Преимущества изучения английского языка для взрослых

Вивчити англійську мову в старшому віці більш, ніж реально. Тим більше, що переваг для вивчення мови є більше, ніж достатньо.

Зараз в Інтернеті або в засобах масової інформації можна побачити чи почути, що краще вчити англійську в молодому віці або взагалі в дитинстві, але це зовсім не відповідає дійсності. Насправді, люди старше 40 років мають багато переваг, які допомагають їм вивчити англійську швидше.

Однією великою перевагою є концентрація уваги, здатність концентруватися.

Якщо бути чесними, більшість молоді не мають такого ж рівня концентрації. Вони швидко втомлюються від монотонного вивчення, воно їм просто набридає і вони швидко відволікаються на щось інше. Старші люди більш зрілі і вони мають здатність зосереджуватися і концентруватися на більш тривалий час. А це величезний плюс, якщо Ви вчитеся говорити по-англійськи.

Друга велика перевага для дорослих – це життєвий досвід.

Життєвий досвід обов’язково допоможе Вам швидше вивчити англійську. Коли Ви вивчаєте англійську мову, Ви можете асоціювати нові англійські слова і фрази зі своїми реальними спогадами та досвідом, адже так легше і швидше запам’ятовувати нове.

Ще однією величезною перевагою для старших учнів є незалежність.

Молоді учні часто стають заручниками шкільних систем, університетів, інститутів або інших навчальних закладів. Там використовуються методи, які не працюють. Вони змушені вивчати речі, які не допомагають їм говорити по-англійськи. Тому людина в старшому віці є більш незалежною у цьому плані. Ви знаєте, що Ви хочете, і знаєте, чому хочете вивчати мову, тому Ви можете створити незалежний навчальний план, який буде відповідати Вашим потребам і буде більш ефективним.

І, звісно ж, ще однією перевагою можна назвати самодисципліну.

Життєвий досвід, як правило, вчить самодисципліни. У старшому віці Ви прекрасно розумієте, що ніхто не буде Вам допомагати досягати успіху. Так, у Вас можуть бути гарні вчителі або тренери, але Ви вже знаєте, що все залежить тільки від Вас, і самодисципліна – це ключ до успіху. Молодь часто не розуміє цього. Вони думають, що все буде легко, що вчитель буде робити все за них. Старші студенти знають, що це не так, вони мають більшу самодисципліну.

Відтак, якщо Вам за 40 років і Ви хочете почати вивчати англійську мову, не турбуйтеся і не хвилюйтеся, що у Вас будуть виникати якісь труднощі при цьому. У Вас є величезні переваги в якості старшого учня.

У школі англійської мови English Prime проводяться курси з навчання мови без будь-яких вікових обмежень. Для ефективного навчання потрібно лише практикуватися і насолоджуватися вивченням англійської мови, і будьте впевнені, Ви дуже скоро почнете говорити по-англійськи.

25 Листопада 2019

Методики вивчення англійської

01 Жовтня 2019

Вчимо англійську з задоволенням – навчальні мультики для дітей

01 Жовтня 2019

Кольори англійською мовою