пн.-пт. 10:00-22:00,

сб. 10:00-18:00

RU UK
English PrimeСтаттіЯк вивчити англійську мову?

22 Липня 2019

Автор
Міла Тітова

Перед тим, як приступити до вивчення іноземної мови, наприклад англійської, багато хто задається питанням: як же правильно її вивчати? Справа в тому, що на сьогодні можна зустріти масу пропозицій допомоги з вивчення англійської мови. І далеко не завжди ця допомога надається ефективно і правильно. До того ж, її вартість дуже різна, часом занадто захмарна.

Зубріння

Чи можливо просто визубрити іноземну мову? Традиційно, на шкільних уроках англійської мови величезна кількість часу приділяється заумним поясненням. Може скластися таке враження, що найголовніше при такому навчанні – уважно слухати вчителя і, визубривши вдома всю теорію, гарантовано досягнення успіху. Це найпоширеніший метод навчання. До його переваг можна віднести значну поширеність, можливість встановити гнучкий графік і, найчастіше, відносну дешевизну. До основних мінусів такого підходу відноситься мовний бар’єр. Мовний бар’єр – це нездатність вільно застосувати в спонтанному невимушеному спілкуванні увесь вивчений матеріал, не заїкаючись, не відчуваючи дискомфорту і не займаючись попереднім перекладом речень в умі. Другим значущим мінусом цього підходу є низька засвоюваність матеріалу і швидка втрата досягнень при відсутності практики і постійного повторення вивченого.

Мовне середовище

Насправді, щоб освоїти мову недостатньо тільки чути її від іншої людини. Ми пропонуємо зручну і ефективну програму, яка відповість на всі Ваші питання з приводу того, як вивчити англійську мову максимально швидко і оволодіти нею віртуозно.

Першочергово слід з’ясувати, з чого складається іноземне мовлення. Звичайно ж, із речень. А з чого складаються речення? Зі слів. Багато хто з нас починають вивчати англійську мову з того, що біжать за словником і зубрять слова. Деякі навіть цього робити не намагаються, вважаючи, що за допомогою словника і так можна чудово спілкуватися. Це неправильно, адже ми, не знаючи правил побудови речень англійською мовою, будемо видавати тільки набір примітивних слів. Наш мозок складає речення таким чином:

У мене є пара друзів, які грають у теніс.

Якщо перекласти це речення дослівно, то вийде такий набір слів:

In me is two friend which play in tennis.

Якщо сказати це англійцю, то крім сміху від нього нічого не отримаєте. Справа в тому, що він буде чути це інакше, а саме так: у мені пара друг, який грати в теніс. Незграбно виходить, правда? Саме тому, при вивченні англійської, як і будь-якої іншої іноземної мови, так важливо особливу увагу приділити вмінню правильно використовувати конструкції (моделі) речень.

За нашою методикою Ви не будете традиційно вивчати граматику – Ви будете її розуміти і застосовувати в спілкуванні з перших занять. Англійська мова досить структурована. Якщо Ви освоїте і відпрацюєте на заняттях основні моделі речень, це дозволить Вам використовувати їх не замислюючись, у різних ситуаціях повсякденного життя. Ви зможете в подальшому правильно висловлювати свої думки англійською мовою.

Особливість нашої програми полягає в тому, що ми будемо допомагати Вам не визубрити мову, а зрозуміти і навчитися застосовувати її навіть з невеликим багажем слів і моделей речень. Для цього процес навчання іноземної мови максимально наближений до того, як Ви вивчали свою рідну мову: багато практики, повторень, «слухання» співрозмовника. Після кількох уроків Ви зрозумієте, що вивчити англійську так само просто, як і рідну мову.

Практика спілкування

Відповідь на питання: як вивчити англійську мову швидко і правильно, проста:

По-перше, Ви маєте дійсно бажати вивчити англійську. Без бажання з Вашого боку нічого не вийде. Це бажання обов’язково з’явиться, якщо уроки англійської будуть цікавими. Вчити цю мову разом з нами цікаво, позаяк близько 80% заняття Ви будете говорити англійською, а не просто слухати її. При розмові мова засвоюється швидше і простіше. Таким чином, Вам доведеться використовувати свій англійський словниковий запас максимально, а через постійну практику нові слова і конструкції будуть запам’ятовуватися самі собою;

По-друге, Ви маєте займатися систематично кілька разів на тиждень по кілька годин, щоб дійсно досягти поставленої мети. У нашій школі є чіткий графік уроків: групи займаються три рази на тиждень по 180 хвилин (є ранковий і вечірній тип розкладу). Може здатися, що це занадто багато. Але така інтенсивність занять потрібна для того, щоб людина освоїла мову в короткі терміни і могла вільно розмовляти нею в повсякденному житті.

По-третє, крім відвідування і праці на заняттях, Вам слід приділяти час письмовим домашнім завданням. Оскільки основний час уроку приділяється практиці, усному мовленню і освоєнню нового матеріалу, важливо виконувати письмові вправи, які допоможуть виробити навики письма і закріпити пройдений матеріал. Особливістю наших домашніх завдань є їх простота і те, що додатково Вам нічого вивчати не доведеться.

Наша школа успішно допомагає вивчати іноземні мови вже понад 9-ть років. За такий тривалий час ми випустили кілька тисяч студентів, які досконало оволоділи іноземною мовою. На підтвердження цього можна навести велику кількість позитивних відгуків. Наша методика унікальна і допомагає поступово освоїти мову, а не визубрити її. При цьому, студенти не відчувають перенапруження, позаяк програма побудована послідовно від простого до складного. Заняття проводяться групами. У процесі уроків групи спілкуються між собою іноземною мовою. Звісно ж, наші учні вивчають і теорію, але практикуються більше. Як говорилось раніше, практика у нас займає близько 80% часу.

За допомогою нашої методики і викладачів-професіоналів будь-яка людина зможе швидко освоїти англійську мову в найкоротші терміни. Якщо починати навчання «з нуля», то всю програму до випускника рівня Advanced, займаючись методично без перерв, можна подолати за рік і кілька місяців.

Сподіваємося, що наша школа англійської мови допоможе Вам вирішити питання: як вивчити англійську мову в мінімальні терміни.

Популярні курси
3062 0

поділитися в соц мережах:

Коментарі 0

Щоб додати коментар вкажіть свої дані нижче
10 Вересня 2019
2986 0

Мова будь-якої людини оцінюється за багатьма критеріями. Її вважають правильною і зрозумілою тільки в тому випадку, якщо оповідач вміє доцільно "поєднувати" між собою всі частини речень.

Читати більше
01 Жовтня 2019
7606 0

Тема «colors» – важнейшая часть программы по изучению английского языка. Тяжело представить полноценное общение на иностранном, не обладая

Читати більше
10 Вересня 2019
6178 0

Сьогодні в 21 столітті, з розвитком технологій і постійною урбанізацією, люди все менше часу приділяють особистому спілкуванню і листуванню. Це суперечливо, але чим більшим є об'єм інформації, якою володіє людина, тим активніше вона шукає спосіб її впорядкувати і передати в більш «стиснутому» вигляді.

Читати більше
Визначити потрібний рівень вивчення мови

Запишіться на безкоштовний пробний урок

Зазначте зручний філіал:

Безкоштовний урок

Визначте потрібний рівень володіння мовою

Виберіть мету вивчення мови

Оцініть свій поточний рівень знань

Запишитесь на бесплатный пробный урок

Укажите удобный филиал: