пн.-пт. 10:00-22:00,

сб. 10:00-18:00

RU UK
English PrimeКурс підготовки до IELTS

IELTS (International English Language Testing System) — один із найпопулярніших міжнародних тестів з англійської мови.

Визначити потрібний рівень вивчення мови

  Запишіться на безкоштовний пробний урок

  Зазначте зручний філіал:

  Безкоштовний урок

  Визначте потрібний рівень володіння мовою

  Виберіть мету вивчення мови

  Оцініть свій поточний рівень знань

  Кому буде корисно скласти тест IELTS?

  Сертифікат IELTS відкриває для Вас двері у понад 8000 навчальних закладів, державних та професійних організацій у більш ніж 135 країнах світу, які визнають його як об’єктивний і надійний доказ володіння англійською мовою.

  Багато престижних компаній в Україні вимагають від своїх співробітників підтверджувати рівень англійської саме за допомогою тесту IELTS. Сертифікат про здачу IELTS істотно підвищить Ваші шанси при працевлаштуванні в міжнародну або будь-яку іншу компанію.

  Які шанси скласти тест IELTS за стандартної підготовки?

  За статистикою, після звичайних курсів підготовки лише 1 людина з 5 складає IELTS з першого разу. Близько 35% кандидатів успішно здають IELTS за 3–4 рази. Тест платний і кожна спроба здачі обходиться кандидату в середньому близько 120 $, плюс оплата чергових підготовчих курсів або репетитора. Люди втрачають час, гроші і впевненість у своїх силах.

  Очевидно, щось тут явно не працює і традиційні курси підготовки не забезпечують добрий результат. Кандидати ж змушені готуватися безпосередньо на самому тесті, шляхом «набивання шишок».

  У чому секрет ефективності спеціального практичного курсу підготовки до IELTS від English Prime®?

  1. Ми розділили всю структуру тесту IELTS на дрібні частини і розробили спеціальні блоки тренувань для кожної з них! Велика кількість тренувань дозволить Вам впевнено виконати завдання і не розгубитися при тестуванні.

  2. Ми навчимо Вас усіх нюансів і хитрощів виконання завдань, щоб під час тестування Ви могли успішно і за найкоротший час впоратися з кожним етапом тесту IELTS.

  3. У 2 рази більше часу на практику і підготовку до тесту IELTS. Максимальна кількість годин підготовки на звичайних курсах не перевищує 36 годин. У нас Ви отримаєте 72 години спеціальної практичної підготовки.

  4.Ми підготували спеціальні авторські матеріали та програму навчання, без «підручників з Петрівки». Наші посібники, відео та різні вправи на засвоєння матеріалу дозволять ефективно здолати всю програму підготовки та успішно скласти IELTS.

  5. Наприкінці підготовчого курсу Ви пройдете безкоштовний пробний тест IELTS на базі нашої школи. Ми створимо умови, ідентичні реальному тестуванню. Так Ви зможете перевірити свої сили перед реальним тестом, а також ще раз адаптуватися до структури, регламенту і правил тесту IELTS.

  6. Розумна вартість. Час підготовки до IELTS в нашій школі обійдеться вам від 157 грн. до 167 грн. Це в 2 рази дешевше, ніж на інших курсах.

  Спеціальний практичний курс підготовки складається із 72 годин навчання: 24 заняття по 3 години (180 хвилин) + 1 заняття «Безкоштовний тест». Тривалість курсу – 2 місяці.

  Старти груп на 2019

  Для проходження курсу у Вас має бути завершений рівень Upper-Intermediate 1.. Вперед до мрій і сертифікату IELTS 9.0!

  Дати стартів:

  2 листопада Пн, Ср, Пт з 19:00 до 22:15

  Місце проведення:

  просп. Оболонський, 16, м. Оболонь.

  Визначити потрібний рівень вивчення мови

   Запишіться на безкоштовний пробний урок

   Зазначте зручний філіал:

   Безкоштовний урок

   Визначте потрібний рівень володіння мовою

   Виберіть мету вивчення мови

   Оцініть свій поточний рівень знань

    Запишитесь на бесплатный пробный урок

    Укажите удобный филиал: