пн.-пт. 10:00-22:00,

сб. 10:00-18:00

RU UK
English PrimeСтатті6 автомобільних англійських ідіом

23 Липня 2019

Автор
Міла Тітова

Скільки ж кумедних історій може розповісти любитель подорожей на автомобілі! Саме завдяки таким людям і з’являються жарти, меми та ідіоми на автомобільну тему. Останні легко можуть збити з пантелику будь-яку людину, для якої англійська – не рідна мова. Тому, якщо Ви хочете підтягнути свій рівень, ознайомтеся з цими 6 автомобільними ідіомами, які трапляються в англійській мові досить часто. Деякі з них можуть навіть викликати у Вас посмішку.

смешные английские автомобильные идиомы

1. To be asleep at the wheel – недостатньо добре робити свою роботу, халтурити, сачкувати, косити.

Tom was supposed to make sure the paperwork met the deadline, but it looks like he was asleep at the wheel – Том мав переконатись, що документацію ухвалять до крайнього терміну, але, схоже, він не встиг.

They would have succeeded if their goalkeeper hadn’t fallen asleep at the wheel! – Їм би все вдалося, якби їхній воротар не забарився!

2. To reinvent the wheel – винаходити велосипед, відкривати Америку.

This film doesn’t reinvent the wheel for the genre of romantic comedies, but it still feels relevant. – Цей фільм не винайшов колесо у жанрі романтичних комедій, але все ж таки він видається актуальним і свіжим.

3. The wheels have come off – «колесо відпало», себто зазнати фіаско, крах, невдачу.

This is the moment in the play where the wheels come off and the actors forget their lines. – Це момент у грі, коли все летить під три чорти, а актори забувають свої репліки.

4. (Put the) pedal to the metal – піддай газу, піднатисни, поквапся, ворушись.

Pedal to the metal, boys — we need to get these packages shipped by the end of the day. – Покваптеся, хлопці, нам потрібно доставити ці пакети до кінця дня.

5. Backseat driver – «водій із заднього сидіння», себто «диванний експерт», дилетант.

Although Kate was able to complete the assignment on her own, Jack couldn’t stop acting as a backseat driver and telling her what to do. – Незважаючи на те, що Кейт змогла завершити проект самостійно, Джек не міг втриматися від того, щоб вказувати, що і як їй потрібно робити.

6. Be in the driver’s seat – «залишатись біля керма», вирішувати, бути ведучим, керівником.

Make sure to train hard now, so that you’re in the driving seat when it comes to competing in the top league. – Не забувайте про тренування, щоб ви залишилися в капітанському кріслі, коли справа дійде до змагань у вищій лізі.

Запам’ятайте хоча б пару з цих ідіом, і Ваша мова одразу ж зміниться, стане яскравішою і вишуканішою.

Популярні курси
2303 0

поділитися в соц мережах:

Коментарі 0

Щоб додати коментар вкажіть свої дані нижче
01 Жовтня 2019
1344 0

В сучасних умовах, вивчення іноземної мови не викликає труднощів, адже існує безліч форматів для навчання.

Читати більше
части тела на английском в картинках
10 Вересня 2019
1935 0

Продовжуючи тему важливих слів, сьогодні ми розглянемо термінологію, пов'язану з частинами людського тіла на англійській мові.

Читати більше
23 Липня 2017
1206 0

ЗАВЕРШАЛЬНИЙ СЕМІНАР у школі на м. Позняки! Чекаємо всіх, хто хотів, але не зміг раніше! Чи допускались Ви у житті помилок при виборі партнера, при спілкуванні з клієнтами, співробітниками, родичами? Чи стикалися з непередбачуваною поведінкою людей? Хочете дізнатися, як це можна було передбачити і визначити подальший хід подій?

Читати більше
Визначити потрібний рівень вивчення мови

Запишіться на безкоштовний пробний урок

Зазначте зручний філіал:

Безкоштовний урок

Визначте потрібний рівень володіння мовою

Виберіть мету вивчення мови

Оцініть свій поточний рівень знань

Запишитесь на бесплатный пробный урок

Укажите удобный филиал: