пн.-пт. 10:00-22:00,

сб. 10:00-18:00

RU UK
English PrimeСтаттіП’ять звичок для успішного вивчення англійської мови

23 Липня 2019

Автор
Міла Тітова

Пять привычек для успешного изучения английского языка

Які звички мають бути у тих, хто вивчає англійську мову, щоб допомогти їм досягнути своїх цілей?

Вивчення англійської мови може бути складним, але корисним досвідом. Для того, щоб домогтися прогресу, потрібно багато самовідданості і зусиль. Ось п’ять звичок, які Ви маєте розвивати, щоб досягнути своїх цілей.

1. Плануйте навчання і поставте реалістичні цілі

Рішення про вивчення англійської мови, або повернення до мовної англійської школи після довгої перерви може бути вельми нездоланним. Намагайтеся планувати своє навчання за щотижневим розкладом і присвячувати один день для самостійного вивчення, зокрема час, щоб проаналізувати свої уроки. Плануйте своє навчання день у день, або щотижня, таким чином Ви зможете легше визначити Ваш прогрес. Це особливо актуально, якщо Ви поставили перед собою реалістичні цілі.

2. Запишіть новий словник таким чином, щоби його легко можна було проглядати

При вивченні мови дуже важливо зберігати лексичні замітки з уроків. Позаяк уроки мови часто засновані на конкретній темі (наприклад, крамниці, музика, сім’я), є гарна ідея організувати словниковий запас по темах. Експериментуйте з різними способами запису словника, зокрема текстові картки, картки пам’яті або таблиці, і подивіться, що Вам найкраще підходить. Також корисно робити помітки про різні форми, види використання і вимови окремих слів (переконайтеся, що Ви маєте словник гарного учня).

3. Проглядайте свої уроки регулярно

Щоби успішно здобувати нові знання з лексики і граматики, Ви маєте переглядати свої уроки або замітки регулярно. Перегляньте свої замітки, які Ви зробили на якомусь уроці, і спробуйте запам’ятати всі або деякі з них (пам’ятаєте, ставите перед собою реалістичні цілі). Потім, напишіть на чистому аркуші паперу, подивіться, скільки Ви змогли згадати. Повторюйте цей процес доти, доки не запам’ятаєте все, що Ви запланували.

4. Будьте активним і візьміть під контроль власне навчання

Коли Ви перебуваєте на занятті, намагайтеся брати участь у процесі максимально. Впевнено використовуйте мову і граматику, які Ваш учитель подає на уроці. Помилки є природною частиною процесу навчання, тому не дозволяйте їм зупиняти Вас.

Будьте активними: з’ясуйте у свого вчителя, які Ваші сильні та слабкі сторони; запитайте своїх однокласників, що вони думають про Вашу вимову; практикуйте спілкування зі студентами після уроків. Будучи активним і контролюючи процес свого власного навчання, Ви скоро побачите гарні результати.

5. Дивіться, читайте і слухайте англійською мовою

Для того, щоб досягнути успіху у вивченні мови, Вам потрібно читати і слухати англійською мовою так багато, наскільки це можливо. Тим не менше, важливо переконатися, що теми є цікавими для Вас. Виробіть у собі звичку дивитися телепередачі або фільми, слухати пісні і радіо-шоу, а також читати книги і журнали англійською мовою. Англійська мова є справді глобальною і можливості читати або слухати її безмежні.

Школа English Prime запрошує Вас на курси вивчення англійської мови за унікальною технологією навчання. Наші викладачі використовують спеціальну методику навчання, яка дозволяє швидко і цікаво вивчити англійську мову в найкоротший термін.

Для тих, хто вагається, школа English Prime проводить спеціальний пробний урок, який проводиться абсолютно безкоштовно.

Популярні курси
4887 0

поділитися в соц мережах:

Коментарі 0

Щоб додати коментар вкажіть свої дані нижче
01 Жовтня 2019
2135 0

Для ефективного вивчення англійської мови важливо підібрати правильну методику, що відповідає учневі по віку.

Читати більше
10 Вересня 2019
1746 0

Почути мати на англійській мові, або прочитати їх будь-де — навряд чи рідкісне явище для сучасної людини. Яскраво забарвлені емоційні вирази дозволяють людям висловлювати свої почуття практично на всіх мовах світу, і всюди до них в суспільстві ставляться вкрай неоднозначно.

Читати більше
23 Липня 2019
6030 0

Часи в англійській – це болісна тема для багатьох із тих, хто вивчає цю мову. Особливо складно доводиться російськомовним людям, адже в цій мові лише 3 часів, тоді як в англійській їх дванадцять. Дуже складно одразу зорієнтуватися в тому, який час доречно застосовувати в певному випадку, і чи буде помилкою вживання одного часу замість іншого.

Читати більше
Визначити потрібний рівень вивчення мови

Запишіться на безкоштовний пробний урок

Зазначте зручний філіал:

Безкоштовний урок

Визначте потрібний рівень володіння мовою

Виберіть мету вивчення мови

Оцініть свій поточний рівень знань

Запишитесь на бесплатный пробный урок

Укажите удобный филиал: