Раді повідомити про відкриття нового філіалу школи англійської мови English Prime на м. Печерська за адресою: бульвар Лесі Українки, 26. Уже сьогодні можете записатись на безкоштовний пробний урок, і ми запросимо Вас на наші заняття!

Пробні уроки англійської мови проходять щовівторка та четверга на 19:00, і щосуботи на 14:00.

Знайти нас просто! Скляний вхід між ресторанами «Casta» і «Mafia», 3-й поверх (є ліфт).

Методика навчання

Школа English Prime проводить навчання англійської мови за спеціально розробленою методикою. Завдяки нашим методам, Ви зможете за короткі терміни вивчити або вдосконалити свою англійську.

На наших уроках багато живого спілкування, в ході якого вдається досягти гарного результату і позбутися мовного бар’єру. Наші студенти постійно вчаться правильно складати речення, формулювати питання, відповідати на них, вивчаючи, таким чином, основні правила граматики.

Така жива атмосфера допомагає швидше навчитися правильно висловлювати свої думки англійською мовою. А також робить сам процес вивчення мови більш цікавим.

Викладачі в English Prime – справжні професіонали своєї справи, допомагають у вивченні англійської та постійно контролюють процес освоєння нового матеріалу.

Чому потрібно навчатись на курсах англійської в English Prime

  • постійна практика розмовної англійської мови;
  • курси для студентів із різними рівнями знань від Beginner до Advanced;
  • вивчення граматика за спрощеною системою;
  • можна досягнути гарного результату лише за 1,5 міс. інтенсивних занять.

Якщо у Вас є питання, зв’язатися з нами можна за допомогою кнопки зв’язку внизу, зателефонувавши по телефону, який вказаний на сайті, або написавши нам на електронну пошту. Наші консультанти завжди проконсультують Вас з будь-якого питання.

25 Листопада 2019

Методики вивчення англійської

01 Жовтня 2019

Вчимо англійську з задоволенням – навчальні мультики для дітей

01 Жовтня 2019

Кольори англійською мовою