пн.-пт. 10:00-22:00,

сб. 10:00-18:00

RU UK
English PrimeНовиниКурси англійської мови біля метро КПІ

16 Січня 2020

Раді запросити Вас на навчання в школу англійської мови English Prime в Києві біля метро КПІ за адресою пр-т Перемоги, 22.

Методика

В основі наших курсів англійської мови в Києві лежить міжнародна технологія, заснована на принципах вивчення рідної мови. Раз ми подужали одну, а деякі з нас і дві мови, то ще одна мова – точно не проблема. За рахунок простих і зрозумілих пояснень на прикладі реальних життєвих ситуацій, граматика з легкістю засвоюється. Після практики, яка займає в середньому 80% всього часу заняття, ці правила стають невід’ємною частиною вашої мови і вам більше не потрібно замислюватися над тим “Як же мені відповісти на це питання? Який час потрібно використовувати?”.

Як результат – вільна англійська мова без книг і зубріння.

Послуги школи англійської мови English Prime

Ми навчаємо англійської з 2005 року. Десятки тисяч студентів довірили нам своє навчання і отримали колосальні результати.

За роки роботи ми створили програми навчання, виходячи з:

Віку:

курси англійської для дорослих, дітей і підлітків – дозволять кожному відчувати себе комфортно в групі, що сприяє навчанню;

Рівня знань:

  • курси англійської для початківців – розраховані на людей, які ніколи не вивчали мову або вивчали, але дуже давно;
  • авторські курси для учнів з рівнем Advanced – створені для отримання більш глибоких знань англійської;

І потреб студентів:

  • підготовка до співбесіди – для тих, хто хоче більш впевнено презентувати себе англійською;
  • курси англійської мови для мандрівників – допоможуть за декілька днів освіжити і структурувати знання перед поїздкою за кордон;
  • авторський курс підготовки до здачі міжнародного іспиту IELTS, заснований на нашій технології.

Також ми створили умови, в яких студенти можуть підтримувати рівень своєї мови в разі перерви в навчанні. Для цього достатньо відвідувати клуби вихідного дня, кожен з яких спрямований на опрацювання певного досвіду

Якість навчання в нашій школі

Ми уважно стежимо за якістю надання послуг і дотримання міжнародних стандартів якості навчання студентів. Саме дотриманні технології дозволяє нашим студентам завжди отримувати якісний результат. Якщо студент, котрий виконував всі кроки технології, не отримав належного результату, школа надає можливість безкоштовно повторно пройти рівень. (За повним переліком умов надання безкоштовного повторного проходження рівня, будь ласка, зверніться до менеджера.)

Розташування

Якщо ви давно шукали школу поруч з будинком, офісом або просто недалеко від станції метро Київський політехнічний інститут, тоді ми чекаємо на Вас.

Розташування в 5 хвилинах від метро дозволить спокійно дістатися до школи, всупереч заторам у місті і природним катаклізмам. Орієнтиром може слугувати будівля технічного університету: якщо ви знайшли її, наша школа вже зовсім близько .

Як з нами зв’язатися

Обирайте будь-який з доступних способів зв’язку і ми надамо Вам всю необхідну інформацію:

  • приходьте в одну з наших шкіл

Відкриття філії поблизу політехнічного інституту відбудеться 20.01.2020. До цього моменту ви можете отримати консультацію на будь-якому іншому нашому філіалі.

  1. Напишіть номер телефону на “Кнопці зв’язку” і ми вам передзвонимо
  2. Зателефонуйте нам (044) 228 41 12
  3. Задавайте питання по електронній пошті 
  4. Отримаєте відповідь онлайн
Популярні курси
3102 0

поділитися в соц мережах:

Коментарі 0

Щоб додати коментар вкажіть свої дані нижче
10 Вересня 2019
3235 0

В повсякденному спілкуванні кожному з нас нерідко доводиться переказувати фрази інших людей, або посилатися на них у розмові. На своїй рідній мові робити це неважко, зазвичай, така звичка формується автоматично.

Читати більше
Наречия в английском языке
10 Вересня 2019
2482 0

How are you feeling today? Чи готові освоїти ще один важливий розділ? Ці питання ми задаємо неспроста, адже темою нашої статті є прислівники. Вони описують характер дії і найчастіше відповідають на питання «how?» або «як?»

Читати більше
10 Вересня 2019
5326 0

Одним з головних інструментів глобалізації стало використання міжнародних мов. Саме завдяки цьому в сучасному світі існує велика кількість можливостей для спілкування, ведення ділових переговорів, обміну досвідом

Читати більше
Визначити потрібний рівень вивчення мови

Запишіться на безкоштовний пробний урок

Зазначте зручний філіал:

Безкоштовний урок

Визначте потрібний рівень володіння мовою

Виберіть мету вивчення мови

Оцініть свій поточний рівень знань

Запишитесь на бесплатный пробный урок

Укажите удобный филиал: