пн.-пт. 10:00-22:00,

сб. 10:00-18:00

RU UK
English PrimeНовиниКурси англійської мови на метро Площа Льва Толстого

22 Липня 2019

Якщо шукаєте якісні курси англійської мови, раді повідомити, що відкрився новий філіал школи English Prime за адресою вул. Льва Толстого, 3. Тут Ви можете без проблем записатися на безкоштовний пробний урок і сміливо приходити на заняття.

Курси англійської мови

Графік проведення ознайомчих уроків

Пробні уроки в школі проходять щовівторка та щочетверга о 19:00.

Як ми викладаємо англійську мову

Навчання англійської мови в школі English Prime проводиться за спеціально розробленою методикою, яка за багато років допомогла всім охочим вивчити таку затребувану сьогодні іноземну мову. Принцип вивчення мови полягає в постійній практиці живого спілкування. Такий підхід дозволяє досягти максимального результату в найкоротші терміни.

80% часу на наших заняттях ми приділяємо активному спілкуванню з учнями, постійному складанню правильних речень англійською мовою. Весь інший час приділяється вивченню основних правил граматики. Таким чином ми вчимо розмовну англійську за принципом вивчення рідної мови. Уже через кілька занять Ви зможете вільно спілкуватися на загальні розмовні теми англійською мовою, а після закінчення курсу навіть вільно висловлювати свої думки в бесідах з іноземцями.

Курси англійської мови метро Площа Льва Толстого

Роль викладача у вивченні англійської мови

Викладач-професіонал не тільки той, хто добре знає свій предмет, а й той, хто вміє правильно донести інформацію до учнів, створити максимально комфортну атмосферу для цікавого вивчення мови. Саме такі фахівці працюють у школі English Prime метро Площа Л. Толстого. Вони контролюють процес своєчасного освоєння нових матеріалів учнями, постійно допомагають і підказують у незрозумілих ситуаціях.

Наші переваги:

  • малочисельні класи;
  • сучасні технології;
  • методика живого спілкування;
  • дружня, невимушена атмосфера.

Це ті наші переваги, які обов’язково допоможуть Вам досягнути гарного результату у вивченні англійської мови. Ми, насамперед, націлені на те, щоб наші студенти досягли успіху в досягненні своєї мети і набули безцінного досвіду.

Якщо у Вас залишилися якісь питання, зв’язатися з нами можна за телефоном, вказаним на сайті, поштою або з онлайн-консультантом на кожній сторінці. Задавайте будь-які питання, наші менеджери із задоволенням дадуть Вам відповідь і допоможуть визначитися з відповідним курсом. Також у нас є можливість записатися на безкоштовний увідний урок,, де Ви зможете більш детально ознайомитися з методикою викладання і вчителями. Звертайтеся, ми призначимо урок у зручний для Вас день і час.

Популярні курси
4920 0

поділитися в соц мережах:

Коментарі 0

Щоб додати коментар вкажіть свої дані нижче
10 Вересня 2019
2184 0

Почути мати на англійській мові, або прочитати їх будь-де — навряд чи рідкісне явище для сучасної людини. Яскраво забарвлені емоційні вирази дозволяють людям висловлювати свої почуття практично на всіх мовах світу, і всюди до них в суспільстві ставляться вкрай неоднозначно.

Читати більше
10 Вересня 2019
3235 0

В повсякденному спілкуванні кожному з нас нерідко доводиться переказувати фрази інших людей, або посилатися на них у розмові. На своїй рідній мові робити це неважко, зазвичай, така звичка формується автоматично.

Читати більше
10 Вересня 2019
6458 0

Сьогодні в 21 столітті, з розвитком технологій і постійною урбанізацією, люди все менше часу приділяють особистому спілкуванню і листуванню. Це суперечливо, але чим більшим є об'єм інформації, якою володіє людина, тим активніше вона шукає спосіб її впорядкувати і передати в більш «стиснутому» вигляді.

Читати більше
Визначити потрібний рівень вивчення мови

Запишіться на безкоштовний пробний урок

Зазначте зручний філіал:

Безкоштовний урок

Визначте потрібний рівень володіння мовою

Виберіть мету вивчення мови

Оцініть свій поточний рівень знань

Запишитесь на бесплатный пробный урок

Укажите удобный филиал: