Английский для начинающих: типичные ошибки

Починаєте вивчати англійську? Напевно, Вас цікавить, які помилки роблять початківці у процесі вивчення мови. Пропонуємо ознайомитися, як можна уникнути безлічі помилок, які роблять вивчення англійської мови ще складнішим.

Найбільша помилка, коли люди занадто сильно зациклюються на своїх помилках, прагнуть до ідеальних знань. Це тільки робить їх менш впевненими в собі і не дає потрібного результату. Не потрібно боятися робити помилки розмовляючи англійською мовою, особливо з носіями мови. Здатність розмовляти, не побоюючись помилок, є ключовим елементом вивчення будь-якої мови. Не практикуючись, Ви не отримаєте потрібний досвід і знання.

Друга велика помилка – коли люди практикують свої розмовні здібності зосередивши увагу на вимові забувши про інтонацію. Намагаючись поліпшити вимову, ми забуваємо про інтонацію, тим самим робимо нашу мову складною для розуміння співрозмовником. В англійській мові наголос потрібно ставити на ключових словах (місце, дія, людина тощо), а менш важливі слова, наприклад, «at» і «the», залишаємо без наголосу. Інтонація – це те, що робить Вашу мову цікавою, і забувши про це, можна легко втратити свого слухача.

Ще однією помилкою є те, що багато хто, відвідуючи курси англійської мови, обмежують своє навчання лише уроками в школі і не практикують англійську в повсякденному житті. Це неправильно, потрібно займатися щодня, можна дивитися фільми або ТВ-передачі без перекладу, слухати пісні, читати тексти англійською, навіть спробувати завести англомовних друзів. Тільки так можна досягнути гарного результату.

Прямий чи безпосередній переклад фраз з англійської на свою рідну мову також є однією з поширених помилок. Кожна мова має дещо іншу структуру речень, різні способи сполучення дієслів, різні підходи до використання часів, специфічні метафори та ідіоми. Тому не можна прямо перекладати речення на свою рідну мову і навпаки. Ви просто себе заплутаєте, а Ваш співрозмовник не зрозуміє, про що мовиться.

Кращий спосіб вивчати мову – це використання англійської у повсякденному житті, а не порівнювання з мовою, якою Ви вже володієте. Таким чином, Ви краще дізнаєтеся особливості англійської мови, і в той же час почнете розуміти, як правильно її використовувати в розмовах.

Вивчення англійської мови – досить складний процес, і, якщо Ви вирішили почати її вивчати, приходьте у нашу школу English Prime на курси для початківців, і ми допоможемо уникнути багатьох помилок у процесі навчання.

25 Листопада 2019

Методики вивчення англійської

01 Жовтня 2019

Вчимо англійську з задоволенням – навчальні мультики для дітей

01 Жовтня 2019

Кольори англійською мовою