пн.-пт. 10:00-22:00,

сб. 10:00-18:00

RU UK
English PrimeСтаттіЯк мотивувати себе вчити англійську мову

22 Липня 2019

Автор
Міла Тітова

Коли багато хто починає вивчати англійську мову, вони стикаються з багатьма перешкодами, і коли немає впевненості, це ще більше ускладнює ситуацію.

У цій статті ми розповімо про дієві способи підвищення мотивації для вивчення англійської мови.

1. Уявіть себе в майбутньому

Уявіть, що Ви можете розмовляти з носіями мови так само, як говорите своєю рідною мовою. Уявіть собі, що інші люди хочуть говорити по-англійськи так само добре, як і Ви. Уявіть собі можливість спілкування і листування з людьми з усього світу.

Можете почитати якісь натхненні статті, як інші люди вивчали мову, почитати про їхній досвід. Ви маєте знати, що вивчити англійську мову і вільно спілкуватися нею – це цілком реальні цілі.

2. Не забувайте, в чому Ви вже досягли успіху

Ви вже трохи знаєте англійську, – наприклад, можете прочитати статтю англійською мовою. Це вже великий успіх! Тепер прийшов час для більшого. Час почати використовувати потужні методи ефективного навчання.

3. Пам’ятайте, що Ви ще багато чого не знаєте

Ви добре вчитеся і запам’ятовуєте нові слова, але Ваша англійська, найвірогідніше, все ще не ідеальна. Вам ще складно дивитися і розуміти англомовні передачі, читати книги англійською, вільно спілкуватися з носіями мови, писати без помилок тощо.

Ви ніколи не повинні думати, що Ваша англійська досконала. Навіть, якщо Ви кращий студент у своєму класі, намагайтеся знаходити свої слабкі місця і працювати над ними. Коли навчитеся добре розмовляти англійською мовою, проблеми стануть зовсім незначними: пунктуація, нечасто вживані граматичні конструкції, рідкісні слова, розуміння «вуличної мови». Але, якщо Ви тільки на початку шляху, то складності найімовірніше більш значні: помилки у вимові, невеликий словниковий запас, проблеми з граматикою теперішнього доконаного часу (Рresent Рerfect) та умовними конструкціями.

4. Використовуйте англійську у будь-яких придатних ситуаціях

Ймовірно, найважливішим способом поліпшити Вашу мотивацію є використання англійської мови.

Використання англійської – це все-таки радісно. Просто приємно почитати гарну книгу в оригіналі, розуміти пісню, дивитися цікавий фільм, отримувати відповідь на якусь проблему, обмінюватися електронними листами з носіями мови тощо. Чим більше Ви використовуєте англійську, тим впевненішими Ви стаєте.

Тим більше, що під час перегляду захопливого фільму чи прочитання цікавої статті Ви одночасно вивчаєте нові слова і фрази. Під час листування на різних англомовних форумах, можна попрактикувати свою письмову англійську.

Таке практичне використання англійської мови також може поліпшити Ваше загальне ставлення до англійської мови і підвищити мотивацію до вивчення англійської мови іншими способами. Наприклад, якщо Ви бачите, що знання правильної англійської вимови допомагає Вам зрозуміти фільм чи говорити чіткіше, Ви будете мотивовані, щоб продовжувати поліпшувати свою вимову ще більше.

5. Розмовляйте з людьми про англійську

Це дуже простий метод і дуже ефективний. Ось як він працює:

Ви зазвичай говорите про речі, якими цікавитесь. Але правильно і протилежне. Якщо Ви починаєте більше говорити про нудний предмет, Ви починаєте ним захоплюватися.

Уявіть собі, що Ви вивчаєте предмет, який Вам зовсім не подобається. Вам нудно і набридло, але завтра потрібно здати тест. Якщо поруч з Вами люди, з якими хочете поділитися своїми тривогами, у Вас є два варіанти: можна розповісти всім, як це складно і нудно, або можна розповісти цим людям про те, що Ви дізналися нового. Якщо вибираєте перший варіант, Ви однозначно відчуєте себе гірше.

Якщо виберете другий варіант і почнете розмову на тему «нудного», але під іншим кутом, Ви почнете дивитися на нього зовсім по-іншому. Раптово це стане предметом обговорення – і він виявиться цікавим предметом.

Важливим є те, що: розмовляючи про англійську з позитивної точки зору, Ви почнете вивчати її з більшою пристрастю.

6. Найдіть однодумця, який вивчає мову

Якщо знайдете людину, яка вивчає англійську мову і перебуває на тому ж рівні, що й Ви, це буде блискуча ситуація:

По-перше, Вам буде з ким поговорити про англійську. Таке спілкування збільшить Вашу зацікавленість у мові.

По-друге, Вам простіше буде обговорювати проблеми навчання з другом.

І по-третє, Ви захочете вчити мову більше, позаяк дух суперництва властивий кожному, і Ви захочете бути кращим.

Краще знайти такого однодумця в школі, де вивчаєте іноземну мову. Так Ви будете регулярно зустрічатися і більше спілкуватися.

7. Пам’ятайте, що вивчення англійської вимагає діяльності

Одна незначна дія може принести більше користі, ніж читання сотень статей. Так, це дуже тяжко змушувати себе щось робити, навіть якщо ці дії дуже корисні для нас. Ми, люди, ледачі істоти. Ось чому не всі добре говорять по-англійськи.

Проте, ми сподіваємося, що Ви зможете робити те, про що ми написали вище, а не просто прочитати. Ви досягнете успіху тільки в тому випадку, якщо самі захочете що-небудь змінити у своєму житті.

Не відкладайте на потім. Почніть вивчати англійську тут, прямо зараз у школі English Prime в Києві в одній із наших філій на Троєщині, проспект В. Маяковського, 72. Адреси інших філій можна знайти на сторінці контактів нашого сайту.

Популярні курси
4623 0

поділитися в соц мережах:

Коментарі 0

Щоб додати коментар вкажіть свої дані нижче
10 Вересня 2019
5323 0

Одним з головних інструментів глобалізації стало використання міжнародних мов. Саме завдяки цьому в сучасному світі існує велика кількість можливостей для спілкування, ведення ділових переговорів, обміну досвідом

Читати більше
10 Вересня 2019
10050 0

Незважаючи на те, що листи поступово витісняються з життя людей мессенджерами, телефонними дзвінками і соцмережами, листування залишається важливим елементом спілкування між людьми.

Читати більше
22 Липня 2019
3490 0

Раді повідомити, що школа English Prime отримала рекомендації від освітнього порталу

Читати більше
Визначити потрібний рівень вивчення мови

Запишіться на безкоштовний пробний урок

Зазначте зручний філіал:

Безкоштовний урок

Визначте потрібний рівень володіння мовою

Виберіть мету вивчення мови

Оцініть свій поточний рівень знань

Запишитесь на бесплатный пробный урок

Укажите удобный филиал: