пн.-пт. 10:00-22:00,

сб. 10:00-18:00

RU UK
English PrimeСтатьиВивчення неправильних дієслів

28 февраля 2019

Автор
Мила Титова

Якщо ви прийшли до рішення, що вам потрібно вивчати англійську мову, тоді повинні бути готовими до того, що прийдеться прикласти максимум зусиль. Тим паче, якщо мова яку ви вивчаєте, має багато специфічних винятків. Один з таких винятків, в англійській мові – таблиця неправильних дієслів. Всі будуть з ними пересікатися, якщо вирішили вивчати англійську мову, але не так просто їх запам’ятати. Давайте роздивимося як реально та простіше вивчити неправильні дієслова.

 • Не потрібно вчити одразу всі 500 дієслів

  Не варто братися вивчити одразу всі неправильні дієслова. По-перше: вони далеко не всі використовуються при спілкуванні, тим паче, спочатку. По-друге: все залежить від того, як ви володієте мовою, з підвищенням рівня буде і збільшуватися табличка дієслів для вивчення.

 • Вчити дієслова в групах

  Всю таблицю неправильних дієслів потрібно розділити на групи, в яких вони зміються по однаковому принципу, і розмістити їх в таблиці. Цей метод найпоширеніший тому що, важливо запам’ятати до якої саме групи належить дієслово, а не кожне окремо.

 • За допомогою віршів та логічних зав’язків

  В цьому випадку все залежить від вашої фантазії. Ми радимо, взяти список дієслів і придумати з ними якусь історію, вірш. Як правило веселі історії запам’ятовуються краще, а з тим і неправильні дієслова.

 • Дивитися відео

  Дуже гарний метод, так як, в такому процесі вивчення, ви не лише вивчаються неправильні дієслова, а й тренується вимова, та сприйняття мови на слух.

 • Слухати неправильні дієслова

  Цей метод дуже схожий на попередній. Але якщо ми просто слухаємо, тоді дуже гарно працює наша уява. Завдяки цьому, в нас з’являються асоціації, які допомагають нам краще запам’ятовувати.

 • Використовувати картки

  При підготовці карток, бажано заповнювати їх рукою, а не друкувати, так як це дає можливість ще раз повторити дієслова. На одній стороні таких карток, потрібно писати слово та його переклад, а на іншій його форми. Картки бажано розмістити в місцях, в яких ми часто буваємо і зможемо часто їх бачити та повторювати. Якщо ви робите картки без перекладу, будьте обережні, тому що часто буває таке, що ніби знаєш слово і форми утворення, а от перекладу не пам’ятаєш, тому і слово майже не використовується. Якщо вам краще запам’ятовується через зображення, в магазинах продаються готові карточки з малюнками і формами неправильних дієслів.

 • Будьте уважними

  Коли ви вивчаєте англійську мову, читаєте, дивитися фільми, слухаєте англійську мову, постарайтеся шукати і звертати увагу на неправильні дієслова. В процесі вивчення та розмови вони будуть набагато краще вам запам’ятовуватися.

Поради як швидко вивчити неправильні дієслова
Популярные курсы
3798 0

поділитися в соц мережах:

Комментарии 0

Чтобы добавить комментарий укажите свои данные ниже
08 апреля 2019
3711 0

Present Simple в английском – это простое настоящее время. И слово «простой» здесь употреблено не зря, поскольку это на самом деле из всех английских времен наипростейшее.

Читать больше
11 сентября 2019
1304 0

В современных условиях изучение какого-либо иностранного языка не доставляет особых проблем, ведь существует множество различных форматов обучения.

Читать больше
11 сентября 2019
1419 0

Услышать маты на английском языке, или прочитать их в переписке — не редкость для современного человека. Ярко окрашенные эмоциональные выражения позволяют людям выплескивать свои чувства практически во всех языках мира, и везде к ним в обществе относятся крайне неоднозначно.

Читать больше
Определить нужный уровень изучения языка

Запишитесь на бесплатный пробный урок

Укажите удобный филиал:

Бесплатный урок

Определите нужный уровень владения языком

Выберите цель изучения языка

Оцените свой текущий уровень знаний

Запишитесь на бесплатный пробный урок

Укажите удобный филиал: