пн.-пт. 10:00-22:00,

сб. 10:00-18:00

RU UK
English PrimeСтаттіЛист другу англійською

10 Вересня 2019

Автор
Міла Тітова

Незважаючи на те, що листи поступово витісняються з життя людей месенджерами, телефонними дзвінками і соцмережами, листування залишається важливим елементом спілкування між людьми. З його допомогою можна ділитися особистою або діловою інформацією, виражати емоції, повідомляти новини.

Види листувань можуть дуже відрізнятися, як і стандартна форма, по якій вони створюються. Керуючись нею при складанні листа, ми не тільки дотримуємось певних правил, але й показуємо свою повагу до адресата.

Як написати лист другу на англійській: стандарти та стилістика

Лист для друга на англійській мові, хоч і відноситься до неофіційного листування, але складається за певним шаблоном. Існує ряд слів і словосполучень, які використовуються в такому тексті. Все залежить від того, наскільки близькі стосунки у вас із співрозмовником.

Починають лист другу на англійській зі стандартного звернення. Воно умовно розділено на три варіанти:

Завершувати свій лист також можна сталими виразами на вибір:

 
Sincerelyщиро Ваш
Respectfully yoursз повагою
Faithfully yoursз повагою
Best wishesз найкращими побажаннями
Cordially yoursщиро Ваш
Best regardsз повагою (з найкращими побажаннями)
Alwaysзавжди (твій, твоя)
Best wishesз найкращими побажаннями
Your friendтвій друг (твоя подруга)
Affectionatelyз любов’ю
Yours alwaysзавжди твій (Ваш)
Much loveз любов’ю
See you soonдо зустрічі
All my loveз усією любов’ю
Eternally yoursзавжди Ваш (твій)
See ya(ya – скорочення від you) побачимося

Стилістично основна частина, листа до друга на англійській не обов’язково має бути витримана емоційно. У ньому допускається наявність простих виразів і навіть сленгу. Оскільки характер такого листа особистий, в ньому дуже часто вживаються займенники першої та другої особи (я, ти, ви, ми). Тут можна вільно висловлювати свій погляд і давати суб’єктивну оцінку будь-якій ситуації, а також виражати свої думки в будь-якій формі. У листуванні такого роду можна вживати емоційно забарвлені звороти. Все це дуже сильно відрізняє лист для друга від офіційного листа із суворими табу на експресивні висловлювання.

Шаблон листа: обов’язкові елементи

Перед тим, як писати лист другу англійською, вам варто ознайомитись з певною формою його складання. І не дивлячись на те, що в подібному листуванні дозволені вільні вирази, для нього застосовується свій шаблон.

Лист для друга на англійській мові має чітку структуру. Він складається з обов’язкових елементів:

  • Заголовок або шапка. Тут вказують адресу людини, якій відправляється лист, а також дату. За правилами цю інформацію необхідно вказати у правому верхньому кутку. При цьому адреса має бути написана за наступним шаблоном:

11301 West Olympic Boulevard
Apt. 100
Los Angeles, CA 90064
USA

  • Привітання адресата і звернення до нього за допомогою типових фраз і словосполучень.
  • Тіло листа. В основній частині адресату дякують за отримані попередні листи, вибачаються за те, що довго не писали відповідь, або ж повідомляють новини. Всю цю інформацію викладають в першому абзаці. 
  • Далі можна відповідати на запитання з попереднього листа, розповідати про що-небудь або ж розпитувати друга про новини.
  • Заключна частина. Це фраза, яка підводить до прощання, після неї обов’язково ставиться кома, і безпосереднє завершення листа.

Для зв’язки рекомендується використовувати в тексті такі сполучні слова:

 
thenпотім
after it/thatпісля цього/того
thoughхоча
soотже, тому
that`s whyтому, ось чому
besidesкрім того
neverthelessтим не менш
anywayв будь-якому випадку, так чи інакше
fortunatelyна щастя
unfortunatelyна жаль

 

Як виглядає готовий лист другу на англійській

Щоб навчитися складати текст листування самостійно, необхідно приділити увагу вивченню готових прикладів і постаратися відтворити їх самостійно. У цьому суттєво можуть допомогти листи англійською мовою з перекладом. Наприклад:

Існує загальне правило для всіх листів особистого характеру – фрази в ньому не повинні бути надто довгими. Також варто уникати офіційних кліше, проте вітається наявність діалектизмів, вигуків, зміни порядку слів для акценту на певній частині фрази.

Переваги курсів англійської від English Prime

Написати лист другу англійською – достатньо легке завдання, навіть для людини з базовим рівнем знань. Новачку ж, необхідно багато часу приділяти практиці та складати листи за готовими прикладами з перекладом. Це допоможе закріпити знання, а також розширить ваш словниковий запас.

Кращі курси англійської мови допоможуть вам навчитися писати листи до друга англійською мовою не тільки по готовому шаблону, але і без нього. 

Наші програми англійської мови для початківців спеціально розроблені провідними фахівцями школи. Завдяки активній практиці, заняттям з досвідченими педагогами та комплексній програмі навчання, наші студенти успішно засвоюють матеріал і впевнено застосовують отримані знання на практиці.

Популярні курси
9148 0

поділитися в соц мережах:

Коментарі 0

Щоб додати коментар вкажіть свої дані нижче
10 Вересня 2019
5274 0

Одним з головних інструментів глобалізації стало використання міжнародних мов. Саме завдяки цьому в сучасному світі існує велика кількість можливостей для спілкування, ведення ділових переговорів, обміну досвідом

Читати більше
Прилагательные в английском языке
10 Вересня 2019
3598 0

Hello, everyone! Настав час обговорити тему, яка є дуже важливою для всіх, хто збираєтеся говорити англійською.

Читати більше
22 Липня 2019
2863 0

Шукаєте курси англійської мови у центрі Києва? Наша школа розташована за адресою вул. В. Васильківська, 72 (ТК «Олімпійський»). Записуйтесь на безкоштовний пробний урок і приходьте на заняття!

Читати більше
Визначити потрібний рівень вивчення мови

Запишіться на безкоштовний пробний урок

Зазначте зручний філіал:

Безкоштовний урок

Визначте потрібний рівень володіння мовою

Виберіть мету вивчення мови

Оцініть свій поточний рівень знань

Запишитесь на бесплатный пробный урок

Укажите удобный филиал: