пн.-пт. 10:00-22:00,

сб. 10:00-18:00

RU UK
English PrimeСтаттіЧому англійська – міжнародна мова?

10 Вересня 2019

Автор
Міла Тітова

Одним з головних інструментів глобалізації стало використання міжнародних мов. Саме завдяки цьому в сучасному світі існує велика кількість можливостей для спілкування, ведення ділових переговорів, обміну досвідом, а також торгівлі та надання послуг. Міжнародна мова дозволяє істотно розширити ці зв’язки та об’єднати людей з різних країн і континентів, соціальних і культурних середовищ.

Що означає термін “міжнародна мова”?

Щоб відповісти на запитання, що означає вираз міжнародна мова, необхідно розглянути це явище з точки зору культурної цінності. Такою по праву вважається та мова, що дає можливість людям з різних країн розуміти один одного, виконувати спільні завдання, ділитися знаннями. Вона дозволяє людству розвивати технології, налагоджує комунікативні зв’язки між віддаленими точками світу, і сприяє підвищенню культурного рівня цілих країн. Повноцінний обмін інформацією у світі був би неможливий без міжнародної мови, що в кінцевому підсумку могло б привести до катастроф світового масштабу.

Міжнародна мова спілкування: ознаки і властивості

Багато людей, напевно, запитували себе, яка мова зараз вважається міжнародною і як називається міжнародна мова? Якщо відповідати на ці запитання з наукової точки зору, нею вважається штучна мова – есперанто. Однак, вона поширена тільки у вузьких колах фахівців, вчених і любителів, тому не може претендувати на звання світового лідера комунікації. Для того, щоб чітко охарактеризувати мову міжнародного значення, необхідно розглянути її ознаки:

  • Значна частка тих, для кого мова є рідною;
  • Величезна кількість людей, які вивчають цю мову в якості другої або іноземної;
  • Мова поширена в різних країнах, серед жителів, що відрізняються менталітетом, культурними цінностями та традиціями;
  • Мова викладається як іноземна в багатьох навчальних закладах різних країн;
  • Застосовується в середовищі офіційного та ділового спілкування на міжнародних конференціях, зустрічах, та інших сферах життя.

Очевидно, що за кількістю носіїв в світі і охопленням країн, англійська мова перебуває на лідируючих позиціях разом з китайською, іспанською та російською.

Причини, чому англійська – загальноприйнята міжнародна мова спілкування

 

Свої лідируючі позиції ця мова змогла захопити відносно недавно – за часів колонізації Сполучених Штатів, Індії, ряду островів в Тихому океані, а також Австралії та прилеглих архіпелагів. Завдяки цьому англійська, як міжнародна мова, стала сполучним мостом між країнами та континентами. На сьогоднішній день на ній спілкуються або періодично використовують для різних цілей понад 600 млн осіб у всьому світі.

Крім історичних передумов, головними причинами того, що англійська проявила себе як міжнародна мова, стали:

  • Універсальність застосування – англійська однаково підходить для ведення справ, укладення угод і договорів, використання в побуті та спілкування в особистих цілях.
  • Відносна простота освоєння в порівнянні з іншими мовами. Наприклад, для вивчення китайської доведеться витратити не менше 4-5 років і лише за перші два роки вивчити 1500 ієрогліфів.
  • Для європейців англійська набагато ближче, ніж мови чужих цій гілці груп.
  • Англійська стала головною мовою IT-сфери, сучасної культури та бізнесу.

Чому варто вивчати англійську?

English Prime пропонує англійські курси в Києві для всіх бажаючих освоїти цю дивовижну мову. Користь такого навчання буде очевидна практично кожній сучасній людині. Більшість популярних професій орієнтується на людей, які в різній мірі володіють англійською. Крім цього, вивчення англійської відкриває масу можливостей – кар’єрний ріст, нові хобі, цікаві заняття. Якщо ви володієте цією мовою, вам буде легше освоїтись в іншій країні, подорожувати і заводити нові знайомства, а також відкривати для себе шедеври літератури, кінематографу і музики на мові оригіналу. 

Це прекрасна можливість для саморозвитку та реалізації себе в сучасному світі, орієнтованому на глобалізацію всіх сфер життя, адже ви зможете спілкуватися і ділитися думками з людьми з різних куточків планети. Такий результат дає відповідь на питання, чому англійська є міжнародною мовою.

В English Prime ви можете підібрати програму будь-якої складності – зокрема, для новачків ми пропонуємо курс англійська для чайників, який дозволить розпочати навчання з нуля. Під керівництвом досвідчених педагогів, ви зможете освоїти тонкощі цієї мови і регулярно практикуватися в спілкуванні на ній. 

Популярні курси
5274 0

поділитися в соц мережах:

Коментарі 0

Щоб додати коментар вкажіть свої дані нижче
Наречия в английском языке
10 Вересня 2019
2345 0

How are you feeling today? Чи готові освоїти ще один важливий розділ? Ці питання ми задаємо неспроста, адже темою нашої статті є прислівники. Вони описують характер дії і найчастіше відповідають на питання «how?» або «як?»

Читати більше
22 Липня 2019
4119 0

Кількість часів дієслова та їх форми – це ще одна унікальна риса англійської мови. Виділяють 4 основні дієслівні форми

Читати більше
09 Лютого 2020
1800 0

Present Continuous це теперішній тривалий час або як часто пишуть запити в Google - Презент Контініус. :)

Читати більше
Визначити потрібний рівень вивчення мови

Запишіться на безкоштовний пробний урок

Зазначте зручний філіал:

Безкоштовний урок

Визначте потрібний рівень володіння мовою

Виберіть мету вивчення мови

Оцініть свій поточний рівень знань

Запишитесь на бесплатный пробный урок

Укажите удобный филиал: