пн.-пт. 10:00-22:00,

сб. 10:00-18:00

RU UK
English PrimeСтаттіЗ’ясовуй слова

23 Липня 2019

Автор
Міла Тітова

23.04.16 о 14:00 відбудеться семінар «З’ясовуй слова – будь здібним!» у рамках міжнародної освітньої акції від Організації прикладної освіти.

Коли людина вміє вчитися, вона може освоїти будь-який предмет, досягнувши повного розуміння і здатності застосовувати вивчене, що дає їй можливість повністю реалізувати свій потенціал.

В основі технології навчання лежить розуміння того наукового факту, що існують об’єктивні причини, що знижують сприйняття і блокують розуміння інформації, про існування яких раніше ніхто не підозрював. І найголовніша перешкода в навчанні – це слово, сенс якого людина не розуміє зовсім або розуміє хибно чи частково.

Проблема незрозумілого слова відома, але їй не приділяється належної уваги. У школах вчителі не завжди мають можливість приділяти достатньо уваги роз’ясненню змісту термінів своїм учням. А коли людина не знає значення слова, вона не може повністю засвоїти весь матеріал, в якому трапляється це слово. Учень починає «зубрити» матеріал, не розуміючи повністю того, що він учить. Інтерес до навчального предмета зникає. Мало того, може виникнути ненависть до предмета тільки через незрозумілі терміни. Як наслідок, лексикон середнього українця бідніє з кожним роком.

Щоб навчити людину з’ясовувати слова, треба просто відродити давно забуту традицію систематично користуватися тлумачними словниками і показати, як знаходити незрозуміле слово і яким чином його з’ясовувати, щоб воно дійсно було зрозуміле.

Саме на це і націлена кампанія «з’ясовуй слова, Україно!» – відродити добру традицію систематичного користування тлумачними словниками і зробити з’ясування слів загальноприйнятою практикою. В ході акції «з’ясовуй, Україно!» учасникам демонструється важливість розуміння значень слів і з’ясування їх значень у разі виникнення труднощів.

Місце проведення: м. Оболонь, просп. Оболонський, 16.

Записуйтеся за тел. 044 228 42 12

Популярні курси
1392 0

поділитися в соц мережах:

Коментарі 0

Щоб додати коментар вкажіть свої дані нижче
10 Вересня 2019
3136 0

В повсякденному спілкуванні кожному з нас нерідко доводиться переказувати фрази інших людей, або посилатися на них у розмові. На своїй рідній мові робити це неважко, зазвичай, така звичка формується автоматично.

Читати більше
27 Лютого 2019
2860 0

Привіт! Мене звати Оля і у мене з’явилася можливість поділитися своїм суб’єктивним досвідом і внутрішнім настроєм, які допомагають мені вчити англійську мову. Не претендую на універсальність усіх пунктів, і тим більше вони не є вичерпними. Але, можливо, щось з цього списку буде корисним.

Читати більше
01 Жовтня 2019
1527 0

В сучасних умовах, вивчення іноземної мови не викликає труднощів, адже існує безліч форматів для навчання.

Читати більше
Визначити потрібний рівень вивчення мови

Запишіться на безкоштовний пробний урок

Зазначте зручний філіал:

Безкоштовний урок

Визначте потрібний рівень володіння мовою

Виберіть мету вивчення мови

Оцініть свій поточний рівень знань

Запишитесь на бесплатный пробный урок

Укажите удобный филиал: