Режим роботи:

пн.-пт. 10:00-21:00,

сб. 10:00-18:00

RU UK
English PrimeОнлайн курси англійської мови

Онлайн курси
англійської
мови

Довго вчиш англійську, але так і не навчився вільно говорити? Записуйся на пробний урок в English Prime і зрозумій, як говорити вільно! 80% уроку — усна практика в живому спілкуванні!

  *Якщо Ви знаходитесь за кордоном, вкажіть номер телефону, за яким закріплений один з месенджерів
  [utm_campaign_i][/utm_campaign_i] [utm_source_i][/utm_source_i] [utm_medium_i][/utm_medium_i] [utm_term_i][/utm_term_i] [utm_content_i][/utm_content_i] [gclid_i][/gclid_i]

  Порівняння English Prime
  з іншими школами

  Online курси English Prime

  • Метод вивчення, доступний кожному: спосіб, яким люди вивчили свою рідну мову. Методика заснована на дослідженнях в галузі вивчення іноземних мов і успішній практиці в вивченні рідної мови.

  • Прогрес досягається тільки через усні тренування. 20% часу уроку в English Prime виділяється на доступне пояснення теорії. 80% - це практика спілкування і використання вивченого.

  • Висока інтенсивність і організованість занять - швидке досягнення мети. Це цінується студентами, яким англійська потрібна для роботи «на вчора». 15-17 годин на тиждень студент занурений у вивчення англійської мови, швидко досягаючи результатів.

  • Відповідальне ставлення до навчального процесу студента. Викладач наполягає на відвідуванні та виконанні кожним студентом кожного уроку і домашнє завдання. Це розвиває дисципліну і відповідальність студента. І робить можливим давати гарантію результату клієнтам.

  • Групи різних рівнів за різними розкладами стартують кожен день. Зручно для клієнта, який хоче приступити швидко, а не чекати нового навчального року. Також студент переходить в іншу групу в разі паузи і продовжує з моменту, де зупинився.

  Online курси інших компаній

  • Ускладнення процесу вивчення мови: заплутані терміни, книги з малоефективними вправами і акцент на голих знаннях, а не навичках.

  • Мало практики живого спілкування на уроці. Хоча заняття проходять в режимі онлайн, студенти займаються по книгам і отримують здебільшого теорію.

  • Довільність уроку. Немає чітких планів, що студент отримає по закінченню того чи іншого рівня. Викладач легко може відхилитися від плану уроку. В English Prime чітко розроблена програма і плани уроків.

  • Неорганізоване "ведення клієнта". Якщо клієнт приступив до занять і потім зупинився - його проблеми.

  • Довгий набір в групи і паузи між рівнями. Поки група набирається, навички студента слабшають без практики.

  Як проходять заняття

  Як проходять заняття

  Заняття проходять в Zoom — програмі, функціонал якої дозволяє повноформатно займатися за нашою методикою. За коротким і доступним поясненням теорії одразу слідує практика.

  Практика організована особливим чином і розбита на окремі логічні блоки усних тренувань. В процесі тренування студенти доводять до вільного використання нові слова і граматику, отримуючи ПРАКТИЧНІ НАВИЧКИ, а не нагромадження теорії. Теорія перетворюється а навичку використання цієї теорії в спілкуванні ОДРАЗУ ж на уроці. Мовний бар'єр у студентів йде за 4-10 занять.

  Закріплення матеріалу

  Закріплення матеріалу і вироблення письмової навички досягається виконанням нескладних домашніх завдань, в яких студент складає ще більше прикладів з матеріалом, отримуючи додаткову практику. Немає самостійного вивчення слів чи граматики. Кожне завдання перевіряють, виписується програма корекції помилок.

  Таким чином, студент рухається програмою без накопичення помилками і нерозумінням ключового учбового матеріалу.

  Основні переваги

  Методика навчання без книг і зубріння, заняття в практиці живого спілкування. Найінтенсивніше навчання в Україні (один рівень за 1,5 місяці)

  80

  %

  опыта в данной области, мы работаем с 2005 года

  8

  філій в Києві в пішій доступності від метро

  17

  років

  опыта в данной области, мы работаем с 2005 года

  3200

  студентів на даний момент вивчають англійську в наших школах

  Нам довіряють

  Відгуки студентів

  Моїсеєва Лариса
  Level 8

  Я считаю огромной привилегией учить английский язык в школе с высокими стандартами. Обучение он-лайн поначалу пугало, а потом все пошло хорошо. Мне нравится процесс обучения и я очень хочу продолжить, хотя это очень не простой труд для меня. Благодаря обучению я тренирую свою память, развиваю свои способности запоминать новую информацию и использовать полученные навыки в реальной жизни, используя интернет-страницы на английском языке. Спасибо, Юле и всем организаторам обучения за постоянное совершенствование процесса обучения.

  Мед Юлія
  Level 3

  Мені дуже подобається методика вашої школи, дійсно допомагає перебороти страх говорити. Викладач просто супер. Навіть після важкого робочого дня хотілося йти на заняття. Зараз я вже не боюсь звертатись до людей англійською. незважаючи на невеликий словниковий запас. На курсі закріпила отримані раніше знання та заповнила прогалини. Ну і звісно не обійшлося без нових слів та конструкцій, які можна легко застосовувати у розмові

  Казак Вікторія
  Level 2

  Если честно, я никогда не думала, что полюблю английский - это всё благодаря школе English Prime! Я была в восторге когда познакомилась с Дианой, мало того, что она хороший человек, так она умеет располагать к себе людей, это очень мне помогло. её подача материала очень понятна, даже если кто-то не поймёт, она объяснит столько, сколько нужно ученику). А программа построена так, чтобы у каждого была ассоциация с реальной жизнью, чтобы мы могла этим материалом пользоваться в повседневной жизни. В целом, я вижу результат, я вижу как я понимаю многое. Я замечаю, что постепенно пропадает языковой барьер, что конечно же хорошо. Мне приятно осознавать, что я каждый понедельник, среду, пятницу вижусь с людьми, которые разделяют со мной интересы, жаль, кончено, дистанционно, но ничего). Вы в сердечке ❤️

  Рибнікова Анастасія
  Level 7

  Спасибо школе за прекрасное обучение, свой прогресс я вижу каждый день, так как работаю с документами в англоязычных странах! Эти новые знания мне очень помогают! ОГРОМНОЕ спасибо нашему учителю Юле, за такой подход к своей работе! Она хочет чтоб мы знали и делает для этого все возможное! Благодаря ей хочется учиться и учиться ) Я долго думала пойду ли на следующий курс, потому что у меня достаточно загруженная жизнь, но решила однозначно идти, так как не хочется терять такого учителя! И отдельное спасибо школе за возможность онлайн обучения! Теперь ждем онлайн обучение для детей )

  Даводу Юлія
  Level 5

  Школа сподобалася, підхід до навчання незвичайний, але дуже ефективний (є з чим порівнювати). Проходжу третій рівень (один був очний і два онлайн) і результатом задоволена, раджу своїм друзям тепер цю школу).

  Юрченко Катерина
  Level 4

  Сначала было очень непривычно, что нет стандартного объяснения времён, как в школе и университете, но потом стало понятно, что так лучше для повседневной жизни. Преподаватель Александра очень понятно объясняет, отвечает на все вопросы, очень дружелюбна. Занимаюсь с 3го уровня, поэтому вначале были проблемы с понимаем, но сейчас третий месяц обучения и мой уровень английского стал гораздо лучше. Теперь Я более свободно общаюсь с клиентами, лучше воспринимаю речь на слух и, главное, не боюсь использовать английский в повседневной жизни☺️

  Песоцка Ніна
  Level 9

  I am having an amazing experience at the English Prime school. There are the best language teachers I have ever met. They are patient, kind and compassionate. Everyone in my class is motivated to learn because there is an encouraging environment in the class. English Prime has developed a really well structured course. The learning material is well adapted and sets students up for success. I would like to heartly thanks the English Prime Team! (heart)

  Частота і тривалість занять

  Основний навчальний курс надається з високою інтенсивністю:

  2

  або

  3

  Заняття на тиждень

  120

  або

  180

  Хвилин триває заняття

  60

  Хвилин на виконання домашнього завдання після кожного уроку

  6

  Годин занять
  на тиждень

  Робота в навчальному класі з акцентом на практику спілкування (80%)

  Розклад

  Розклад 1

  понеділок, середа, п'ятниця

  з 10:00 до 12:00

  Розклад 2

  понеділок, середа, п'ятниця

  з 19:00 до 21:00

  Розклад 3

  вівторок, четвер

  з 19:00 до 21:00

  субота

  з 10:00 до 12:00

  Розклад 4

  вівторок, четвер

  з 19:00 до 22:15

  Вартість занять для нових студентів

  20

  %

  знижка
  Ціна зі знижкою
  5120 грн.
  Базова вартість 6400 грн.
  Економія 1280 грн.
  При оплаті 2-х рівнів і більше.

  10

  %

  знижка
  Ціна зі знижкою
  5760 грн.
  Базова вартість 6400 грн.
  Економія 640 грн.
  При оплаті цілого рівня

  0

  %

  знижка
  Вартість з розстрочкою
  6400 грн.
  -
  Економія 0 грн.
  Можна розділити оплату на 2 частини.

  Часті питання

  Як реалізується практика онлайн?

  Програма Zoom, в якій проходять заняття, дозволяє розбити групу студентів на окремі чат-руми по 2-3 студента. У чат-румах студенти не чують інших, що дозволяє сконцентруватися. Студенти працюють за правилами тренувань, які вчитель доступно пояснює і демонструє студентам перед практикою. Під час практики викладач слухає кожного, а у студентів є можливість викликати вчителя в свій чат-рум за допомогою.

  Чи обов'язково робити домашнє завдання?

  Оскільки вивчений матеріал вимагає закріплення, студенти обов'язково виконують домашню роботу. Це додаткова практика для студента і відпрацювання навичок письма. Учитель перевіряє домашню роботу студентів, відзначає успіхи студентів і те, що потрібно допрацювати. Такий метод закріплення матеріалу сприяє досягненню студентами бажаного результату.

  Чи є розмовна практика з носіями мови?

  Так. Починаючи з середини 3-го рівня, до студентів раз на тиждень приходить носій англійської. Студенти спілкуються з носієм під час вправи "Conversation" ("Бесіда"), де в обговоренні заданої теми відточують навички Speaking і здобувають впевненість в розмові англійською.

  Визначити потрібний рівень вивчення мови

   Запишіться на безкоштовний пробний урок

   *Якщо Ви знаходитесь за кордоном, вкажіть номер телефону, за яким закріплений один з месенджерів

   Зазначте зручний філіал:

   Отримайте безкоштовну консультацію і дізнайтесь свій рівень володіння англійською
   [utm_campaign_i][/utm_campaign_i] [utm_source_i][/utm_source_i] [utm_medium_i][/utm_medium_i] [utm_term_i][/utm_term_i] [utm_content_i][/utm_content_i] [gclid_i][/gclid_i]
   Безкоштовний урок

   Визначте потрібний рівень володіння мовою

   Виберіть мету вивчення мови

   Оцініть свій поточний рівень знань

    Запишитесь на бесплатный пробный урок

    *Если Вы за границей, укажите номер телефона, за которым закреплен один из мессенджеров

    Укажите удобный филиал:

    Получите бесплатную консультацию и узнайте свой уровень английского
    [utm_campaign_i][/utm_campaign_i] [utm_source_i][/utm_source_i] [utm_medium_i][/utm_medium_i] [utm_term_i][/utm_term_i] [utm_content_i][/utm_content_i] [gclid_i][/gclid_i]

     Запис на онлайн навчання

     *Якщо Ви знаходитесь за кордоном, вкажіть номер телефону, за яким закріплений один з месенджерів
     [utm_campaign_i][/utm_campaign_i] [utm_source_i][/utm_source_i] [utm_medium_i][/utm_medium_i] [utm_term_i][/utm_term_i] [utm_content_i][/utm_content_i] [gclid_i][/gclid_i]

      Замовити курс

      *Якщо Ви знаходитесь за кордоном, вкажіть номер телефону, за яким закріплений один з месенджерів
      [utm_campaign_i][/utm_campaign_i] [utm_source_i][/utm_source_i] [utm_medium_i][/utm_medium_i] [utm_term_i][/utm_term_i] [utm_content_i][/utm_content_i] [gclid_i][/gclid_i]