пн.-пт. 10:00-22:00,

сб. 10:00-18:00

RU UK
English PrimeСтаттіРівні англійської мови

28 Лютого 2019

Автор
Міла Тітова

Багато хто чув про те, що існує певна система рівнів англійської мови. А що саме вони визначають, про це знають не всі. У житті може виникнути певна ситуація, коли потрібно буде визначити свій рівень знання англійської мови. Цілі для цього можуть бути найрізноманітнішими: від отримання роботи за кордоном до складання міжнародних іспитів.

Міжнародна система, що визначає рівні англійської мови, поділяється на сім етапів:

1. Початковий рівень (Beginner). На цьому етапі людина з нуля починає вивчати мову, що включає в себе абетку, елементарні фрази і правила, читання. Вивчення провадиться практично з нуля. По проходженні цього рівня студент може самостійно давати відповіді на питання, які часто задають люди один одному підчас зустрічі. Наприклад: Як тебе звати? Де ти живеш? Скільки тобі років? Яка у тебе сім’я? Тощо. Також людина може вимовляти англійською мовою свої особові дані та рахувати до ста.

2. Елементарний рівень (Elementary). Після оволодіння основами початкового рівня починається ознайомлення з важливими азами англійської мови. Тут студенту надається можливість здобути більш глибокі знання і закріпити ті, що були здобуті на першому етапі. Студенти вчяться коротко розповідати про себе, своїх рідних, про сімейні традиції, улюблені страви, домашніх улюбленців тощо. Відбувається вивчення основ граматики, розбираються види займенників, модальні дієслова, прикметники та ступені їх порівняння, а також категорії іменників і різні форми запитань.

3. Нижче середнього (Pre-Intermediate). Інколи перекладається як перед-середній рівень. Приступаючи до вивчення мови на цьому етапі, студенти вже знають, як правильно вимовляти деякі вислови і можуть коротко спілкуватись на деякі теми. Завдяки цьому рівню у студентів значно підвищується навчальний потенціал, вони більше виконують практичних вправ і вчяться вимовляти речення зі складнішою структурою. Щодо усного мовлення, то успішно засвоївши третій рівень, людина сміливо може вирушати у подорож за кордон, застосовуючи свої знання.

4. Середній (Intermediate). Цей рівень призначений для повного закріплення усіх знань, які були здобуті на попередніх заняттях. Окрім того, для вивчення уводиться нова лексика, більш складного характеру. Значна увага приділяється прямій та опосередкованій мові, дієсловам та прийменникам, дієприкметникам та дієприслівникам, правильному порядку розташування слів у реченнях тощо. На цьому рівні тексти набувають більш інформаційної та подовженої структури. Успішно засвоївши знання на рівні Intermediate людина здатна добре розуміти співрозмовника та невимушено підтримувати діалог.

5. Вище середнього (Upper Intermediate). Переходячи на п’ятий рівень студенти вільно спілкуються і розуміють англійське мовлення. Переважно цей етап складається з практичних занять, теоретичним заняттям тут відводиться дуже мало часу. Цей рівень вважається широко затребуваним у сфері освіти та бізнесу.

6. Високий (Advanced). До вивчення цього рівня звертаються всі, хто прагне вільно володіти мовою. Теми, що були пройдені раніше, розбираються на більш високому професійному та специфічному рівні. Вони охоплюють багато літературних жанрів, особливості навколишнього середовища, правові процеси тощо.

7. Надвисокий (Mastery). Він вважається найвищим рівнем носія мови. Людина вже володіє всіма основами англійської мови і може вільно спілкуватися на будь-які теми. Для неї не буде складно пройти вузько-специфічну співбесіду чи скласти іспит для вступу в іноземний виш.

Про те, які є рівні англійської мови, Ви вже знаєте, тому приступаючи до її вивчення, кожен для себе може вирішити, якого етапу йому потрібно досягнути, щоби здобути потрібні знання. Перед початком занять студент може визначити свій рівень знань англійської мови за допомогою співбесіди та тестування.

Бувають випадки, коли людина не знає, які бувають рівні мови, і не може самостійно визначити рівень своїх знань щодо цього. Тоді варто звернутись до викладача англійської мови, який допоможе Вам зрозуміти, на якому етапі Ви перебуваєте і з чого саме варто почати процес навчання. Англійська мова вже давно не є звичайним шкільним предметом, вона стала справжнім засобом масової комунікації. Вивчивши іноземну мову, людина отримує реальну можливість знайти високооплачувану роботу у престижній компанії чи побудувати свій власний бізнес за кордоном, а також мандрувати по світу і просто спілкуватись із друзями з різних куточків планети.

Популярні курси
3373 0

поділитися в соц мережах:

Коментарі 0

Щоб додати коментар вкажіть свої дані нижче
26 Березня 2020
1349 0

Читати більше
23 Липня 2019
8594 0

Часи в англійській – це болісна тема для багатьох із тих, хто вивчає цю мову. Особливо складно доводиться російськомовним людям, адже в цій мові лише 3 часів, тоді як в англійській їх дванадцять. Дуже складно одразу зорієнтуватися в тому, який час доречно застосовувати в певному випадку, і чи буде помилкою вживання одного часу замість іншого.

Читати більше
22 Липня 2019
4332 0

Кількість часів дієслова та їх форми – це ще одна унікальна риса англійської мови. Виділяють 4 основні дієслівні форми

Читати більше
Визначити потрібний рівень вивчення мови

Запишіться на безкоштовний пробний урок

Зазначте зручний філіал:

Безкоштовний урок

Визначте потрібний рівень володіння мовою

Виберіть мету вивчення мови

Оцініть свій поточний рівень знань

Запишитесь на бесплатный пробный урок

Укажите удобный филиал: