пн.-пт. 10:00-22:00,

сб. 10:00-18:00

RU UK
English PrimeСтаттіІнтенсивні курси англійської мови

28 Лютого 2019

Автор
Міла Тітова

Інтенсивні курси англійської мови English Prime дають Вам можливість опанувати англійську мову в прискореному темпі за унікальною технологією навчання, розробленою міжнародною організацією Прикладне Навчання (головне управління розташовано в місті Сент-Луїс, штат Міссурі, США).

Англійський інтенсив у Києві з English Prime – дасть Вам можливість у найкоротші терміни навчитись комфортно почувати себе у розмові з іноземцями, в будь-якій ситуації, чи то в поїздці за кордон, спілкуванні з туристами у Вашому місті, розмові по Скайпу чи під час робочого інтерв’ю.

Завдяки унікальній методиці, яку застосовують наші викладачі на уроках, Вам не доводиться зазубрювати нудні правила і складні граматичні конструкції. Головне – це розуміння матеріалу та застосування знань на практиці, тому більшу частину уроку Ви проведете спілкуючись англійською мовою.

Лише за 8–10 днів Ви пройдете програму, рівнозначну за насиченістю 1,5 місяцям навчання. Завдяки такій інтенсивності занять і великій кількості розмовної практики інтенсивні курси англійської мови в Києві English Prime співмірні зануренню в англомовне середовище.

ВІДГУКИ наших студентів, що пройшли Інтенсиви, Ви можете почитати за цим посиланням.

Спеціально для курсів «Інтенсив англійський» наші педагоги відібрали найпотрібнішу і важливу інформацію, яку подають у легкій та цікавій формі так, що Вам не доводиться нічого запам’ятовувати. Ви одразу починаєте практикуватись і відпрацьовувати новий матеріал, і непомітно для себе засвоюєте потрібний мінімум граматики і лексики, щоб потім невимушено спілкуватись англійською мовою у реальному житті.

Наші уроки не бувають нудними чи втомливими, кожну хвилину Ви проводите з користю, заряджаєтесь оптимізмом і впевнено дивитесь у майбутнє. Наші викладачі не критикують, не ставлять поганих оцінок і не дорікають помилками, вони м’яко корегують їх, допомагаючи Вам рухатись у потрібному напрямку. Курси англійського інтенсиву English Prime – це чудова нагода зробити потужний ривок в інтенсивне вивчення англійської мови влітку, восени, взимку чи весною, коли Вам це буде потрібно. Дружня, затишна атмосфера наших занять допоможе Вам відчувати себе невимушено і легко подолати мовний та психологічний бар’єр. Як би скептично Ви не ставились до вивчення мов, уже через пів години після початку заняття Ви виявите, що Ви активно розмовляєте англійською мовою, тому що спілкування – це наша першочергова ціль, а всі учні – активні учасники цього самого спілкування.

Завдяки спеціальним тестам наші викладачі легко визначають Ваш рівень володіння іноземною мовою і підбирають відповідну групу, в якій Ви будете проходити навчання. Кількість учнів на інтенсивних курсах англійської мови в Києві English Prime обмежена, що забезпечує індивідуальний підхід до кожного студента.

Ми можемо гарантувати, що після проходження курсів «Англійський інтенсив Київ» Ви невимушено будете спілкуватись на найрізноманітніші теми: зможете розповісти про себе, розпитати співрозмовника про нього, Ви не заблукаєте в невідомому місті за кордоном і без проблем зробите покупки в будь-якій крамниці. Найголовніше, що Ви будете вільно орієнтуватися в будь-якій мовній ситуації, і розмова з іноземцями більше не складатиме для Вас особливих зусиль. Окрім того, Ви зрозумієте, що спілкуватись іноземною мовою – це суцільне задоволення, адже щоразу відкриваєш для себе щось нове і цікаве.

Щоб Ви переконалися в тому, що англійську можна вивчати швидко, весело та ефективно і при цьому досягати бажаного результату, наша школа English Prime запрошує Вас на  пробний урок, який ми проводимо для Вас абсолютно безкоштовно! Ви зможете оцінити ефективність нашої методики, компетентність викладачів і приємну атмосферу занять. Запевняємо, що вже після першого уроку Ви захочете залишитися з нами і пройти увесь курс до кінця, тому що ми гарантуємо Вам чудовий результат і разом з Вами радіємо успіхам!

Популярні курси
3923 0

поділитися в соц мережах:

Коментарі 0

Щоб додати коментар вкажіть свої дані нижче
10 Вересня 2019
9143 0

Незважаючи на те, що листи поступово витісняються з життя людей мессенджерами, телефонними дзвінками і соцмережами, листування залишається важливим елементом спілкування між людьми.

Читати більше
09 Лютого 2020
1800 0

Present Continuous це теперішній тривалий час або як часто пишуть запити в Google - Презент Контініус. :)

Читати більше
22 Липня 2019
4120 0

Кількість часів дієслова та їх форми – це ще одна унікальна риса англійської мови. Виділяють 4 основні дієслівні форми

Читати більше
Визначити потрібний рівень вивчення мови

Запишіться на безкоштовний пробний урок

Зазначте зручний філіал:

Безкоштовний урок

Визначте потрібний рівень володіння мовою

Виберіть мету вивчення мови

Оцініть свій поточний рівень знань

Запишитесь на бесплатный пробный урок

Укажите удобный филиал: