пн.-пт. 10:00-22:00,

сб. 10:00-18:00

RU UK
English PrimeСтаттіНазви тварин англійською мовою

10 Вересня 2019

Автор
Міла Тітова

Ви, напевно, здивовані, чому ми розглядаємо тему тварин англійською, адже це скоріше заняття для дітей. But, уou are wrong. Знайомство з мешканцями фауни – важлива частина програми кожного студента, що вивчає англійську мову. Подібна термінологія зустрічається практично на всіх іспитах. І якщо новачок володіє мінімальним лексичним запасом, відрізняючи cat від dog, то носій рівня Advanced вже повинен знати різницю між биком – bull і волом – ox, приміром.

Навіщо дорослим вивчати англійських тварин

У житті буває багато ситуацій, де ви можете зіткнутися з назвами тварин, перебуваючи за кордоном, у відрядженні або на відпочинку. Наведемо вам приклад смішної історії, пов’язаної з цією темою.

 

Щоб вам не довелося описувати мишу через мультик, потрібно все-таки приділити час і пройти розділ тварини англійською. Уявіть, як би такий чоловік пояснив, що із зоопарку втекла змія, черепаха або ж інший вихованець. З іншого боку, брати наші менші, оточують людство практично повсюди. Деякі тварини живуть у вас вдома, інші – вирощуються на спеціальних фермах, ще інші- заселяють дику природу. Давайте ж дізнаємося, як «правильно звертатися» до них англійською мовою.

Види домашніх тварин

Види диких тварин

Комахи і птиці

Засвоївши цей матеріал, ви з легкістю зможете розповісти або написати твір про улюбленого домашнього вихованця, поспілкуватися на тему диких звірів або запитати про тварину, яка привернула вашу увагу в зоопарку.

Тварини англійською для дітей

Вивчення мешканців фауни – дуже важливий, а разом з тим, і цікавий розділ англійської для найменших. Якщо ви проходите тему тварин з дитиною існує кілька способів спростити процес запам’ятовування слів.

  • Обов’язково вчимо тварини англійською з транскрипцією. Діти слухають і заучують українську вимову, але займаючись з англомовною версією, вони засвоять англійські транскрипційні знаки і в майбутньому зможуть спокійно працювати з будь-яким словником.
  • Викликаємо асоціації тварина – звук. Хто які звуки вимовляє – їм добре відомо. Потрібно лише повторювати і запам’ятовувати це англійською мовою. Наприклад:

  • Дивимося мультики і співаємо пісеньки. Щоб зрозуміти, як правильно вимовляються тварини на англійській мові, потрібно, звичайно, вміти читати транскрипцію. Якщо мова йде про дитину, допускається трохи схитрувати, підкріпивши її знання переглядом англійських мультиків.

Курси англійської мови від English Prime

Навчання не закінчується на університеті. Якщо ви прагнете вивчити англійську або освіжити свої колишні знання школа англійської мови для початківців English Prime готова прийняти вас в ряди своїх студентів. Курс для новачків складається з багатьох тем і, звичайно ж, не обходиться без вивчення тварин. Використовуючи індивідуальну методику навчання, ми допоможемо вам здобути потрібні знання і навички в найшвидші терміни. Наші викладачі не зациклені на теорії, тому на вас чекає багато спілкування, прикладів і живих розмов. Окремо зазначимо, що у нас найвигідніші ціни на курси англійської мови в Києві. Заповнюйте заявку, реєструйтесь та Let’s rool!

Популярні курси
2933 0

поділитися в соц мережах:

Коментарі 0

Щоб додати коментар вкажіть свої дані нижче
23 Липня 2017
1169 0

ЗАВЕРШАЛЬНИЙ СЕМІНАР у школі на м. Позняки! Чекаємо всіх, хто хотів, але не зміг раніше! Чи допускались Ви у житті помилок при виборі партнера, при спілкуванні з клієнтами, співробітниками, родичами? Чи стикалися з непередбачуваною поведінкою людей? Хочете дізнатися, як це можна було передбачити і визначити подальший хід подій?

Читати більше
22 Липня 2019
3515 0

Кількість часів дієслова та їх форми – це ще одна унікальна риса англійської мови. Виділяють 4 основні дієслівні форми

Читати більше
22 Липня 2019
3388 0

Раді повідомити, що школа English Prime отримала рекомендації від освітнього порталу

Читати більше
Визначити потрібний рівень вивчення мови

Запишіться на безкоштовний пробний урок

Зазначте зручний філіал:

Безкоштовний урок

Визначте потрібний рівень володіння мовою

Виберіть мету вивчення мови

Оцініть свій поточний рівень знань

Запишитесь на бесплатный пробный урок

Укажите удобный филиал: