пн.-пт. 10:00-22:00,

сб. 10:00-18:00

RU UK
English PrimeСтаттіВчимо англійську з задоволенням – навчальні мультики для дітей

01 Жовтня 2019

Автор
Міла Тітова

Для ефективного вивчення англійської мови важливо підібрати правильну методику, що відповідає учневі по віку. Звичайно, що для дітей найприємнішим і найцікавішим навчальним матеріалом вважаються мультики на англійській. Мультики англійською можна давати дивитися дітям з самого раннього віку. Будьте певні, що яскрава мультиплікація і улюблені герої легко зацікавлять дитину і будуть розвивати інтерес до вивчення іноземної мови.

Ми підібрали для вас найкращі мультфільми на англійській для дітей різного віку. До речі, дорослі теж можуть поєднувати приємне з корисним – приєднатись до перегляду і поліпшити свої навички володіння англійською мовою. Тому, let’s roll!

Ефективність вивчення англійської мови за допомогою мультиків

мультики для детей

Існує кілька причин того, чому варто починати вивчати англійську мову з перегляду мультфільмів:

  • Доступність. Сьогодні ви знайдете величезну кількість розвиваючих мультиків англійською на будь-які смак, вік і рівень володіння мовою. Ви зможете легко дивитися мультики на англійській, скориставшись ресурсом youtube.com або англомовних сайтів EnglishCentral, Multimedia-English і Magic English.
  • Сприйняття інформації вухами і очима. Для ефективного вивчення англійської важливо задіяти всі можливі способи сприйняття інформації. За допомогою мультфільмів на англійській з субтитрами можна одночасно слухати і читати. Це буде сприяти прискоренню процесу вивчення нової мови.
  • Проста лексика і граматика. Головна мета навчальних мультиків на англійській – це познайомити дитину з навколишнім світом і простими речами, тому в них не буде складних граматичних конструкцій і слів з британських діалектів. Всі діалоги героїв побудовані на базових принципах граматики: прості речення і легка лексика. Крім того, на багатьох ресурсах разом з відео ви знайдете словник з новими словами, який може містити переклад, тлумачення англійською і транскрипцію.

Нове слово

Транскрипція

Значення на английскій

Переклад

Now

[ naʊ ]

at the current moment or time

Зараз

Dinner

[ ˈdɪnə(r) ]

the meal eaten in the evening

Вечеря

Want

[ wɒnt ]

to desire or wish for something

Хотіти

Good morning

[ ɡʊd ] [ ˈmɔːnɪŋ ]

used to greet someone before noon

Добрий ранок

  • Часте повторення. Постійне повторювання слів дозволить ще краще закріпити вивчений матеріал. У мультиках на англійській для дітей часто зустрічаються одні і ті ж фрази та слова, які вимовляють казкові персонажі.
  • Хронометраж. Залежно від наявності вільного часу, а також усидливості дитини, завжди є можливість підібрати мультик відповідного хронометражу. Розпочинати слід з мультфільмів на англійській для початківців. Вони тривають до 3 хвилин. Після них можна перейти на 10-15-хвилинні перегляди. Через певний час вивчення англійської (для кожного він індивідуальний) ваша дитина зможе легко засвоювати інформацію з повнометражних мультфільмів, які вона уже бачила раніше з перекладом на українську. Наприклад, «Красуня і чудовисько», «Шрек», «Мадагаскар», «Секрети домашніх тварин».
  • Музика та пісні. Практично всі відео для дітей на англійській супроводжуються музикою і саундтреками, які стають популярними хітами. Прослуховування і запам’ятовування пісень англійською буде забезпечувати позитивну динаміку у вивченні іноземної мови.

Кращі мультики на англійській для малечі

№ 1 «Gogo Loves English»

Мультик про дракончика Гого уже став класикою в процесі вивчення англійської для початківців. Короткі п’ятихвилинні ролики про кумедні пригоди Гого точно сподобаються вашому малюкові і допоможуть йому вивчити перші англійські слова і фрази.

№ 2 «Muzzy in Gondoland» і «Muzzy Comes Back»

Смішний прибулець Маззі випадково потрапляє на Землю і починає вивчати англійську мову. Цей відео курс складається з двох частин. Він був спеціально розроблений BBC для малюків, які роблять перші кроки на шляху до освоєння англійської мови.

№ 3 «At the Zoo»

У цьому мультику розповідається про життя тварин у зоопарку. Крім того, він супроводжується англійськими субтитрами, тому дитина зможе не тільки сприймати інформацію на слух, а й читати. Мультик озвучений приємним голосом з розбірливою і коректною вимовою.

№ 4 «Miranda the Panda Bear» і «Miranda the Panda and Mark the Shark»

Один з найкрасивіших мультсеріалів на англійській, що відмінно підійде діткам від 4 років. Канадський мультик розповідає про життя і друзів головного героя – Панди.

№ 5 «Super Shy»

Персонажі улюблених казок вивчатимуть нові англійські слова і робитимуть вправи на граматику разом із вашою дитиною. Червона Шапочка, Попелюшка і троє поросят розкажуть маленькому учневі, як правильно писати слова або складати речення. 

Мультфільми на англійській для дітей від 7 років

мультики для детей фото 1

Для дітей старшого віку і навіть дорослих ми радимо дивитися діснеївські мультфільми для вивчення англійської мови. У них ви знайдете багато нових слів, які швидко запам’ятовуються за допомогою пісень і частого повторення. В мультфільмах від студії Disney дуже багато корисних і легких ідіом, які можна використовувати навіть в повсякденному житті. І звичайно, ці мультфільми можна дивитися всією сім’єю – їхні сюжети будуть цікаві і дітям, і дорослим.

Радимо розпочати з:

Нещодавно вийшли мультфільми студії Disney теж гідні вашої уваги: «В пошуках Немо», «Крижане серце» і «Заплутана історія».

Від простого до складного: від мультиків до знань

У вивченні іноземної мови головне – почати це робити. Підберіть цікаві мультики для вивчення англійської мови для вашої дитини, і ми впевнені, вона сама буде вас просити про перегляд, повторювати пісеньки і нові слова з улюбленими персонажами.

Популярні курси
3264 0

поділитися в соц мережах:

Коментарі 0

Щоб додати коментар вкажіть свої дані нижче
10 Вересня 2019
3120 0

Мова будь-якої людини оцінюється за багатьма критеріями. Її вважають правильною і зрозумілою тільки в тому випадку, якщо оповідач вміє доцільно "поєднувати" між собою всі частини речень.

Читати більше
01 Жовтня 2019
8203 0

Тема «colors» – важнейшая часть программы по изучению английского языка. Тяжело представить полноценное общение на иностранном, не обладая

Читати більше
10 Вересня 2019
4298 0

Як йдеться у відомому вислові - людину від тварини відрізняє мова. Вміння грамотно і красиво розмовляти ціниться в будь-якому суспільстві. Саме цей навик дозволяє співрозмовнику побачити у вас цікаву особистість, виділяє на фоні «посередності».

Читати більше
Визначити потрібний рівень вивчення мови

Запишіться на безкоштовний пробний урок

Зазначте зручний філіал:

Безкоштовний урок

Визначте потрібний рівень володіння мовою

Виберіть мету вивчення мови

Оцініть свій поточний рівень знань

Запишитесь на бесплатный пробный урок

Укажите удобный филиал: