пн.-пт. 10:00-22:00,

сб. 10:00-18:00

RU UK
English PrimeСтаттіЯк підготуватись до інтерв’ю англійською мовою

22 Липня 2019

Автор
Міла Тітова

Як підготуватись до інтерв’ю англійською мовою

Сьогодні робота в іноземній компанії може цікавити багатьох претендентів, але необхідність пройти інтерв’ю англійською мовою може бути істотною проблемою для багатьох. Часто кандидати не можуть висловити свої думки іноземною мовою і дати повну відповідь на питання через брак потрібного словникового запасу.

Проте, існують певні стратегії інтерв’ю будь-якою мовою, і ми спробуємо описати найголовніші, які можуть допомогти Вам досягнути успіху.

Підготовка до інтерв’ю

Для того, щоби підготуватися до інтерв’ю, перше, що потрібно засвоїти, це навчитися говорити про себе в якості потенційного співробітника, говорити про свій досвід і досягнення. Також Вам потрібно добре ознайомитися з компанією, в якій Ви прагнете працювати, інтерв’юер має бачити, що Ваш інтерес справжній. Для того, щоб це показати, Ви маєте знати відповідний словниковий запас англійських слів.

По-друге, Ви маєте бути здатні пояснити, чому Ви хочете саме цю роботу і який позитивний внесок можете принести компанії, і все це англійською мовою.

Дізнайтеся, які питання задають часто

Для того, щоб мати можливість провести інтерв’ю англійською мовою, Ви маєте володіти достатнім словниковим запасом та розмовними навичками. Ви маєте бути спроможні висловити свої думки англійською мовою і мати достатні навички розуміння, щоб зрозуміти такі речі, як ідіоми і коли вони вживаються.

Ознайомтесь з часто вживаними питаннями на інтерв’ю англійською мовою і обміркуйте Ваші відповіді заздалегідь. Ось деякі з найпоширеніших питань інтерв’юерів англійською мовою:

How would you describe yourself? (Як би Ви себе описали?)

What are your strengths? (Які у Вас сильні риси?)

What are your weaknesses? (Які у Вас слабкі риси?)

Why did you leave your last job? (Чому Ви пішли з попередньої роботи?)

What do you do in your current role? (Що Ви робите на Вашій теперішній посаді?)

Why would you like to work here? (Чому Ви хочете працювати тут?)

When could you start? (Коли Ви можете приступити?)

Why kind of salary are you expecting? (Який рівень зарплати Ви очікуєте?)

Do you have any questions for me? (Ви маєте якісь питання до мене?)

При плануванні своїх відповідей на ці питання, потрібно враховувати Ваше вміння викладати думки англійською мовою, і здатність задовольняти культурні очікування інтерв’юера

Культурні особливості

Окрім того, потрібно враховувати культурні особливості країни, де розташована компанія, в якій Ви будете проходити співбесіду. Якщо Ви проходите інтерв’ю в США, варто прочитати статті про вакансії на американських сайтах, те ж саме для Великобританії, Австралії або будь-якої іншої англомовної країни.

Якщо у Вас має бути інтерв’ю англійською мовою в своїй країні, спробуйте з’ясувати, якої національності Ваш інтерв’юер і зважайте на особливості тієї країни. Чим більше Ви будете здатні задовольнити культурні очікування Вашого інтерв’юера, тим комфортніше він буде відчувати себе з Вами, і тим більша ймовірність, що він запропонує Вам роботу.

Практика

Оскільки англійська не є Вашою рідною мовою, потрібно практикуватися відповідати вголос на загальні питання англійською мовою. Якщо у Вас є хтось, хто може допомогти Вам практикуватися вголос – це чудово! Дайте людині список питань, щоб вона прочитала їх, і практикуйтесь відповідаючи на них вголос.

Якщо у Вас немає того, хто допоможе Вам, використовуйте програмне забезпечення для запису на телефоні або комп’ютері, спочатку зачитуйте питання, а потім відповідайте на нього. Відтворюйте Ваші записи, коли закінчите. Слухайте, щоб побачити, що можна поліпшити, наприклад, більш чітко розмовляти або використовувати більш точний словниковий запас. Перегляньте потрібні слова, і не соромтеся повторювати те ж саме питання кілька разів. Ваша мета полягає в тому, щоб бути здатним відповісти на найпоширеніші питання інтерв’ю без коливань. Це дасть Вам велику гнучкість, коли справа дійде до відповідей на несподівані питання, які можуть з’явитись на інтерв’ю.

У той час, як пошук інформації і саме записування можуть змусити відчувати себе незручно, це надзвичайно корисні інструменти для зміцнення Вашої впевненості на співбесіді. Зрештою, це може допомогти Вам отримати роботу своєї мрії!

Популярні курси
3389 0

поділитися в соц мережах:

Коментарі 0

Щоб додати коментар вкажіть свої дані нижче
01 Жовтня 2019
2995 0

Для ефективного вивчення англійської мови важливо підібрати правильну методику, що відповідає учневі по віку.

Читати більше
10 Вересня 2019
5845 0

Ви, напевно, здивовані, чому ми розглядаємо тему тварин англійською, адже це скоріше заняття для дітей. But, уou are wrong. Знайомство з мешканцями фауни - важлива частина програми кожного студента, що вивчає англійську мову.

Читати більше
22 Липня 2019
4120 0

Кількість часів дієслова та їх форми – це ще одна унікальна риса англійської мови. Виділяють 4 основні дієслівні форми

Читати більше
Визначити потрібний рівень вивчення мови

Запишіться на безкоштовний пробний урок

Зазначте зручний філіал:

Безкоштовний урок

Визначте потрібний рівень володіння мовою

Виберіть мету вивчення мови

Оцініть свій поточний рівень знань

Запишитесь на бесплатный пробный урок

Укажите удобный филиал: