пн.-пт. 10:00-22:00,

сб. 10:00-18:00

RU UK
English PrimeНовиниКурси англійської на метро Печерська

22 Липня 2019

Раді повідомити про відкриття нового філіалу школи англійської мови English Prime на м. Печерська за адресою: бульвар Лесі Українки, 26. Уже сьогодні можете записатись на безкоштовний пробний урок, і ми запросимо Вас на наші заняття!

Пробні уроки англійської мови проходять щовівторка та четверга на 19:00, і щосуботи на 14:00.

Знайти нас просто! Скляний вхід між ресторанами «Casta» і «Mafia», 3-й поверх (є ліфт).

Методика навчання

Школа English Prime проводить навчання англійської мови за спеціально розробленою методикою. Завдяки нашим методам, Ви зможете за короткі терміни вивчити або вдосконалити свою англійську.

На наших уроках багато живого спілкування, в ході якого вдається досягти гарного результату і позбутися мовного бар’єру. Наші студенти постійно вчаться правильно складати речення, формулювати питання, відповідати на них, вивчаючи, таким чином, основні правила граматики.

Така жива атмосфера допомагає швидше навчитися правильно висловлювати свої думки англійською мовою. А також робить сам процес вивчення мови більш цікавим.

Викладачі в English Prime – справжні професіонали своєї справи, допомагають у вивченні англійської та постійно контролюють процес освоєння нового матеріалу.

Чому потрібно навчатись на курсах англійської в English Prime

  • постійна практика розмовної англійської мови;
  • курси для студентів із різними рівнями знань від Beginner до Advanced;
  • вивчення граматика за спрощеною системою;
  • можна досягнути гарного результату лише за 1,5 міс. інтенсивних занять.

Якщо у Вас є питання, зв’язатися з нами можна за допомогою кнопки зв’язку внизу, зателефонувавши по телефону, який вказаний на сайті, або написавши нам на електронну пошту. Наші консультанти завжди проконсультують Вас з будь-якого питання.

Популярні курси
2828 0

поділитися в соц мережах:

Коментарі 0

Щоб додати коментар вкажіть свої дані нижче
22 Липня 2019
2879 0

Шукаєте курси англійської мови у центрі Києва? Наша школа розташована за адресою вул. В. Васильківська, 72 (ТК «Олімпійський»). Записуйтесь на безкоштовний пробний урок і приходьте на заняття!

Читати більше
23 Липня 2019
8614 0

Часи в англійській – це болісна тема для багатьох із тих, хто вивчає цю мову. Особливо складно доводиться російськомовним людям, адже в цій мові лише 3 часів, тоді як в англійській їх дванадцять. Дуже складно одразу зорієнтуватися в тому, який час доречно застосовувати в певному випадку, і чи буде помилкою вживання одного часу замість іншого.

Читати більше
10 Вересня 2019
3101 0

Мова будь-якої людини оцінюється за багатьма критеріями. Її вважають правильною і зрозумілою тільки в тому випадку, якщо оповідач вміє доцільно "поєднувати" між собою всі частини речень.

Читати більше
Визначити потрібний рівень вивчення мови

Запишіться на безкоштовний пробний урок

Зазначте зручний філіал:

Безкоштовний урок

Визначте потрібний рівень володіння мовою

Виберіть мету вивчення мови

Оцініть свій поточний рівень знань

Запишитесь на бесплатный пробный урок

Укажите удобный филиал: