Способы интересного изучения английского языка

При вивченні англійської мови, як і будь-якого іншого предмета, більшого успіху можна досягнути, якщо займатися ним із задоволенням і насолодою. Пам’ятайте, емоції – це 80% успіху, а методика – 20%.

Ми підібрали найкращі способи, які допоможуть зробити вивчення англійської мови швидшим і таким, що загалом принесе набагато більше задоволення.

Подкасти англійською мовою

Зараз в інтернеті є безліч подкастів на найрізноманітніші теми: розваги, політика, новини. Шукайте той, який Вам буде цікавим, і слухайте його в автомобілі під час керування ним або коли вранці їдете на роботу в громадському транспорті. Так Ви будете тренувати свій слух.

Пісні

Знайдіть тексти Ваших улюблених пісень, наприклад, на YouTube є пісні з текстами, і наспівуйте їх. Співайте, коли Ви самі вдома, ну і, звісно ж, можна в душі. Виберіть конкретні фрази, які Ви зможете запам’ятати і переконайтеся, що Ви розумієте те, про що співаєте! Робіть це якнайчастіше і поліпшення Вашої вимови гарантовано.

Відео/Фільми

Дивіться телевізійні кліпи, фільми або мильні опери англійською мовою. Дивіться спочатку з субтитрами, а потім без них. Не має значення, що Ви ще не розумієте, дивіться в будь-якому випадку! Прослуховування допомагає з пасивною лексикою. Використовуйте будь-які вирази і фрази, запам’ятовуйте їх, щоб збільшити свій активний словниковий запас. Звертайте увагу на будь-які незвичайні вирази і жаргонні слова. Включайте їх у свій новий словник.

Клуби за інтересами

Є багато британців чи американців, що живуть за кордоном, і вони часто утворюють клуби, залежно від інтересів. Приєднайтесь до одного з таких клубів і приходьте на їх зустрічі і заходи. Тут у Вас буде можливість говорити з носіями мови і природніше вивчати англійську мову.

Соціальні медіа

Потоваришуйте з носіями англійської мови на сайтах соціальних мереж. Спілкуйтеся за допомогою передачі повідомлень або через Skype. Беріть участь у розмові на Facebook з друзями, які пишуть англійською мовою. Тут Ви можете отримувати інформацію про новини та відео англійською мовою. Ваші друзі можуть бути Вашими вчителями!

Намагайтеся практикуватися розмовляти англійською мовою скрізь, де це можливо. Допоможіть туристу, який виглядає розгублено. Після уроку, поговоріть зі своїм учителем англійською мовою про те, як йдуть справи і що Ви потребуєте допомоги. Під час подорожі, пробуйте спілкуватися з мешканцями англійською мовою, розпитуйте у них різну інформацію, навіть якщо Вам це не потрібно! Спробуйте купувати речі в Інтернеті, по телефону або за допомогою підтримки клієнтів англійською мовою.

Не має значення, що Ви говорите повільно, Ви вчитеся, і це природно!

А ще приходьте до нас у школу English Prime на курси англійської мови, на яких Вам нудно точно не буде.

10 Вересня 2019

Назви тварин англійською мовою

10 Вересня 2019

Як правильно будувати речення англійською

10 Вересня 2019

Нецензурна лексика в англійській мові