пн.-пт. 10:00-22:00,

сб. 10:00-18:00

RU UK
English PrimeСтаттіПереваги вивчення англійської мови для дорослих

23 Липня 2019

Автор
Міла Тітова

Преимущества изучения английского языка для взрослых

Вивчити англійську мову в старшому віці більш, ніж реально. Тим більше, що переваг для вивчення мови є більше, ніж достатньо.

Зараз в Інтернеті або в засобах масової інформації можна побачити чи почути, що краще вчити англійську в молодому віці або взагалі в дитинстві, але це зовсім не відповідає дійсності. Насправді, люди старше 40 років мають багато переваг, які допомагають їм вивчити англійську швидше.

Однією великою перевагою є концентрація уваги, здатність концентруватися.

Якщо бути чесними, більшість молоді не мають такого ж рівня концентрації. Вони швидко втомлюються від монотонного вивчення, воно їм просто набридає і вони швидко відволікаються на щось інше. Старші люди більш зрілі і вони мають здатність зосереджуватися і концентруватися на більш тривалий час. А це величезний плюс, якщо Ви вчитеся говорити по-англійськи.

Друга велика перевага для дорослих – це життєвий досвід.

Життєвий досвід обов’язково допоможе Вам швидше вивчити англійську. Коли Ви вивчаєте англійську мову, Ви можете асоціювати нові англійські слова і фрази зі своїми реальними спогадами та досвідом, адже так легше і швидше запам’ятовувати нове.

Ще однією величезною перевагою для старших учнів є незалежність.

Молоді учні часто стають заручниками шкільних систем, університетів, інститутів або інших навчальних закладів. Там використовуються методи, які не працюють. Вони змушені вивчати речі, які не допомагають їм говорити по-англійськи. Тому людина в старшому віці є більш незалежною у цьому плані. Ви знаєте, що Ви хочете, і знаєте, чому хочете вивчати мову, тому Ви можете створити незалежний навчальний план, який буде відповідати Вашим потребам і буде більш ефективним.

І, звісно ж, ще однією перевагою можна назвати самодисципліну.

Життєвий досвід, як правило, вчить самодисципліни. У старшому віці Ви прекрасно розумієте, що ніхто не буде Вам допомагати досягати успіху. Так, у Вас можуть бути гарні вчителі або тренери, але Ви вже знаєте, що все залежить тільки від Вас, і самодисципліна – це ключ до успіху. Молодь часто не розуміє цього. Вони думають, що все буде легко, що вчитель буде робити все за них. Старші студенти знають, що це не так, вони мають більшу самодисципліну.

Відтак, якщо Вам за 40 років і Ви хочете почати вивчати англійську мову, не турбуйтеся і не хвилюйтеся, що у Вас будуть виникати якісь труднощі при цьому. У Вас є величезні переваги в якості старшого учня.

У школі англійської мови English Prime проводяться курси з навчання мови без будь-яких вікових обмежень. Для ефективного навчання потрібно лише практикуватися і насолоджуватися вивченням англійської мови, і будьте впевнені, Ви дуже скоро почнете говорити по-англійськи.

Популярні курси
3448 0

поділитися в соц мережах:

Коментарі 0

Щоб додати коментар вкажіть свої дані нижче
01 Жовтня 2019
7610 0

Тема «colors» – важнейшая часть программы по изучению английского языка. Тяжело представить полноценное общение на иностранном, не обладая

Читати більше
09 Лютого 2020
1801 0

Present Continuous це теперішній тривалий час або як часто пишуть запити в Google - Презент Контініус. :)

Читати більше
10 Вересня 2019
2987 0

Мова будь-якої людини оцінюється за багатьма критеріями. Її вважають правильною і зрозумілою тільки в тому випадку, якщо оповідач вміє доцільно "поєднувати" між собою всі частини речень.

Читати більше
Визначити потрібний рівень вивчення мови

Запишіться на безкоштовний пробний урок

Зазначте зручний філіал:

Безкоштовний урок

Визначте потрібний рівень володіння мовою

Виберіть мету вивчення мови

Оцініть свій поточний рівень знань

Запишитесь на бесплатный пробный урок

Укажите удобный филиал: