Школа англійської мови «English Prime» пропонує освоєння англійської мови у міні-групах за адресою: проспект Володимира Маяковського, 72.

Дивіться розклад перших стартів груп!

Якщо Ви хочете навчитися розмовляти англійською, тоді ми чекаємо на Вас. Наша школа англійської мови надає курси будь-якого рівня складності, все залежить від Ваших потреб і бажаного кінцевого результату.

Вам здається, що Ви ніколи не вивчите англійську? Приходьте і ми переконаємо Вас у зворотному. Якщо Ви любите подорожувати або просто хочете розуміти іноземців, які Вам зустрічаються, тоді Вам слід вивчати англійську.

Знайшли гарну роботу, але англійська кульгає? Ми Вам допоможемо.

Вільно розмовляєте англійською, але хочеться вдосконалити знання або попрактикуватися? Приходьте, у нас є курс для майстрів та Speaking Club із носіями мови.

Перш, ніж почати займатися в нашій школі, Ви маєте можливість прийти на безкоштовний ознайомчий урок. Всі наші викладачі – це фахівці своєї справи, які будуть навчати і допомагати Вам із перших днів до закінчення занять. Уроки продумані так, щоб Вам було максимально затишно і легко сприймати інформацію.

В основу всіх курсів покладено максимальну кількість практики. Наші студенти занурені в розмовну англійську в середньому на 80%. Теорія і граматика розглядаються на прикладах і з часом закріплюються у Вашій пам’яті.

Як з нами зв’язатись?

Зв’яжіться з нами будь-яким із запропонованих способів:

  • Приходьте в одну із наших шкіл.
  • Зателефонуйте нам (044) 228 41 12 чи напишіть на пошту englishprime.ua@gmail.com  
  • Напишіть свій номер телефону на “кнопці зв’язку” і ми Вам зателефонуємо

Мапа проїзду:

25 Листопада 2019

Методики вивчення англійської

01 Жовтня 2019

Вчимо англійську з задоволенням – навчальні мультики для дітей

01 Жовтня 2019

Кольори англійською мовою