пн.-пт. 10:00-22:00,

сб. 10:00-18:00

RU UK
English PrimeСтаттіКурси розмовної англійської мови

22 Липня 2019

Автор
Міла Тітова

Курси розмовної англійської мови English Prime створені за технологією навчання, розробленою
відомою міжнародною організацією «Прикладна Освіта» (США) (Вікіпедія).

Розмовна англійська в Києві з English Prime надасть Вам можливість успішно оволодіти іноземною мовою так само, як Ви вивчали рідну мову в дитинстві: шляхом спілкування, спілкування і спілкування. Однак, тільки за спеціально розробленою методикою, заснованою на багаторічних дослідженнях, що дає реальні результати (відгуки).

Дайте відверту відповідь на питання: «для чого Ви вивчали англійську в школі?» Для того, щоби отримати гарну оцінку, щоби вчитель не сварив, щоби пишались батьки – такі відповіді переважної більшості.

Ви писали довжелезні твори, переказували тексти, вчили граматичні правила, тому що з дитинства Вам вбили в голову – без англійської не вступиш до інституту, не влаштуєшся на роботу, на виїдеш за кордон.

І все це, звісно, правильно і справедливо, але англійську недостатньо лише знати, нею потрібно вміти розмовляти, позаяк насамперед – це мова спілкування, і обрали її міжнародною, щоби мільйони людей з різних країн могли насамперед спілкуватись. На шкільних уроках мізерний відсоток часу відводиться на діалоги і монологи, переважну частину часу Ви вивчаєте граматичні правила і читаєте тексти, що, безумовно, приносить користь, але мовлення при цьому залишається «пасивним».

Понад те, у школі англійською Ви спілкуєтесь винятково на навчальні теми, а банальні вислови на кшталт «можна вийти» говорите вже українською мовою, позаяк у голови міцно вбитий стереотип: «англійська – для навчання». Але це не так.

Наша школа English Prime кардинально змінила підхід до викладання англійської мови, на своїх уроках ми застосовуємо методику, за якою іноземна мова вивчається як рідна.

Викладач дає Вам потрібну інформацію: пояснює правило чи уводить нову граматичну конструкцію, і Ви одразу застосовуєте ці знання на практиці. Вам не доводиться нічого вчити, Ви одразу ж починаєте спілкуватись! Викладач завжди перебуває поруч, щоби м’яко корегувати Ваші помилки, допомагати Вам у вдосконаленні своїх навиків, і Ви доводите свої навички до автоматизму без скучних заучувань і переказів.

Наша розмовна англійська для початківців з нуля чи тих, кому потрібно покращити володіння іноземною мовою, дає реальні результати.

Ціль наших уроків – саме англійська розмовна, і вже через пару занять Ви зможете спілкуватись на елементарні побутові теми, а пройшовши повний курс, зумієте легко і невимушено провадити розмову з іноземцями. Рівня Pre-Intermediate 2 буде достатньо для того, щоби комфортно почуватись у будь-якій ситуації – чи то поїздка за кордон (бронювання готелю, купівлі, аеропорт), розмова з іноземними гостями (екскурсія по рідному місту, рекомендації, спілкування на особисті теми) чи робоче інтерв’ю.

Як швидко вивчити чи покращити розмовну англійську мову, наприклад, за місяць?

Для тих, кому іноземна мова потрібна терміново, наша школа має спеціальні інтенсивні курси англійської, що дають можливість швидко покращити чи вивчити розмовну
англійську за місяць чи три, залежно від Вашого рівня і навиків.

Знання іноземної мови розширює горизонти: книги і фільми в оригіналі, розмови по скайпу з друзями з будь-якої країни, міжнародні форуми і сайти, подорожі за кордон – все це стане значно простішим.

Проте, можна довгі роки вивчати мову, і ніяк не навчитись розмовляти нею. Проблема може критись у психологічному чи мовному бар’єрі чи в хибній мотивації. Мова – це жива, динамічна система, створена для спілкування, тому немає сенсу два роки зубрити одне й те саме правило чи раз по раз повторювати один і той самий текст. Все застаріває: на місце старих граматичних конструкцій приходять нові, спрощені, з’являються нові слова чи нові значення старих. Наші курси англійської розмовної мови English Prime вчать Вас це розуміти: Ви вивчаєте живу мову, в усій її багатоманітності та динамічності. Застосовуючи на практиці здобуті знання, Ви здобуваєте впевненість у собі і своїх силах і легко можете «підлаштовувати» мову під себе. Завдяки затишній атмосфері наших занять психологічний і мовний бар’єр зникає практично одразу. Невеликий склад групи, доброзичливі викладачі та позитивний настрій – запорука щирого спілкування. Ви отримуєте заряд бадьорості, розмовляючи новою для себе мовою, не помічаєте, як пролітає час, забуваєте про втому та інші справи. Наші уроки розмовної англійської школи для початківців з нуля і для тих, хто вже трішки вміє розмовляти, продемонструють Вам, що вивчати мову – легко і приємно, і це зовсім не потребує довгих років!

Наші викладачі володіють англійською на бездоганному рівні. Хоча вони не є носіями мови, однак, розуміючи специфіку українського чи російського менталітету, знаходять індивідуальний підхід до кожного учня. У нашій школі English Prime кожен досягає бажаного результату, все залежить від Ваших старань, від праці в класі і вдома.

Щоби не бути голослівними, ми організували безкоштовні пробні уроки для кожного рівня, де Ви зможете оцінити наш підхід до навчання англійській мові, невимушену і приємну атмосферу наших занять, доброзичливість і компетентність викладачів і, звісно, поспілкуватись англійською. Запевняємо Вас, Ви захочете залишитись і пройти повний курс!

Перевагою курсів розмовної англійської мови в Києві EnglishPrime є й те, що у нас не буває нудних уроків, некорисних домашніх завдань, занудного зубріння і заплутаних граматичних правил. Ми орієнтуємо Вас на повне розуміння матеріалу, заняття проходять динамічно і цікаво, більшу частину часу Ви спілкуєтесь англійською!

Іноземна мова стає для Вас ближчою і зрозумілішою, Ви усвідомлюєте, що спілкуватися нею – одне задоволення, і можете застосовувати свої знання не лише на заняттях, але і в повсякденному житті. А це і є нашою метою.

Популярні курси
3877 0

поділитися в соц мережах:

Коментарі 0

Щоб додати коментар вкажіть свої дані нижче
17 Квітня 2019
2853 0

У шкільній програмі багато з нас вивчали британську англійську, і навіть зараз вона більш значуща щодо інших варіантів мови. У той же час, у глобальній мережі все-таки більше поширений американізований варіант, а значить, нам не слід скидати його з рахунків. Саме тому так важливо розібратися в правильному вживанні дієслів to have і have got, які в різних ситуаціях поводяться непередбачувано для багатьох, хто вивчає мову.

Читати більше
23 Липня 2019
1392 0

23.04.16 о 14:00 відбудеться семінар «З’ясовуй слова – будь здібним!» у рамках міжнародної освітньої акції від Організації прикладної освіти.

Читати більше
01 Жовтня 2019
6192 0

У будь-якій мові імена займають особливе місце, адже без них неможливо нормально спілкуватися, а також важко ідентифікувати людину за допомогою паспорта або інших офіційних документів.

Читати більше
Визначити потрібний рівень вивчення мови

Запишіться на безкоштовний пробний урок

Зазначте зручний філіал:

Безкоштовний урок

Визначте потрібний рівень володіння мовою

Виберіть мету вивчення мови

Оцініть свій поточний рівень знань

Запишитесь на бесплатный пробный урок

Укажите удобный филиал: