал:

Безкоштовний урок

Визначте потрібний рівень володіння мовою

Виберіть мету вивчення мови

Оцініть свій поточний рівень знань

Запишитесь на бесплатный пробный урок

Укажите удобный филиал: