Режим работы:

пн.-пт. 10:00-22:00,

сб. 10:00-18:00

RU UK
English PrimeКурси англійської для дорослих

Курси англійської для дорослих

Курси англійської для дорослих Неважливо який у вас рівень! Ми точно зможемо підібрати навчання для Вас!

Курси англійської для дорослих
Визначити потрібний рівень вивчення мови

  Запишіться на безкоштовний пробний урок

  Зазначте зручний філіал:

  Отримайте безкоштовну консультацію і дізнайтесь свій рівень володіння англійською
  [utm_campaign_i][/utm_campaign_i] [utm_source_i][/utm_source_i] [utm_medium_i][/utm_medium_i] [utm_term_i][/utm_term_i] [utm_content_i][/utm_content_i] [gclid_i][/gclid_i]
  Безкоштовний урок

  Визначте потрібний рівень володіння мовою

  Виберіть мету вивчення мови

  Оцініть свій поточний рівень знань

  Як проходять заняття в English Prime

  до 18 осіб

  до 18 осіб

  група
  180 хвилин

  180 хвилин

  тривалість занять
  3 рази на тиждень

  3 рази на тиждень

  регулярність занять

  5850 грн/курс

  вартість

  7 тижнів

  термін навчання

  Методика навчання

  Говорити більше

  80% практики та 20% теорії - ось формула успіху наших студентів. 80% розмовної практики на кожному занятті дають вам те довгоочікуване почуття легкості й впевненості "Я МОЖУ говорити англійською". Тому що немає іншого способу навчитися говорити крім як говорити.
  Читання, письмові вправи, слухання інших людей - це важливі складові у вивченні мови, бо вчать вас розуміти мову. Але вони не вчать вас говорити.
  Якщо ваша мета навчитися висловлювати свої думки, без чиєї-небудь допомоги, без страхів і збентеження, а легко і впевнено - говоріть більше! І 80% практики забезпечить вам цю можливість.

  Если ваша цель научиться выражать свои мысли, без чьей либо помощи, без страхов и смущения, а легко и уверенно - говорите больше! И 80% практики обеспечит вам эту возможность.

  Граматика

  Наша школа руйнує стереотипи про "страшну й жахливу" граматику англійської мови. Всі правила даються в простій і зрозумілій формі, пояснюються через реальні життєві ситуації, які трапляються з кожним. А кожне нове слово, будь-який елемент граматики відпрактиковується на занятті до автоматизму.
  Таким чином, при спілкуванні з іноземцем Вам не потрібно займати свої думки перекладом, згадувати правила і думати про часи - Ви робите це автоматично, як у рідній мові. Тому що все засвоюється легко і швидко і стає невід'ємною частиною вашого англійської мови.

  Інтенсивність

  Ми не розтягуємо навчання на роки. Проходження одного рівня займає 1,5 місяці або 7 тижнів. Це означає, що за 1,5 року ви можете зробити ривок з нульового рівня до рівня просунутого користувача англійської мови.
  Ви нарешті перейдете з розряду "вічний студент" в розряд "впевнений користувач англійської мови". Після навчання Вам залишиться лише підтримувати мову на необхідному рівні й оновлювати знання у міру потреби.

  Природне навчання

  Наша школа повернулася до джерела. В ході навчання все проходить максимально природно. Вас ніхто не засудить, якщо ви не будете знати всіх термінів і назв часів, оскільки акцент робиться на смисловому навантаженні й значенні кожної конструкції, а також умінні їх вживати. Як в дитинстві: всі раділи, коли ви почали говорити, але ніхто не турбувався через те, що ваші фрази не починаються так: "Зараз я хочу сказати ось про це, напевно, мені краще використовувати Тривалий доконаний час, вірно?"
  Ви поступово освоюєте нову для вас мову, крок за кроком, як це роблять діти. Викладач контролює цей процес, як батько чи мати, що навчають свою дитину.
  Уміння вільно висловлювати думку, використовуючи різноманітні конструкції не замислюючись - ось наша мета. А знання назв часів - це всього лише бонус, який ніяк не впливає на вашу здатність говорити.
  Курси англійської для дорослих

  Пройдя курс ты сможешь

  Легко і невимушено вести бесіди англійською мовою.

  Легко і невимушено вести бесіди англійською мовою.

  Об'ємний словниковий запас дозволить підтримати розмову на гідному рівні, а не просто кивати у відповідь.

  Об'ємний словниковий запас дозволить підтримати розмову на гідному рівні, а не просто кивати у відповідь.

  Ви навчитесь сприймати англійську мову на слух, а це означає чути і розуміти співрозмовника.

  Ви навчитесь сприймати англійську мову на слух, а це означає чути і розуміти співрозмовника.

  Стан ">

  Стан "Я як собака: все розумію, але сказати не можу" навіки піде з вашого життя.

  Ваші письмові навички вийдуть на новий рівень: грамотні, структуровані тексти стануть вашою сильною стороною

  Ваші письмові навички вийдуть на новий рівень: грамотні, структуровані тексти стануть вашою сильною стороною

  Ви станете впевненим користувачем англійської мови, адже вона буде вам як рідна

  Ви станете впевненим користувачем англійської мови, адже вона буде вам як рідна

  Нам довіряють

  70

  %

  наших студентів
  навчаються за рекомендацією
  знайомих!

  14

  років

  досвіду в даній
  області, ми працюємо
  з 2005 року

  80

  %

  уроку - це практика
  спілкування для
  найкращого засвоєння

  Відгуки про курс

  Всі відгуки
  Лабунская Ольга

  Level 3 - Pre-Intermediate 1

  У меня был небольшой перерыв в обучении в этой школе. Я уезжала из Киева на три месяца и очень рада была вернуться обратно. Обратно в эту школу:) За три месяца обучения по другой методике в другом городе я практически не узнала ничего нового. Здесь же с каждым уроком я пополняю свой словарный запас и развиваю ресь. Я уже с относительной легкостью могу смотреть "fasion TV". Буду продолжать обучение, пока не закончаться уровни:)

  Читати більше

  14 Березня, 2014

  Белова Елена

  Level 5 - Intermediate 1

  Это круто на самом деле - приходить на экзамен с классным настроением! А особенно, когда ты "въехал" наконец-то во времена, которые учил около 10 лет, но из них почему-то кроме "каши" ничего не получалось. Знание и понимание - это сила! А эта методика и технология помогает этого достичь в максимально короткие сроки. Более эффективного подхода я лично не видела :) Show must go on! See you on Intermediate2!We have already become so clever (Шоу должно продолжаться! Увидимся на Intermediate2! Мы уже стали такими умными!)

  Читати більше

  8 Жовтня, 2016

  Побережная Татьяна

  Level 3 - Pre-Intermediate 1

  Знания, полученные в течении курса, сразу были проверены и опробованы мною при поездке за границу. Общение с персоналом гостиниц и ресторанов стало более грамотным и связанным. Метод прикладного английского мне очень понравился, я буду рекомендовать Вашу школу своим друзья. Спасибо!

  Читати більше

  23 Жовтня, 2017

  Подолайте мовний бар'єр
  Запишіться на безкоштовний урок

   Відправляючи інформацію ви погоджуєтеся з умовами використання сайтом

   Особливості навчання в English Prime

   Особливості навчання в English Prime

   Чому ж варто довірити навчання англійській дорослих, дітей і підлітків нам? В основі методики – природний спосіб вивчення мови, такий яким ми вивчили наші рідні мови. Саме в цій простоті і криється запорука успіху. Адже якщо задуматися над тим, що ми подужали як мінімум одну мову, то фраза “мови – не моє” втрачає сенс.

   Все навчання будується на реальному спілкуванні. Пояснення відбувається на прикладі життєвих ситуацій, простою мовою, без складної термінології і підручників. При цьому дотримується принцип “80/20”: 80% активної живої практики, 20% теорії.

   Ключовий фактор – це робота на якісний результат. Скрупульозна перевірка домашніх завдань, контроль відвідування та успішності студента на кожному етапі навчання – невід’ємна частина цього

   Кому з дорослих підходять курси

   Кому з дорослих підходять курси

   Курси англійської мови для дорослих, як правило, розраховані на людей з різним рівнем володіння мовою, а саме на тих, хто:

   1. ніколи не вивчав, але зараз з’явилася потреба
   2. вчить англійську вже 5 \ 10 \ 15 років і нарешті вирішив його добити
   3. не отримав належних знань, вивчаючи самостійно, в школі, університеті або з репетитором
   4. володіє деякими знаннями, але хоче їх упорядкувати і поліпшити

   Приходячи до школи English Prime в Києві, можете не переживати стосовно того, який у вас рівень. Ми навчаємо дорослих, дітей і підлітків з нуля. Набір на курс вивчення англійської мови для початківців в Києві проходить регулярно. Записавшись прямо зараз, ви вийдете на абсолютно новий рівень за короткий проміжок часу.

