Обучение английскому языку онлайн: за и против

Сьогодні нові технології всюди, вони розвиваються з неймовірною швидкістю. Також створюються і розвиваються різноманітні програми для вивчення англійської мови. На сьогодні існує величезна кількість нових веб-сайтів, програм, додатків, програмного забезпечення тощо, які допомагають людям освоїти мову.

Але такий спосіб вивчення англійської мови має свої плюси і мінуси. У цій статті ми обговоримо всі за і проти використання сучасного програмного забезпечення для вивчення англійської мови.

Переваги вивчення англійської мови онлайн

1. Опції

На ринку технологій останнім часом з’являється все більше і більше різноманітних типів програм для вивчення англійської мови. Це дає Вам нескінченну кількість варіантів вивчення мови. Серед великого вибору Ви можете знайти той ресурс, який якнайкраще підходить саме для Вас.

2. Індивідуальність

Кожен вчиться по-різному. Хтось вважає за краще книги, а хтось любить вчитися переглядаючи відео, слухаючи пісні, а комусь потрібно спілкуватися з іншими людьми. Серед усіх варіантів обов’язково знайдеться той, який відповідає Вашому особистому стилю навчання. Визначте свої переваги, а потім знайдіть англійське навчальне програмне забезпечення, що відповідає Вашим потребам.

3. Гнучкість

Основною перевагою онлайн вивчення англійської мови є можливість Вам бути більше гнучким. Не кожен має час або гроші, щоб кожен день ходити на заняття або брати участь в якихось інших заходах. Програми та додатки для вивчення англійської мови дозволяють Вам практикуватися у зручний для Вас час. Ви можете тренуватися упродовж години, коли повертаєтесь додому зі школи або з роботи. Ви можете використовувати його протягом кількох годин у вихідні дні. Така гнучкість робить процес навчання простішим і зручнішим.

4. Простота використання

Більшість нових програм для вивчення англійської мови дуже прості у використанні. Розробники технологій знають, що їхні клієнти хочуть чогось простого. Якщо додаток буде занадто заплутаним, ніхто не схоче його використовувати! Сучасне програмне забезпечення для вивчення англійської мови зазвичай має прямі напрямки, такі як заповнення прогалин, зіставлення чи перетягування відповіді. Це спрощує розуміння, а також приносить більше задоволення!

Недоліки використання програм для вивчення англійської мови

1. Відкладання на потім

Навіть, якщо Ви дійсно хочете вивчити мову, Ви можете відкладати і забувати використовувати свій додаток для вивчення мови. Важливо дійсно взяти на себе зобов’язання і використовувати програмне забезпечення на регулярній основі.

2. Нав’язлива ідея

Також можливо, що Ви занадто захоплені своїм гаджетом. Багато з нас щодня проводять години використовуючи смартфони, комп’ютери, телевізори або відеоігри.

Технологія – чудова річ, але інколи безглуздо витрачати на неї занадто багато часу. Звичайно, програмне забезпечення для вивчення мови є освітнім і корисним і має багато переваг, подібних до тих, які ми описали вище. Але Вам потрібно бути обережним, щоб не витрачати цілий день на просиджування в Інтернеті за ноутбуком або смартфоном. Виходьте на вулицю, спілкуйтеся з іншими людьми.

3. Технологічні перебої

Інколи програма працює не так, як передбачалося, відбуваються дивні перебої, вся служба відключається або взагалі не доступна. Щоб цього уникнути, спробуйте знайти програмне забезпечення, яке працює нормально. Ви також можете подивитися відгуки інших користувачів. Зазвичай люди будуть коментувати, якщо є якісь технічні проблеми.

4. Всьому є межа

Хоча онлайн програми для вивчення англійської мови легко і просто вчать нової мови, але все має свої обмеження. Ви можете вчитися або практикуватися щодня і вивчати всілякі нові слова і фрази. Проте, Ви не можете спілкуватися англійською мовою, якщо у Вас немає співрозмовника для цього. Вам потрібно буде з кимось чи якось навчитися розмовляти англійською вголос.

Ну а свою розмовну англійську можна попрактикувати в школі англійської мови в Києві English Prime. На курсах Ви зможете вільно спілкуватися англійською, це ідеальний спосіб підтягнути свою розмовну мову з однодумцями.

10 Вересня 2019

Назви тварин англійською мовою

10 Вересня 2019

Як правильно будувати речення англійською

10 Вересня 2019

Нецензурна лексика в англійській мові