Пять способов улучшить письменные навыки английского

Багато хто відчуває труднощі з письмовою англійською. Але не варто хвилюватися, ми підготували п’ять простих способів поліпшити свою письмову англійську.

1. Розширюйте свій словниковий запас

Для того, щоб висловлювати правильно свої думки, потрібен великий словниковий запас. Це має на увазі не тільки знати слова, а й правильно їх використовувати. Тому вчити слова потрібно не просто списками, а з прикладами речень.

Порада: Коли Ви вивчаєте нове слово, спробуйте вивчити всі форми цього слова і прийменники, які зазвичай використовуються разом із ним. Наприклад, окрім слова ‘depend’, запам’ятайте також: to depend on, to be dependent on, a dependant.

2. Вчить правильний правопис англійських слів

Ви маєте знати, як правильно пишуться англійські слова. Неправильна орфографія змінює зміст речення. Наприклад, слова ‘bare’ і ‘bear’ вимовляються однаково, але ‘bare’ означає “голий”, а ‘bear’ – це ведмідь.

Порада: Практикуйте орфографію за допомогою різних флеш-карт і повторюйте щоразу, коли у Вас є вільний час.

3. Постійно читайте

Перевірений спосіб навчитися писати – це побільше читати. Читання англійською мовою корисно в багатьох планах. Це хороший спосіб отримати уявлення про різні стилі правопису і дізнатися, як використовуються слова належним чином.

Порада: Вибирайте книги або статті на ті теми, які Вас цікавлять. Навчання має бути цікавим. Читайте кожен текст кілька разів, щоб переконатися, що Ви зрозуміли, як використовувати нові слова і вирази в тексті.

4. Покращуйте сою граматику

Граматика дуже важлива, адже вона значно покращує якість Ваших текстів. Завжди використовуйте правильний час і не забувайте використовувати знаки пунктуації. Пунктуація – це гарний спосіб робити Ваші тексти зрозумілими і такими, що легко читаються.

Порада: Завжди вичитуйте Ваші тексти двічі. Перший раз звертайте увагу на загальні помилки, а вдруге шукайте конкретні граматичні помилки, які Ви вивчаєте в цей час.

5. Просто зробіть це!

Написання текстів англійською може бути складним. Тим не менш, кращий спосіб удосконалити цей навик – це взяти ручку і папір або сісти перед монітором ноутбука і почати писати. Пишіть кілька версій тексту, адже навіть для професійних письменників перший варіант ніколи не буває ідеальним. Пам’ятайте, практика – це найкращий спосіб вдосконалюватися у писанні англійською мовою.

10 Вересня 2019

Назви тварин англійською мовою

10 Вересня 2019

Як правильно будувати речення англійською

10 Вересня 2019

Нецензурна лексика в англійській мові