Восемь советов, как помочь ребенку выучить английский язык

Багато батьків хочуть допомогти своїй дитині з вивченням англійської мови, але не знають, як це зробити. У цій статті ми підібрали для Вас 8 порад, як можна мотивувати дитину вивчити англійську мову.

1. Будьте сповнені ентузіазму

Якщо Ваша дитина бачить, що Ви читаєте, дивитеся фільми і говорите англійською мовою, вона буде робити те ж саме. Активно допомагайте дитині у вивченні мови, а не чекайте від неї самостійного вивчення. Ваша похвала, заохочення і підтримка підвищать її впевненість у собі і мотивацію до вивчення мови.

2. Зробіть навчання веселим і приємним

Вивчення мови має бути приємним і корисним досвідом. Спробуйте включити елемент розваги в діяльність. Діти, природно, люблять грати і люблять ігри для практики спілкування і навчання нової лексики або граматики. Спробуйте карткові ігри, рухливі чи настільні ігри. Використовуйте почуття конкуренції Вашої дитини як додатковий стимул.

3. Наслідуйте інтереси Вашої дитини

Подумайте про індивідуальність Вашої дитини, про інтереси і речі, які вона любить, коли вибираєте шлях для вивчення англійської мови. Дуже активним дітям може подобатися грати в активні ігри, тихіші діти можуть віддавати перевагу словесним іграм чи картковим іграм. Наприклад, якщо Ваша дитина любить спорт, вона буде насолоджуватися історіями, словесними іграми тощо, присвяченим спорту.

4. Дозвольте Вашій дитині робити вибір

Бути частиною процесу вибору є дуже сильною мотивацією. Це також дозволяє Вашій дитині вибрати ситуації, предмети, які їй дуже подобаються в англійській мові. Наприклад, Ви можете заохотити Вашу дитину читати англійською мовою, вибравши англійські книги разом у місцевій бібліотеці чи книгарні, або ж через Інтернет.

5. Слідкуйте за настроєм Вашої дитини

Постарайтеся вибрати правильний час, коли можна займатися з Вашою дитиною англійською мовою. Якщо, після початку діяльності, Ви помітили, що дитина не сприйнятлива і немає жодного бажання займатися, краще спробувати ще раз пізніше, а не змушувати продовжувати.

6. Використовуйте рольові ігри

Діти люблять рольові ігри та використовувати свою уяву. Запропонуйте різні ситуації, наприклад, у крамниці іграшок, на автобусі, в ресторані тощо. Міняйте різні ролі, наприклад, замовник і власник магазину. Якщо дитина використовує фрази на своїй рідній мові, повторюйте те, що вона говорить, тільки по-англійськи. Поступово Ваша дитина запам’ятає більше слів і буде активніше брати участь у таких діалогах.

7. Підтримуйте Вашу дитину у шкільному навчанні

Діти часто не хочуть робити своє домашнє завдання чи взагалі вчитися. Дозвольте дитині робити вибір, в який час і де вона буде навчатись. Допомагайте і спробуйте надавати підтримку і заохочення. Хваліть дитину за будь-які зусилля, які вона робить, а не критикуйте чи погрожуйте їй. Це допоможе Вашій дитині розвинути впевненість у собі і розвине позитивне ставлення до навчання. Дитина, яка любить англійську мову, буде внутрішньо мотивованою, щоб практикуватися, поліпшувати свої знання і вчитися.

Не бійтеся говорити зі своїм учителем – він буде радий порадити Вам, як краще підтримати вивчення англійської мови Вашою дитиною.

8. Поділіться досвідом

Обмін досвідом навчання з сім’єю і друзями буде мотивувати дитину. Заохочуйте дітей старшого віку, щоб вони допомагали своїм молодшим братам і сестрам практикувати свою англійську.

Чому б не дозволити Вашій дитині вибрати англійський фільм і запросити друзів або членів сім’ї, щоб подивитись його? Поставте стільці, щоб перетворити Вашу вітальню в кінотеатр! Ви можете разом з дитиною оформити запрошення і квитки англійською мовою. Це дасть можливість попрактикувати письмові здібності і зробить досвід більш захопливим.

І на закінчення, хочеться побажати Вам розслабитись, отримати задоволення і зробити вивчення англійської мови приємним досвідом для Вас і Вашої дитини. Ну а в нашій школі English Prime також є курси англійської мови для школярів, які можуть допомогти Вашим дітям вивчити і поліпшити свою англійську.

25 Листопада 2019

Методики вивчення англійської

01 Жовтня 2019

Вчимо англійську з задоволенням – навчальні мультики для дітей

01 Жовтня 2019

Кольори англійською мовою