Режим роботи:

сб. 10:00-18:00

RU UK
English PrimeПро школу

Мене звуть Олена Блудова, я є засновником.

Школа англійської мови English Prime® була заснована в 2005 році в Києві. До цього я багато років займалася викладанням англійської. Я бачила, які проблеми виникають при навчанні, і розуміла, що при класичному підході з упором на граматику мало хто «доходить до фінішу» і лише одиниці можуть використовувати мову на практиці. У мене були свої методи, як «розговорити» людину, але я хотіла це вдосконалити. У мене завжди було питання, на яке я намагалася знайти відповідь: «Як будь-якій дорослій людині в короткі терміни навчитися не просто читати, писати і робити вправи, а СПІЛКУВАТИСЯ англійською?» Адже зазвичай у дорослих немає часу на довге навчання - їм потрібна мова «прямо зараз» для роботи, подорожей, спілкування з іноземцями.

І тут моя подруга розповіла мені про новий проект - курс ESL, створений організацією Міжнародна Прикладна Освіта. В основі цього курсу лежить загублена технологія, яка справляється з найбільш поширеними проблемами - люди активно вчаться спілкуватися і роблять це в дуже короткий час! Для досягнення високого рівня спілкування потрібно не п'ять років, а п'ять - дев'ять місяців! Це дивовижно!

Я вирішила реалізувати цей проект, щоб ця унікальна методика з'явилася в Україні і була доступна для максимальної кількості людей.

Ми починали з нуля - нас було три людини і одна кімната. Зараз у нас більше 100 співробітників і більше 2500 студентів на навчанні вранці, ввечері і вдень шість днів в тиждень, у нас 7 великих філій в Києві, і ми плануємо відкривати ще філії в Києві та інших містах України. Тисячі наших студентів почали вільно спілкуватися англійською і змогли втілити в життя свої мрії.

Нас рекомендують друзям.

Ми запрошуємо Вас в нашу школу, якщо у Вас є мета навчитися вільно спілкуватися англійською в найкоротші терміни, і Ви готові щось робити для цього. Я можу Вам гарантувати, що Ви можете цього досягти, і на це безумовно не підуть роки!

Я високо ціную Вашу довіру і з нетерпінням чекаю Вас на навчанні, щоб допомогти Вам спілкуватися з людьми по всьому світу.
Я бажаю Вам удачі та успіхів у навчанні і використанні англійської мови в своєму житті!

Олена Блудова

Засновник, English Prime®

Визначити потрібний рівень вивчення мови

Запишіться на безкоштовний пробний урок