пн.-пт. 10:00-22:00,

сб. 10:00-18:00

RU UK
English PrimeСтаттіЯк вчити ділову англійську

22 Липня 2019

Автор
Міла Тітова

На сьогодні ділова англійська мова є невід’ємною частиною професійного успіху. Якщо Ви хочете поліпшити свою англійську для бізнесу упродовж короткого часу, можете відвідати курс Бізнес-англійська в школі English Prime у Києві.

Чому потрібно вчити ділову англійську

Вільне та професійне спілкування англійською мовою – це величезний плюс для Вашої кар’єри. Деякі серйозні компанії пропонують усілякі бонуси та заохочення за гарне володіння іноземною мовою. Не кажучи вже про те, що знання англійської є дуже важливим для ведення міжнародного бізнесу.

Навчитися правильно говорити англійською – це довгий і складний шлях. Що робити, якщо Ви шукаєте роботу в іноземній компанії і Вам потрібно зрозуміти опис потрібних навичок і обов’язків компанії? Або, якщо Вам потрібно на співбесіді правильно описати свій професійний досвід? Розуміння співрозмовника дозволяє брати участь у різноманітних іноземних заходах чи зустрічах. Зі знанням ділової англійської Ви можете висловлювати свої власні думки, задавати питання і описувати важливі проблеми.

Додаткові навички читання відкривають перед Вами можливість першими дізнаватися бізнес- тенденції та новини у сфері бізнесу не чекаючи перекладу.

Англійська для бізнесу

Яким же чином найкраще поповнювати свій Business English словник. Звісно ж, читанням. І читати найкраще не тільки підручники ділової англійської, які також будуть корисними, а різні бізнес-ресурси, які зараз є у вільному доступі.

Читайте будь-які ділові газети, журнали або веб-сайти на англійській мові. Вибирайте статті, які будуть Вам цікаві або якось пов’язані з Вашим бізнесом. Кілька хвилин на день, і Ви можете значно поліпшити свою англійську, особливо словниковий запас.

Різноманітні ТВ-шоу та фільми є гарним засобом вивчення розмовної англійської, але вони також можуть допомогти Вам з бізнес-англійською, якщо вибрати правильні шоу і фільми. Дивіться фільми на фінансову, політичну тему або тему бізнесу. Так Ви зможете дізнатися дійсно корисні бізнес-вирази і слова. Фільми та ТВ-шоу можна дивитися англійською мовою, а також у супроводі субтитрів, головне, переконайтеся, що Ви розумієте, про що йдеться.

Ще дуже ефективним при вивченні ділової англійської буде перегляд новин англійською мовою фінансового та бізнес напрямків. Навіть тут Ви більше користі отримаєте, ніж переглядаючи фільми і шоу, позаяк у новинних блоках можна почути більш формальні ділові діалоги, цікаві інтерв’ю зі світовими лідерами бізнесу. Спробуйте дивитися хоча б 15 хвилин щодня для кращого розуміння бізнес-розмов.

Після того, як Ви освоїли достатню кількість лексики, чому б не прийти на безкоштовний пробний урок в English Prime для закріплення і поліпшення своєї ділової англійської.

Популярні курси
2596 0

поділитися в соц мережах:

Коментарі 0

Щоб додати коментар вкажіть свої дані нижче
23 Липня 2019
1407 0

23.04.16 о 14:00 відбудеться семінар «З’ясовуй слова – будь здібним!» у рамках міжнародної освітньої акції від Організації прикладної освіти.

Читати більше
28 Березня 2020
4239 0

Читати більше
01 Жовтня 2019
8118 0

Тема «colors» – важнейшая часть программы по изучению английского языка. Тяжело представить полноценное общение на иностранном, не обладая

Читати більше
Визначити потрібний рівень вивчення мови

Запишіться на безкоштовний пробний урок

Зазначте зручний філіал:

Безкоштовний урок

Визначте потрібний рівень володіння мовою

Виберіть мету вивчення мови

Оцініть свій поточний рівень знань

Запишитесь на бесплатный пробный урок

Укажите удобный филиал: