пн.-пт. 10:00-22:00,

сб. 10:00-18:00

RU UK
English PrimeСтаттіВставні слова в англійській

10 Вересня 2019

Автор
Міла Тітова

Як йдеться у відомому вислові – людину від тварини відрізняє мова. Вміння грамотно і красиво розмовляти ціниться в будь-якому суспільстві. Саме цей навик дозволяє співрозмовнику побачити у вас цікаву особистість, виділяє на фоні «посередності». Що робить нашу мову природною та різноманітною? Звичайно ж, вставне слово. Продовжуючи серію корисних статей, школа по-англійському English Prime кидає виклик вставним словам. Ми навчимо вас не тільки розрізняти, але й уміло використовувати ці фрази.

Зміст статті:

  • Найвідоміші вставні слова англійською мовою
  • Де і як використовувати вставне слово?
  • Вставні слова в англійському творі
  • Як закріпити тему вставних слів?

Найвідоміші вставні слова англійською мовою

Що робити, якщо потрібно додати тексту виразності і зв’язності? В англійській мові для цього використовуються вставні слова і вирази. Відрізняє їх спосіб творення логічного зв’язку в реченні. Пропонуємо розглянути найпоширеніші варіанти.

Де і як використовувати вставне слово?

В англійській вставні слова застосовуються не тільки в розмовному, але й в писемному мовленні. Найчастіше вони ставляться на початку речення, пов’язуючи його з попереднім висловлюванням або тестом. Наприклад:

I must admit she’s beautiful. – Мушу визнати, вона прекрасна.

Для того, щоб надати фразі емоційності вставне слово може стояти посередині або в кінці речення. Наприклад:

This requires that States ratify treaties, but, more importantly, implement them. 

– Це вимагає, щоб держави не тільки ратифікували договори, а й, що важливіше, реалізовували їх.

Якщо ви проходите курс вивчення англійської мови для початківців, та плануєте вступити до закордонного ВУЗу або працевлаштуватись за кордоном, вам обов’язково варто вивчити вcтавні слова в англійській. Тому що, міжнародні іспити, як правило, проходять з написанням есе. Ну, а прийшовши на співбесіду, вам доведеться продемонструвати свою профпридатність, розповісти про себе, підвести підсумки так, щоб зацікавити роботодавця. Тут, без використання вставних слів ніяк не обійтись.

Окремо варто відзначити, що надмірне вживання вставних виразів робить мову неприродною. Викладачі нашої школи радять учням:

  • Застосовувати подібні кліше при необхідності, насичуючи мову, але без надмірностей.
  • Підбирати фрази за призначенням, щоб їх суть підкреслювала сенс сказаного вами речення. 
  • Намагатися використовувати в усному мовленні коротші вираження, в той час як довгі фрази доречніші для письмового варіанту.

Вставні слова в англійському творі

Якісне есе (твір) передбачає не тільки граматично правильне оформлення, а й наявність емоційності, цікавого змісту і деталей, які привернуть увагу. Вставні слова в англійській мові дуже часто використовуються для письма. Вони роблять текст послідовним, «живим» і легким для читання. Якщо ви не знаєте з чого почати писати есе, зверніть увагу на підготовлені нами підказки:

Новачки чомусь дуже бояться написання твору. Дійсно, це не найпростіше завдання. Але, маючи певний словниковий запас, розуміючи граматику і опираючись на наші вислови-підказки, можна написати цікаве есе, і у вас все вийде.

Як закріпити тему вставних слів?

In conclusion, we can say that, вставні слова і вирази в англійській мові займають дуже важливе місце. Власне, вони і роблять її живою. Для тих, хто прагне оволодіти подібним навиком, рекомендуємо щодня вивчати по 2-3 нових «вставних кліше» і як можна частіше застосовувати їх у своїй лексиці. Ось побачите, через кілька тижнів, ваші висловлювання стануть більш насиченим, moreover, опинившись в англомовному середовищі, ви відмінно поладите з іноземцями. Get more talkative! Get more English!

Популярні курси
4042 0

поділитися в соц мережах:

Коментарі 0

Щоб додати коментар вкажіть свої дані нижче
01 Жовтня 2019
2997 0

Для ефективного вивчення англійської мови важливо підібрати правильну методику, що відповідає учневі по віку.

Читати більше
17 Квітня 2019
2856 0

У шкільній програмі багато з нас вивчали британську англійську, і навіть зараз вона більш значуща щодо інших варіантів мови. У той же час, у глобальній мережі все-таки більше поширений американізований варіант, а значить, нам не слід скидати його з рахунків. Саме тому так важливо розібратися в правильному вживанні дієслів to have і have got, які в різних ситуаціях поводяться непередбачувано для багатьох, хто вивчає мову.

Читати більше
23 Липня 2019
7828 0

Часи в англійській – це болісна тема для багатьох із тих, хто вивчає цю мову. Особливо складно доводиться російськомовним людям, адже в цій мові лише 3 часів, тоді як в англійській їх дванадцять. Дуже складно одразу зорієнтуватися в тому, який час доречно застосовувати в певному випадку, і чи буде помилкою вживання одного часу замість іншого.

Читати більше
Визначити потрібний рівень вивчення мови

Запишіться на безкоштовний пробний урок

Зазначте зручний філіал:

Безкоштовний урок

Визначте потрібний рівень володіння мовою

Виберіть мету вивчення мови

Оцініть свій поточний рівень знань

Запишитесь на бесплатный пробный урок

Укажите удобный филиал: