пн.-пт. 10:00-22:00,

сб. 10:00-18:00

RU UK
English PrimeСтаттіЧому спілкування англійською мовою – це кращий спосіб вивчити її

23 Липня 2019

Автор
Міла Тітова

Почему общение на английском языке - это лучший способ выучить его

Чому приходять у школу на курси англійської мови? У наш час є дуже багато різноманітних додатків, матеріалів для індивідуального вивчення або онлайн-курсів для вивчення англійської мови, які Ви можете почати проходити самостійно. Але, насправді все, що ми знаємо про вивчення мови, говорить про те, що найбільш ефективне навчання, як і раніше, відбувається віч-на-віч. Саме тому таке навчання є найкращим. Наводимо до Вашої уваги кілька переваг вивчення англійської мови у школі English Prime:

1) Можливість практикуватись

Викладання і навчання віч-на-віч може відображати реальні завдання і проблеми. Гарними прикладами тут є зустрічі і перемовини, рольові ігри, якими учні займаються на курсах ділової англійської мови. Також надається можливість проводити презентації невеликими групами учасників, отримувати відгуки та коментарі від тренера і питання від інших членів групи.

2) Навчання на власних помилках

Попри все, у класі під час навчання прийнятно робити помилки. Насправді, всі наші помилки вживання мови і нерозуміння використовуються в якості основи для дальшого розвитку. Ви можете задавати своєму вчителю або колегам-учням усі питання, які Вас цікавлять, і про які Ви соромитеся запитати у «реальному житті». Це, свого роду, експертна лабораторія для тестування Ваших знань англійської мови.

3) Зв’язок

Навчання і мовна практика у мовних класах припускають спілкування, і це те, що Ви просто не зможете забезпечити, коли вдома самотужки вивчаєте англійську! Діалоги і спілкування в групах допомагають досягнути значно кращих результатів в усному мовленні і сприйнятті на слух іноземної мови.

4) Участь дорівнює успіху

Найефективнішим навчання виходить тоді, коли Ви будете емоційно залучені в процес, будете прямим учасником. Це найвірогідніше відбудеться тоді, коли Ви вчитеся з групою людей, ніж, коли Ви застрягаєте самостійно з книгою чи додатком.

5) Мотивація і досвід

Інколи для того, щоб змусити себе вчити англійську мову, нам просто потрібен додатковий мотиваційний поштовх. Заняття на курсах стимулюють нас приходити в певне місце, в певний час, і займатися мовою з іншими людьми. Адже вдома так важко постійно організовувати себе і змушувати робити різні вправи. Тим більше, в домашніх умовах ми часто робимо помилки, і немає досвідченого вчителя, який може допомогти зробити все правильно.

6) Захищений час

І, врешті, якщо Ви приймаєте рішення на користь курсу англійської мови в English Prime, Ви значно економите свій час. Замість того, щоб годинами шукати в інтернеті різноманітні матеріали для вивчення мови, просто можна приходити до нас у школу і займатися вже за підготовленою програмою. Тим більше, що наші викладачі на своїх уроках застосовують спеціальну методику навчання мові, де у Вас буде можливість дійсно зосередитися на англійській мові і повністю зануритись у вивчення англійської мови і культури. Це робить досвід вивчення мови більш ефективним і незабутнім.

Популярні курси
4943 0

поділитися в соц мережах:

Коментарі 0

Щоб додати коментар вкажіть свої дані нижче
16 Січня 2020
3067 0

English Prime в Києві біля метро КПІ за адресою пр-т Перемоги, 22.

Читати більше
26 Березня 2020
1172 0

Читати більше
22 Липня 2019
2863 0

Шукаєте курси англійської мови у центрі Києва? Наша школа розташована за адресою вул. В. Васильківська, 72 (ТК «Олімпійський»). Записуйтесь на безкоштовний пробний урок і приходьте на заняття!

Читати більше
Визначити потрібний рівень вивчення мови

Запишіться на безкоштовний пробний урок

Зазначте зручний філіал:

Безкоштовний урок

Визначте потрібний рівень володіння мовою

Виберіть мету вивчення мови

Оцініть свій поточний рівень знань

Запишитесь на бесплатный пробный урок

Укажите удобный филиал: