Режим роботи:

пн.-пт. 10:00-21:00,

сб. 10:00-18:00

RU UK
English PrimeПідготовка до зно з англійської мови

Підготовка до зно з англійської мови

Завдяки методиці прикладної освіти Applied Scholastics школа англійської мови English Prime вже 17 років допомагає людям в найкоротші терміни вивчити англійську мову, побороти мовний бар'єр і розібратися з заплутаною граматикою.

Підготовка до зно з англійської мови
Визначити потрібний рівень вивчення мови

  Запишіться на безкоштовний пробний урок

  *Якщо Ви знаходитесь за кордоном, вкажіть номер телефону, за яким закріплений один з месенджерів

  Зазначте зручний філіал:

  Отримайте безкоштовну консультацію і дізнайтесь свій рівень володіння англійською
  [utm_campaign_i][/utm_campaign_i] [utm_source_i][/utm_source_i] [utm_medium_i][/utm_medium_i] [utm_term_i][/utm_term_i] [utm_content_i][/utm_content_i] [gclid_i][/gclid_i]
  Безкоштовний урок

  Визначте потрібний рівень володіння мовою

  Виберіть мету вивчення мови

  Оцініть свій поточний рівень знань

  70

  %

  наших студентів
  вчаться за рекомендацією знайомих!

  17

  лет

  досвіду в даній області, ми працюємо
  з 2005 року

  Кому підійде курс підготовки до ЗНО

  ЗНО (Зовнішнє незалежне оцінювання) - найважливіший іспит для кожного одинадцятикласника. Іспит проходить на території іншої школи, серед незнайомих учнів і під постійним контролем вчителів. Час обмежений, завдання для рівня англійської B1 (вище середнього). Ці фактори безпосередньо впливають на результат студента і до них теж необхідно готуватися. Підготовка до зно з англійської мови для вас, якщо:

  • Ваш рівень англійської не нижче Intermediate і ви підтвердили його спеціальним тестом на базі нашої школи;
  • Ви хочете здати ЗНО на високий бал і вступити в омріяний ВНЗ;
  • Ви хочете поглибити свої знання англійської та застосувати вивчене не тільки на іспиті, а й у повсякденному житті.

  Важливо! Якщо ваш рівень англійської нижче ніж вимагає програма курсу, менеджер підбере групу відповідну знань студента. Ми допоможемо вам підтягнути свій рівень володіння англійською мовою до Intermediate 1 і вступити на курси підготовки до ЗНО з англійської.

  Програма підготовки до ЗНО з англійської мови в школі English Prime

  У тесті ЗНО є 4 види завдань - аудіювання, читання, граматика і лист. На кожному занятті опрацьовуються 2 види завдань. Наприклад: граматика і лист \ читання і граматика \ читання і письмо. Перед розбором кожного із завдань студенти вивчають нові слова, фрази і граматичні конструкції на певну тему, підв'язану під завдання. Викладач це доступно пояснює, а потім студенти відразу ж переходять до практики нового матеріалу. Як і на наших звичайних заняттях 80% заняття це практика, студенти працюють в парах і тренують новий матеріал поки він не стане для них як рідний. Потім група переходить безпосередньо до вирішення тесту.

  Перед рішенням будь-якого з тестів - аудіювання, читання, граматика або лист, викладач пояснює, що потрібно робити, на що звернути увагу під час тесту, розповідає підказки для кожного виду тесту і тільки коли студенти знають що і як потрібно робити, вони переходять до вирішення .

  Кожен вид завдання ми проходимо на уроці двічі - перший раз пробний - це знайомство зі структурою тесту, з обговоренням відповідей і питань, другий раз - студенти вирішують такий же вид завдання самостійно. На наступних заняттях, студенти відточують конкретне завдання поки не навчаться легко і швидко його вирішувати. Потім, переходимо до наступного типу завдання.

  Аудіювання опрацьовується на кожному занятті так як це одне з найскладніших завдань, для якого не досить просто знати англійську. Для успішного написання завдань даного типу потрібна певна навичка - відтворення мови на слух і миттєвий пошук відповідей на питання. Адже на 16 завдань аудіювання різної складності дається всього 30 хвилин.

  Як проходить навчання?

  Необхідно знати

  Методика викладання

  Незважаючи на те. що ЗНО складається на 80% з тестів і тільки на 20% з листа, студенти в нашій школі будуть вирішувати тести лише 30-40% заняття, більшу частину часу вони будуть отримувати практичні навички англійської - підвищувати словниковий запас, удосконалювати граматику, вивчати різні стилі листів і розмовляти англійською з різними напарниками під час занять.

  Плюси підготовки до іспиту в групах

  Практика показує, що на курсах або вдома діти пишуть завдання набагато краще ніж на ЗНО. Чому так? На курсах та школах підготовки до ЗНО з англійської створюють комфортні умови - тихий клас, часто маленькі групи по 3-5 чоловік або навіть індивідуальне навчання, завдання на аудіювання прослуховується в навушниках. Тоді як, на зовнішньому незалежному оцінюванні в класі перебуває близько 30 студентів, там шумно, дискомфортно і діти починають нервувати. Тому, навчання в групах є більш ефективним при підготовці до ЗНО. Також, ми додали 4 пробних тести в великому класі, створюючи схожі умови щоб студенти заздалегідь адаптувалися до такого формату іспиту.

  Особливість підготовки до ЗНО
  в школі English Prime

  Щоб потрапити на заняття з підготовки до ЗНО з англійської, потрібен середній рівень володіння англійською мовою - Intermediate 1. Також студенту необхідно написати спеціальний тест, який покаже чи потрібно щось ще довчити чи потренувати перед початком курсу. Коли приходить студент з низьким рівнем англійської, його направляють на загальний курс для того щоб підтягнути рівень.


  Наша мета не закінчується на тому, щоб підготувати студентів до здачі ЗНО, ми хочемо щоб кожен школяр поліпшив свої знання англійської, вивчив безліч слів і виразів як для повсякденного спілкування, так і для формальних ситуацій. Наприклад влаштування на роботу, звернення зі скаргою і т.д. Для цього на кожному уроці студенти не просто прослуховують теорію і вирішують тести, а й відпрацьовують граматичні конструкції, структуру написання листів з різними напарниками та в бесідах поки цей матеріал не стане як рідний. Також, раз в тиждень в групу приходить носій мови щоб студенти тренували аудіювання і підтримували високий рівень розмовної англійської.


  Однією з найвагоміших частин на ЗНО є есе. Один із критеріїв оцінювання листа - це "розкрита тема" - зазвичай в одній темі есе 3 питання, на які потрібно відповісти письмово. Тому, ми практикуємо в усному мовленні всілякі теми, які зустрічаються на ЗНО, щоб у школярів вже був сформований текст і точка зору на ту чи іншу тему. Це скорочує час написання есе.

  ЗНО з англійської - обов'язковий іспит?

  На даний момент ЗНО з англійської не є обов'язковим. Україна дозволяє школярам вибирати який іспит вони будуть здавати - історію України або англійську мову. З 2021 року, випускники 11 класу можуть здавати ЗНО замість ДПА (державна підсумкова атестація). Результати ЗНО будуть використані для вступу до ВНЗ, а також в якості оцінки за даний шкільний предмет в атестаті. Міністерство освіти України затвердило концепцію розвитку іноземних мов в країні. Щоб вступити до вищого навчального закладу, рівень володіння англійською мовою повинен бути - B1, для магістратури - B2. Незабаром ЗНО з англійської буде обов'язковим іспитом.
  Підготовка до зно з англійської мови
  Подолайте мовний бар'єр
  Запишіться на безкоштовний урок

   *Якщо Ви знаходитесь за кордоном, вкажіть номер телефону, за яким закріплений один з месенджерів

   Відправляючи інформацію ви погоджуєтеся з умовами використання сайтом

   FAQ

   Коли слід почати готуватися до ЗНО?

   Підготовка до ЗНО з англійської мови займає не мало часу. Щоб розрахувати скільки часу буде потрібно індивіду, необхідно врахувати наступні фактори:

   – рівень англійського

   Чим вище рівень англійської, тим менше часу на підготовку. Якщо у вас низький рівень, то спочатку вас направлять на загальний курс і тільки потім на програму підготовки до ЗНО з англійської мови. Один рівень загального курсу триває півтора місяця, такий же рівень на інтенсиві триває 8 - 10 днів. Детальніше про інтенсивний курс з англійської читайте тут. Додамо сюди два з половиною місяці на заняття з підготовки до ЗНО з англійської та розрахуємо приблизний час підготовки до ЗНО в English Prime:

   Рівень англійського 

   Тривалість навчання на звичайному рівні

   (Без урахування шкільних канікул) 

   Beginner 

   1 рік 

   Elementary 

   9,5 місяців 

   Pre-Intermediate 

   6 - 8 місяців 

   Intermediate 

   2,5 - 5 місяців 

   Upper-Intermediate 

   2,5 місяця

   Advanced 

   2, 5 місяця

   Важливо! Це приблизна необхідна кількість часу, точну кількість часу на підготовку допоможе підрахувати наш менеджер після визначення вашого рівня у нас в школі. Також вам відразу підкажуть вартість занять.

   Чи реально підготуватися до ЗНО з англійської за 2 місяці?

   З впевненим Intermediate і вище - реально! Підготовка до ЗНО з англійської мови триває 2,5 місяці для тих у кого середній рівень володіння англійською мовою. Вам залишається лише написати тест, який підтвердить цей рівень і записатися на курс.

   Як встигнути написати зовнішнє незалежне тестування за 150 хвилин?

   Приберемо 30 хвилин на аудіювання. Ці 30 хвилин підуть на те, щоб прослухати, зрозуміти і відповісти на завдання по listening (слухання). Залишається 120 - рівно 2 години на 3 завдання: читання, письмо і граматика. Це приблизно по 35 хвилин на завдання, адже не забуваймо, що потрібно виділити собі хоча б 20 хвилин на те, щоб уважно перенести відповіді з чернетки до бланку, а також, переписати есе. Пам'ятаємо, що за закреслення знімають бали. Тепер розберемо 35 хвилин на завдання - це взагалі реально? 

   Ці прості підказки допоможуть вам не тільки вкластися в 150 хвилин, а й написати завчасно:

   • Набийте руку в написанні есе. Чим більше есе ви напишите, тим простіше буде придумати ідеї на ЗНО і есе забере у вас не більше 20 хвилин.
   • Не вчитуйтесь в сюжет в завданнях на граматику, дивіться на сусідні слова і слова-маркери для вживання правильного граматичного часу.
   • Починайте з самого складного завдання поки свідомість свіжа і повна сил, плавно переходьте до найпростішого.
   • Якщо відповідь відразу не приходить в голову, відкладіть це завдання і поверніться пізніше. Це краще ніж сидіти 10 хвилин над одним питанням, все таки їх там 56.
   • Не відволікайтеся на думки, що часу мало, концентруйтеся на завданнях. Вчителі в класі будуть оголошувати скільки часу у вас залишилося.

   Як здати ЗНО якщо ти раніше не вивчав англійську?

   Почніть навчання заздалегідь. Підлітки та дорослі за 1,5-2 роки проходять повний курс англійської від 0 до просунутого рівня. Якщо задатися метою, виділити час на заняття, домашнє завдання та додаткову практику, то успіх не змусить себе чекати.

   Чи можна здати ЗНО без підготовки?

   Можна! Якщо у вас вже високий рівень володіння англійською мовою, ви постійно читаєте, слухаєте і пишите англійською. Для вас не складає труднощів письмово висловити свою думку про питання правильного харчування, спілкування з однолітками та батьками, норми поведінки та спілкування ітд. Якщо ж пробувати здавати ЗНО без цих навичок і без підготовки, то ціна цього ваше вступ до університету.

   Підсумки


   • ЗНО з англійської комплексний іспит, який перевіряє вміння слухати, читати і писати на рівні B1.
   • Можна здати ЗНО навіть якщо ви ніколи не вивчали англійську раніше, головне заздалегідь підготуватися.
   • Навчання в групі підготує вас до реальності - на ЗНО може бути шумно. Важливо потренуватися писати тест не тільки в тихій, комфортній обстановці, а й в дискомфортній.
   Визначити потрібний рівень вивчення мови

    Запишіться на безкоштовний пробний урок

    *Якщо Ви знаходитесь за кордоном, вкажіть номер телефону, за яким закріплений один з месенджерів

    Зазначте зручний філіал:

    Отримайте безкоштовну консультацію і дізнайтесь свій рівень володіння англійською
    [utm_campaign_i][/utm_campaign_i] [utm_source_i][/utm_source_i] [utm_medium_i][/utm_medium_i] [utm_term_i][/utm_term_i] [utm_content_i][/utm_content_i] [gclid_i][/gclid_i]
    Безкоштовний урок

    Визначте потрібний рівень володіння мовою

    Виберіть мету вивчення мови

    Оцініть свій поточний рівень знань

     Запишитесь на бесплатный пробный урок

     *Если Вы за границей, укажите номер телефона, за которым закреплен один из мессенджеров

     Укажите удобный филиал:

     Получите бесплатную консультацию и узнайте свой уровень английского
     [utm_campaign_i][/utm_campaign_i] [utm_source_i][/utm_source_i] [utm_medium_i][/utm_medium_i] [utm_term_i][/utm_term_i] [utm_content_i][/utm_content_i] [gclid_i][/gclid_i]

      Запис на онлайн навчання

      *Якщо Ви знаходитесь за кордоном, вкажіть номер телефону, за яким закріплений один з месенджерів
      [utm_campaign_i][/utm_campaign_i] [utm_source_i][/utm_source_i] [utm_medium_i][/utm_medium_i] [utm_term_i][/utm_term_i] [utm_content_i][/utm_content_i] [gclid_i][/gclid_i]

       Замовити курс

       *Якщо Ви знаходитесь за кордоном, вкажіть номер телефону, за яким закріплений один з месенджерів
       [utm_campaign_i][/utm_campaign_i] [utm_source_i][/utm_source_i] [utm_medium_i][/utm_medium_i] [utm_term_i][/utm_term_i] [utm_content_i][/utm_content_i] [gclid_i][/gclid_i]