пн.-пт. 10:00-22:00,

сб. 10:00-18:00

RU UK
English PrimeНовиниОсвітній портал Parta.ua

22 Липня 2019

Автор
Міла Тітова

Раді повідомити, що школа English Prime отримала рекомендації від освітнього порталу www.parta.com.ua як комфортний і доступний навчальний заклад з вивчення англійської мови в Києві.

Представник порталу, Вікторія Котлярова, відвідала безкоштовні ознайомчі уроки у школі. Окрім аналізу подачі матеріалу для потенційних слухачів курсу, Вікторія поспілкувалася з викладачами школи, а також вивчила організаційні процеси в школі (повний звіт про відвідування школи буде розміщений згодом).

Через кілька днів після візиту співробітника порталу Parta.ua, адміністрація школи отримала ось таку табличку:

Ми щиро раді, що рівень підготовки слухачів школи English Prime є на високому рівні, який постійно оцінюють не тільки випускники школи, а й інші компанії і партнери по ринку освітніх послуг.

Ласкаво просимо на курси англійської мови в школу English Prime!

Популярні курси
3414 0

поділитися в соц мережах:

Коментарі 0

Щоб додати коментар вкажіть свої дані нижче
10 Вересня 2019
5700 0

Незважаючи на те, що листи поступово витісняються з життя людей мессенджерами, телефонними дзвінками і соцмережами, листування залишається важливим елементом спілкування між людьми.

Читати більше
27 Лютого 2019
2785 0

Привіт! Мене звати Оля і у мене з’явилася можливість поділитися своїм суб’єктивним досвідом і внутрішнім настроєм, які допомагають мені вчити англійську мову. Не претендую на універсальність усіх пунктів, і тим більше вони не є вичерпними. Але, можливо, щось з цього списку буде корисним.

Читати більше
25 Листопада 2019
2758 0

Сучасні реалії диктують нам досить чіткі правила: "Хочеш жити добре - працюй з усіх сил." ,. "Знання мінімум 3х мов - норма, англійська - обов'язково" і т.д.

Читати більше
Визначити потрібний рівень вивчення мови

Запишіться на безкоштовний пробний урок

Зазначте зручний філіал:

Безкоштовний урок

Визначте потрібний рівень володіння мовою

Виберіть мету вивчення мови

Оцініть свій поточний рівень знань

Запишитесь на бесплатный пробный урок

Укажите удобный филиал: