Пять мифов об изучении английского языка

Вивчення англійської мови процес досить трудомісткий. Велика кількість курсів англійської мови витрачають час і гроші, і не завжди приносять очікуваний результат. Ви сидите в класних кімнатах, де вчитель більшу частину часу говорить, Вас попросять запам’ятати сотні граматичних правил, і на виході Ви отримаєте якийсь сертифікат. Але в більшості випадків Ви «закінчите» не здобувши здатності вільно розмовляти англійською мовою.

Чому це відбувається? Чому так багато англійських програм зазнають невдачі? Найбільша причина – філософія викладання багатьох англійських програм, заснована на хибних уявленнях про викладання англійської мови. У цій статті розглянемо 5 найпоширеніших міфів, пов’язаних з навчанням (і викладанням) англійської мови.

Міф 1. Вивчати лексику і граматику потрібно в порядку від простого до складного

Багато учнів припускають, що у вивченні англійської граматики і лексики існує логічний порядок. Вони думають, що, якщо будуть вчити в порядку від «простого» до «складного», вони краще і швидше вивчать англійську мову. Більшість програм у підручниках розроблені за цією ідеєю, але це зовсім не так.

Дослідження показують, що є деякі основні моделі вивчення. Але такий фактор, як Ваша рідна мова може істотно змінити порядок вивчення англійської мови. Це не обов’язково означає, що ми не повинні вивчати граматику або лексику безпосередньо, але більшість експертів тепер кажуть, що навчальна програма має перетинатися з правилами Вашої рідної мови.

Міф 2. Кращі вчителі – це носії мови

Є дуже багато англійських шкіл, які пропонують уроки англійської з носіями мови. І багато хто поділяє ідею, що кращий спосіб вивчити мову – спілкуватися з її носіями.

Носій мови може добре говорити по-англійськи, але у них часто немає навичок, потрібних для якісного навчання англійської мови. Вони не стикалися з усіма труднощами і помилками, які можуть виникати при вивченні мови. Багато в чому викладач, який володіє англійською мовою, може бути більш корисним, ніж носій мови! Звичайно, є дуже гарні, як носії, так і не носії мови, але вміння і кваліфікація в якості викладання набагато важливіші, ніж просто вміння розмовляти.

Міф 3. Точність – найважливіша річ

Багато учнів бояться помилятися в розмові чи на письмі, вони припускають, що вивчення англійської має бути точним, і вдосконалення англійської означає постійне усунення їх помилок.

Насправді, приділення занадто багато уваги точності може обмежити Вашу здатність говорити швидко і природно, а це важлива складова вивчення мови. Якщо Ви занадто переймаєтеся помилками, Ви можете пропустити складніші структури вивчення мови. Ці помилки важливі, і якщо постійно зациклюватися на своїх помилках, Ви не будете пробувати вивчати більш складні теми!

Потрібно балансувати між точністю, побіжністю і складністю при вивченні англійської мови.

Міф 4. Вивчення англійської мови має бути постійним викликом

Вивчення англійської мови може бути викликом для Вас, але це зовсім не означає, що все, що Ви будете вивчати на уроках, буде все більш складним і складним. Як правило, все, що Вам потрібно, – це вдосконалити свої знання трохи вище свого поточного рівня.

Невимушене читання цікавих тем або випадкова розмова, всі ці методи можуть розвивати Ваші навички вільного володіння англійською мовою. При навчанні важливо балансувати між легкими вправами і більш складними для Вас.

Міф 5. Прогрес у вивченні англійської мови лінійний

Цей факт не є найприємнішим, але вивчення англійської мови – це не пряма лінія від англійської на початковому рівні до вільної англійської.

Деякі аспекти Ви вивчаєте швидко, деякі забирають досить багато часу. Зазвичай максимально швидко ми вчимося в перший рік, після цього наше навчання трохи сповільнюється. Іноді, навіть здається, що Ваш рівень стає гірше. Не хвилюйтеся. Це досить загальне явище і є частиною процесу навчання.

Вивчати англійську мову за особливою методикою можна в школі English Prime. Тут Ви можете швидко підтягти свій рівень і почати вільно розмовляти по-англійськи.

25 Листопада 2019

Методики вивчення англійської

01 Жовтня 2019

Вчимо англійську з задоволенням – навчальні мультики для дітей

01 Жовтня 2019

Кольори англійською мовою