Артиклі є дуже важливою частиною англійської мови, але з якихось причин багато учнів пропускають їх під час своєї розмови. Носії мови дуже швидко можуть визначити, що речення сказано неправильно, адже в ньому не було використано артикль.

Отже, давайте розберемося, які артиклі існують в англійській мові. Розрізняють три основних артикля: “а”, “аn” і “the”. Кожен з них вживається перед іменником.

А/an

Ці артиклі відомі як неозначені артиклі, тому що вони не означають, про які саме іменники Ви говорите. Наприклад, “a book” – це може бути будь-яка книга, або ж, можливо, Ви просто хочете з’їсти сливу – “a plum” без конкретного вибору, яку саме.

Важливо запам’ятати, якщо слово починається з приголосної букви, то ми використовуємо артикль “а”, якщо з голосної (“a”, “e”, “i”, “o” чи “u”) потрібно використовувати артикль “an”.

Винятки

Є деякі винятки з правила – завжди використовувати “а” перед приголосними, а “аn” перед голосними. Якщо іменник починається з букви “u” і звука, як у слові “you”, ставимо артикль “а”. Приклад: “I went to a university”. Також, якщо слово починається з букви “h” та вона не вимовляється, використовуємо артикль “аn”. Наприклад, “We have an hour before the exam starts”.

The

Це означений артикль, використовуючи його, Ви говорите про щось конкретне. Наприклад, у реченні “He bought the house” ми говоримо про конкретний будинок, який він купив. Артикль “the” використовується, коли ми вказуємо на конкретний предмет, наприклад, “The man is in the room”. Ми можемо фізично бачити, що людина в кімнаті, тому говоримо “the man” і “the room”.

Ми також використовуємо “the”, коли хочемо виділити певного члена групи. Якщо описуємо когось у натовпі, ми говоримо: “The girl on the right is the most beautiful”.

Для позначення конкретних місць також використовується артикль “the”: назви океанів, морів і річок, точки на земній кулі, географічні сторони світу, пустелі, назви лісів, заток і півостровів. Артиклі вживаються перед іменником, але є випадки, коли їх можна використовувати, а коли ні. Не вживаються артиклі перед:

  • Іменами, такими, як: Jane Eyre, Will Smith, John Brown
  • Назвами більшості країн: France, Spain чи Brazil
  • Видами спорту, такими, як: football, volleyball чи soccer
  • Назвами мов, наприклад, Portuguese, Chinese чи English
  • Академічними предметами, Literature, English чи History

Використовуйте артиклі перед:

  • Використовуйте артиклі перед: Назвами річок, морів, океанів, таких, як: the Atlantic Ocean, the Black Sea та the Missouri River
  • Пустелями, затоками, лісами чи півостровами, the Amazon, the Gulf of Mexico
  • Назвами професій, наприклад, a doctor, a teacher чи a lawyer.

25 Листопада 2019

Методики вивчення англійської

01 Жовтня 2019

Вчимо англійську з задоволенням – навчальні мультики для дітей

01 Жовтня 2019

Кольори англійською мовою