Как научиться уверенно разговаривать по-английски

Хочете говорити більш вільно англійською мовою? Є багато простих способів, які можна використовувати, щоб розмовляти з більшою впевненістю.

Не хвилюйтеся

Кожен у розмові робить помилки, навіть носії англійської мови. Як правило, коли Ви вивчаєте англійську мову, цілком природно, що в розмові Ви робите помилки, але не варто нервувати і переживати з цього приводу. Ніхто не буде сміятися або жартувати над Вами. Важливо розуміти, що кращий спосіб навчитися вільно говорити по-англійськи – це намагатися вживати її у своїй повсякденній практиці. І Вам варто прийняти той факт, що Ви будете робити помилки і це не має Вас зупиняти.

Будьте позитивним

Потрібно зосередитися на позитивному мисленні – «Я можу», а не звертати увагу на негативи. У процесі розмови намагайтеся звертати увагу на слова, які Ви розумієте, а не зациклюйтесь на тому, чого не розумієте.

Намагайтеся всю критику на свою адресу перетворити на позитивний шанс чогось навчитися і поліпшити свою англійську. Просіть пояснити, де Ви помиляєтесь, і як це виправити.

Практика, практика, практика

Намагайтеся практикувати свою розмовну англійську, навіть якщо це виводить Вас із зони комфорту. Чим більше Ви практикуєтеся розмовляти вголос, тим впевненішим Ви стаєте. Є багато способів вчитися краще спілкуватися англійською мовою:

  • Розмовляйте з носіями мови, друзями чи родичами, які вміють розмовляти англійською.
  • Можна спілкуватись онлайн, використовуючи Skype.
  • Вступайте на курси в школу англійської мови English Prime. Такі заняття дадуть можливість спілкуватися з тими, хто вивчає англійську, хто перебуває на тому самому рівні, що й Ви.
  • Подорожуйте. Мандри приносять не лише багато позитивних емоцій, але й дають нам можливість використовувати англійську мову.

Читання вголос

Багато людей, які вивчають англійську мову, вміють добре читати і слухати, а розмовляти не дуже. Причина – це все, що вони практикують. А для того, щоб впевнено говорити по-англійськи – потрібно розмовляти. Тому, коли Ви пишете, читаєте або що-небудь слухаєте, намагайтеся увесь матеріал промовляти вголос.

Практикуючи все промовляти вголос, Ви навчитеся впевнено вимовляти слова, і Ваша англійська мова стане вільнішою.

Розслабтеся

Коли говорите англійською, робіть це повільно, не поспішаючи. Розслабтеся, дихайте і дайте собі час. Це допоможе Вам перестати нервувати і говорити більш чітко і впевнено.

25 Листопада 2019

Методики вивчення англійської

01 Жовтня 2019

Вчимо англійську з задоволенням – навчальні мультики для дітей

01 Жовтня 2019

Кольори англійською мовою