   Курси на будь-який запит

   Курси на будь-який запит

   Крім стандартної програми навчання, яка підходить для дорослих, дітей і підлітків, навіть якщо англійська вивчається з нуля, у нас є авторські вузькопрофільні курси.

   • IELTS. Один з найпопулярніших іспитів світу на знання англійської мови. Наші викладачі розробили унікальні матеріали і систему тренувань, зберігши схему іспиту. Викладачі цього курсу також проходили підготовку за нашою методикою, здали тест і отримали відмінні результати. Так що в успіху наших студентів ми впевнені на 100001%. Записатися на курси англійської в Києві для підготовки до здачі IELTS можливо на нашому сайті.
   • Mastery. Авторський курс, розроблений для студентів з рівнем Advanced. Дає можливість освоїти глибинні тонкощі мови і стати більш красномовним, використовуючи небанальну лексику.
   • Advanced Listening Skills. Даний курс дозволяє максимально покращити навик сприйняття англійської мови на слух, за умови, що все інше – вже на рівні Advanced.
   • Business. Курс бізнес англійської мови в Києві English Prime дозволить з легкістю презентувати себе і спілкуватися офіційною англійською мовою.

   Можливо вам зовсім і не потрібні повні курси, але є потреба освіжити знання і підготуватися до співбесіди або поїздці. На такий випадок у нас є:

   • Job Interview. Дводенні курси для тих, кому потрібно підготуватися до майбутньої співбесіди англійською мовою.
   • English for travelers. Дводенні курси англійської для мандрівників. Адже що може бути краще в подорожах, ніж вільно володіти розмовною англійською мовою.

   Крім курсів у нас є також клуби вихідного дня. Тому, обираючи курси англійської в Києві, кожному знайдеться щось до душі: і для дорослих, і для дітей, і для підлітків.

   Який би формат навчання ви не вибрали – ви отримаєте те за чим прийшли. І це не пусті слова. Адже останні 5 років наша школа активно бере участь в міжнародному конкурсі серед шкіл, які працюють за такою ж технологією як і ми. Завдяки своїм високим вимогам до якості навчання, на даний момент ми є 5-ти кратними золотими призерами. Це означає, що результати наших з вами праць визнані в усьому світі.

   Навчаючись на наших курсах англійської мови для дорослих, дітей і підлітків, ви гарантовано отримаєте золотий стандарт якості.

   Будемо раді бачити Вас в стінах нашої школи!

   Визначити потрібний рівень вивчення мови

    Запишіться на безкоштовний пробний урок

    Зазначте зручний філіал:

    Отримайте безкоштовну консультацію і дізнайтесь свій рівень володіння англійською
    [utm_campaign_i][/utm_campaign_i] [utm_source_i][/utm_source_i] [utm_medium_i][/utm_medium_i] [utm_term_i][/utm_term_i] [utm_content_i][/utm_content_i] [gclid_i][/gclid_i]
    Безкоштовний урок

    Визначте потрібний рівень володіння мовою

    Виберіть мету вивчення мови

    Оцініть свій поточний рівень знань

     Запишитесь на бесплатный пробный урок

     Укажите удобный филиал:

     Получите бесплатную консультацию и узнайте свой уровень английского
     [utm_campaign_i][/utm_campaign_i] [utm_source_i][/utm_source_i] [utm_medium_i][/utm_medium_i] [utm_term_i][/utm_term_i] [utm_content_i][/utm_content_i] [gclid_i][/gclid_i]

      Запис на онлайн навчання

      [utm_campaign_i][/utm_campaign_i] [utm_source_i][/utm_source_i] [utm_medium_i][/utm_medium_i] [utm_term_i][/utm_term_i] [utm_content_i][/utm_content_i] [gclid_i][/gclid_i]

       Замовити курс

       [utm_campaign_i][/utm_campaign_i] [utm_source_i][/utm_source_i] [utm_medium_i][/utm_medium_i] [utm_term_i][/utm_term_i] [utm_content_i][/utm_content_i] [gclid_i][/gclid_i]