Знайти нас просто

Шукаєте курси англійської мови у центрі Києва? Наша школа розташована за адресою вул. В. Васильківська, 72 (ТК «Олімпійський»). Записуйтесь на безкоштовний пробний урок і приходьте на заняття!

Нова школа на м. Олімпійська!

ТК «Олімпійський», 2 вхід, 5 поверх

Графік ознайомчих уроків

Пробні (ознайомчі) уроки проходять по вівторках і четвергах о 19:00.

Як відбувається викладання на курсах

Для того, щоб засвоїти необхідні особливості, які має розмовна англійська, школа English Prime пропонує всім охочим пройти навчання з використанням спеціальної методики. Тому, якщо у Вас є бажання в найкоротші терміни вивчити затребувану іноземну мову, то Вам потрібно записатися на курси англійської мови в центрі Києва, де стиль викладання цілком відповідає всім європейським стандартам.

Як відбувається викладання курсів.

Для швидкого і якісного вивчення англійської мови використовується спеціальна унікальна методика, яка заснована на практиці засвоєння людиною рідної мови. Ми слухали, що говорили інші люди, і намагалися запам’ятати правильну вимову, а потім повторювали і самі слова. Англійська в Києві центр використовує цю методику для максимально успішного освоєння іноземної мови.

Слід відмітити, що 80% часу усіх занять – це практика і спілкування мовою, що вивчається. Курси англійської в центрі особливі тим, що йде активне використання словникового запасу і постійне складання правильних речень іноземною мовою. Окрім того, англійська в центрі сприяє швидкому вивченню необхідних основ граматики, щоб у майбутньому можна було правильно висловити усі свої думки.

Яку роль у процесі вивчення мови відіграють викладачі

Абсолютно всі викладачі, які викладають курси англійської на Печерську, вирізняються своїм професіоналізмом. Окрім того, вони здатні створити потрібну атмосферу, щоб навчання проходило максимально затишно.

Всі викладачі контролюють те, як учні освоюють певний матеріал. Це дозволить з легкістю використовувати отримані знання на практиці. Для того, щоб можна було не «зазубрювати» новий матеріал, школа англійської в центрі Києва використовує сучасні технології.

Курси англійської Київ центр дадуть Вам величезні переваги, до яких можна віднести такі:

1.      Спілкування англійською на різноманітні теми;

2.      Спеціальна методика на курсах, де вивчають англійську Печерськ, дає можливість швидко запам’ятовувати не лише слова, а й вирази;

3.      Основи граматики вивчаються за простою системою.

Курси англійської мови центр дадуть Вам можливість вільно розмовляти на будь-які теми вже через кілька місяців після початку навчання.

У Вас залишились питання?

Якщо Вам щось незрозуміло або Ви маєте якісь питання, пропонуємо Вам такі варіанти дій:

— зателефонуйте нам за телефоном (044) 228-42-12

— пишіть нам на пошту (форма внизу ліворуч у розділі Контакти)

— зв’язуйтеся з консультантом онлайн (внизу ліворуч на кожній сторінці)

— приходьте в одну із наших шкіл

— записуйтеся на безкоштовний ознайомчий урок і наші менеджери зателефонують Вам і узгодять зручну для Вас дату, час і місце.

10 Вересня 2019

Назви тварин англійською мовою

10 Вересня 2019

Як правильно будувати речення англійською

10 Вересня 2019

Нецензурна лексика в англійській мові