пн.-пт. 10:00-22:00,

сб. 10:00-18:00

RU UK
English PrimeСтаттіЧастини тіла англійською мовою

10 Вересня 2019

Автор
Міла Тітова

Продовжуючи тему важливих слів, сьогодні ми розглянемо термінологію, пов’язану з частинами людського тіла на англійській мові. Саме цей розділ багато студентів проходять «діагонально»,  оскільки їх рід занять не пов’язаний з анатомією, вважають, що вчити його не обов’язково. Напевно, ви і самі так подумали. А ось і ні. У житті трапляються ситуації, коли потрібно, наприклад, викликати швидку закордоном – в готелі, ресторані або просто посеред вулиці. Ваше завдання – описати, що трапилося: пошкоджено щиколотку, руку, гомілку чи коліно. Звісно, краще, щоб подібного не траплялося, але знання спеціальної термінології в даному випадку стане у нагоді. Назви частин тіла на англійській мові використовуються не тільки в медицині, тому цю тему потрібно розглянути докладніше.

Коли знадобляться назви частин тіла англійською?

 1. Як уже було згадано, термінологія по тілу вкрай важлива при зверненні до лікарні, коли потрібно розповісти лікареві, що саме у вас болить і де.
 2. Другий випадок – це якщо вам необхідно описати зовнішність, свою або конкретної людини. Наприклад:

  «I am sorry, have you seen my boyfriend? A young man with short dark hair and big brown eyes. He has a thin nose and well-shaped lips. Oh, of course, he is tall and slender.»

  Вибачте, ви не бачили мого хлопця? Молодий чоловік з коротким темним волоссям і великими карими очима. У нього тонкий ніс і добре окреслені губи. Ох, звісно, ще він високий і стрункий.

  Освоюючи частини тіла на англійській мові в картинках, можна швидко поповнити свій словниковий запас і успішно закріпити тему.

 3. Вміння красиво і коректно описувати людську зовнішність (looks, як говорить молодь, або більш формально physical appearance) буде вельми корисним, якщо Ви плануєте здачу міжнародних іспитів, таких як IELTS чи TOEFL. Адже, твір (розповідь) «About myself» (про себе) – це одна із стандартних екзаменаційних тем. Існує велика ймовірність, що вам потрібно буде відповісти на питання:

  How would you describe your physical appearance? Як ви опишете свою зовнішність?

 4. Також вона важлива для художників. Так вже склалось, що мистецтво більш розвинене закордоном. Багато корисної літератури і пізнавальних майстер-класів проводяться саме англійською.
 5. Подібна лексика часто фігурує у спортсменів. Спостерігаючи за кумирами світового рівня, вони часто дивляться відео, повтори і коментарі, озвучення яких ведеться міжнародною мовою.

Всі частини тіла на англійській ми розділили на 3 групи:

 • Тіло
 • Обличчя
 • Руки і ноги

Отож, Are you ready? Let’s go!

Частини Тіла (Parts of the body)

Пропонуємо вашій увазі частини тіла на англійській в картинках.
частини тіла англійською в картинках

 

таблиця частин тіла англійською

Частини обличчя та голови (Parts of the face and head)

частини тіла англійською

Части лица и головы на английском языке

Частини рук і ніг (Parts of the hands and legs)

части рук и ног на английском - фото 2

Таблица частей рук и ног на английском языке

Як вивчити частини тіла на англійській?

Напевно, цей розділ найбільше зацікавить студентів . Є кілька способів спростити процес запам’ятовування англійських слів, але всі вони орієнтовані на сенсорне сприйняття. Найкраще ми запам’ятовуємо те, що бачимо перед очима. Тому найпростіший шлях вивчити частини тіла на англійській мові криється в картинках. Діючи за такою схемою, у вас виробляться асоціації, і не буде плутанини зі словами.
Тим, хто відвідує курс  англійська мова для початківців з нуля, ми підготували зображення з частинами тіла на англійській з транскрипцією.

Изображения с частями тела на английском с транскрипцией

Наступний спосіб запам’ятовування – це пісеньки. Пам’ятаєте, як в дитинстві ви співали «Придумала Мама донькам імена: Ось Літо і Осінь, Зима і Весна!» Приблизно такий же мотив можна наспівувати собі, але тільки англійською.

Head, shoulders, knees and toes
Голова, плечі, коліна і носки (пальці ніг)
Knees and toes
Коліна і носки

Також не можна забувати і про щоденну практику. Для цього відмінно підійде завдання під назвою What do we do with? Вписуйте потрібні слова і запам’ятовуйте.

What do we do with? С частями тела на английском

Дотепні ідіоми про частини тіла

Всі ми любимо жартувати і використовувати для цього різного роду висловлювання.

 • Якщо інформація прийшла з надійного джерела, англійці скажуть the horse’s mouth.
 • Якщо обіцянка не виконана, використовується вираз lip service.
 • Якщо людина дуже сильно закохана, можна сказати he is head over heels in love.
 • Якщо співрозмовник дивиться на матеріал «крізь пальці», навмисне не помічаючи чогось, доречна фраза to turn a blind eye to.

Сподіваємося, ця тема була для вас цікавою та пізнавальною. Читайте інші наші статті та записуйтесь на заняття. Краща школа англійської мови в Києві English Prime завжди рада новим студентам!

Популярні курси
2472 0

поділитися в соц мережах:

Коментарі 0

Щоб додати коментар вкажіть свої дані нижче
28 Березня 2020
3963 0

Читати більше
28 Березня 2020
4296 0

Читати більше
25 Листопада 2019
2903 0

Сучасні реалії диктують нам досить чіткі правила: "Хочеш жити добре - працюй з усіх сил." ,. "Знання мінімум 3х мов - норма, англійська - обов'язково" і т.д.

Читати більше
Визначити потрібний рівень вивчення мови

Запишіться на безкоштовний пробний урок

Зазначте зручний філіал:

Безкоштовний урок

Визначте потрібний рівень володіння мовою

Виберіть мету вивчення мови

Оцініть свій поточний рівень знань

Запишитесь на бесплатный пробный урок

Укажите удобный филиал: